Jump to content
Dogomania
Madie

Poszukiwany starszy, spokojny pies

Recommended Posts

Cześć, wątek zakładam z mieszanymi odczuciami, ale już wszystko wyjaśniam.

Poszukiwany spokojny starszy (raczej 8+), nieadopcyjny pies/ suczka. Podawanie leków kłopotem nie będzie, mieszkanie parterowe natomiast są schody z klatki na dół i pies musiałby umieć je samodzielnie pokonać. 

Rozmiar raczej mały, nie musi być ładny ale mamy wymaganie odnośnie charakteru. Zrównoważony, lubiący inne psy/suki, koty i dzieci. No i trzymający czystość w domu. Lek separacyjny niestety odpada bo pies zostawałby 8 godzin sam w domu. 

Dom oferuje miłość, wierność, weta, żywienie dopasowane do stanu zdrowia i potrzeb. 

 

Moze by się znalazł kandydat idealny. Adopcja od końca marca/początku kwietnia. Podjedziemy samodzielnie po psa w razie czego. 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzucam trzech moich kandydatów. Najmniejszy z nich jest Waderek. Wszystkie trzy psiaki są totalnie bezproblemowe, "do rany przyłóż". Szanti mieszka od kilku tygodni w domowym hoteliku gdzie uczy się życia w domu. Jest cichutka, przesłodka i totalnie nieadopcyjna. Musi przyjmować leki na stawy. Homer świetnie dogaduje się z innymi psami, całe dnie w schronisku siedzi w budzie na swojej kołderce. Nie niszczy, nie jest szczekliwy podczas nieobecności, lubi sobie "pogadać" z radości przy człowieku. Przy regularnych spacerach utrzymuje czystość. Nie ma szans na adopcje. Waderek trafił do nas z ulicy w największe mrozy, jest malutki i drobniutki. bardzo lubi ludzi, ma w sobie wiele życia, nie wiemy jak on z utrzymywaniem czystości, ale uwielbia spacery i potrafi się załatwiać na smyczy, jeśli by zachować regularność myślę,że nie będzie problemu. Nie jest szczekliwy, raczej cichutki i spokojny.

Wrzucam linki: 

https://www.facebook.com/events/764247607244849/

https://www.olx.pl/oferta/zakochaj-sie-w-homerze-CID103-IDvCQ9k.html#82475fb042

https://www.olx.pl/oferta/bezbronny-malenki-11-letni-waderek-szuka-domu-CID103-IDylgPx.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam za wszystkie oferty. Nie ukrywam, że pies miałby być towarzyszem mojej mamy i to ona będzie musiała się wypowiedzieć. Z uwagi na jej stan zdrowia forsowne spacery odpadają, ale jesteśmy w stanie w razie czego "zatrudnić" kogoś na jeden bardziej aktywny spacer dziennie.  Z uwagi na wiek odpadają też psy młode i szczenięta (mama ma 66 lat i dla mnie pożyje minimum 20 jeszcze, a mam nadzieje, że więcej) ale jasno powiedziała, że nie przygarnie szczeniaka.

Z $ za weta, specjalistyczną karmą itd nie ma kłopotu. Natomiast jak pisałam pies musi trzymać czystość chociaż kilka godzin i musi lubić koty i inne psy (suki). 

Z podróży wracamy 18 kwietnia przed świętami. Potem wyjeżdżamy jeszcze raz za granicę w maju, ale na ten czas będziemy w stanie znaleźć opiekę w razie czego. Obie mamy parterowe lokale. 

Sama natomiast jestem żywo zainteresowana Waderkiem i Homerem. Czy one są w schronisku? Czy wiadomo jak one do kotów? Piszesz, że są nieadopcyjne. Czemu?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszkanko male, gdyby coś się stało psu i trzeba by go było wynosić na dwór to waga tez ma znaczenie ( schody na klatkę) no i łatwość do opanowania masy na spacerach 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎23 o 10:51, Madie napisał:

 

Poszukiwany spokojny starszy (raczej 8+), nieadopcyjny pies

Madie, od pewnego czasu siedzi mi w głowie Hugo z Palucha. Może zechcesz zadzwonić, dowiedzieć się więcej o Nim, może to właśnie ON?

Hugo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madie, a może ta sunia, jeszcze  bez imienia, (ok. 7 lat, nieduża)  którą znasz...

Dziewczyna czeka na sterylizację, potem jeszcze trzeba trochę z nią popracować, ale myślę, ze do kwietnia z wszystkim sobie poradzimy..

IMGP7294.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×