Jump to content
Dogomania

Nadmierna ekscytacja na widok psa


Owczarek zeus

Recommended Posts

A czy dajesz mu szansę na kontakt i zabawę z innymi psami? Skoro nie jest agresywny to po prostu chce się bawić, w tym wieku to jeszcze szczeniak i potrzebuje kontaktu i zabawy z innymi psami. Oczywiście pod kontrolą ale daj mu szansę.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Owczarek zeus napisał:

Tak bawi się bardzo często z psami na szkoleniach i w lesie 

ale to chodzi o to, żeby sie przede wszystkim z Tobą bawił - żebyś Ty był centrum jego zabaw, a nie inne psy - bo tak to sie nie liczysz po prostu, ekscytują go psy, bo z nimi się bawi przecież , wiec na nie reaguje; z toba nie ma zabawy - no to nie jesteś  inetersujacy

pojecie :szkolenie metodami pozytywnymi"-to nic nie znaczy -napisz w jakiej szkole go szkolisz, albo jak konkretnie

bo jakoś efektów nie ma

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Owczarek zeus napisał:

Nie sądzę że nie ma efektów, jest bardzo duża poprawa, również się z nim bawie 

a na czym polega poprawa? było gorzej? i jakiej chcesz pomocy? i dlaczego swojego trenera w takim razie nie poprosisz o pomoc?

nie wiem w jakiej sytuacji twój owczarek szczeka z ekscytacji na inne psy? i czy na znajome psy czy na obce

ale ja mam nieduża sukę i zdecydowanie to nie jest przyjemne jak sobie idziemy spokojnie, a jakiś owczarek niemiecki szczeka z ekscytacji na nasz widok/ mojej suki/ i właściciel owczarka ma problem z jego utrzymaniem; i ja sie zawsze zastanawiam dlaczego on nie może po prostu powiedzieć temu swojemu psu "siad" albo "cicho" albo 'spokój". Tylko owczarek stoi na dwóch łapach i udaje niedźwiedzia, a właściciel się z nim siłuje, zamiast wydać psu proste polecenie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...