Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

35 minut temu, Jo37 napisał:

Zacznijmy zbierać deklaracje - ja deklaruję 10,00 zł miesięcznie.

Na kogo zbieramy deklaracje, na którego psa? 

Już pisałam, że ja nie podejmuję się opieki  nad kolejnym psem na dogo, nie dam po prostu rady, naprawdę.  

Przydałaby się więc osoba, która poprowadzi tego pierwszego szczęśliwca,  ja miałam tylko je pokazywać.

Oczywiście trzeba  spróbować zebrać tutaj deklaracje stale  i jeśli będzie komplet, to wybrać psa i dopiero prosić o wpłaty, bo prędzej to nie ma sensu, ale cały czas potrzebny tez opiekun  dla psa...

Wiem, że były bazarki na rzecz staruszków;  te pieniążki poczekają na ewentualnego tego pierwszego wybrńca, z kolejnymi bazarkami wstrzymajmy się do momentu uzbierania deklaracji stałych. 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Jo37 napisał:

To jest moja deklaracja na jakiegoś psa z tego wątku. Jak uda nam się wyciągnąć to 

wpłacę od stycznia 2019.

Ok, to zapisuje na 1 stronie, bardzo dziękujemydziekuje-ruchomy-obrazek-0030

Wpłacać trzeba będzie chyba od momentu, kiedy pies zostanie zabrany ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Ok, to zapisuje na 1 stronie.

Wpłacać trzeba będzie chyba od momentu, kiedy pies zostanie zabrany ze schroniska.

Tolu kochana, to może skarbnikiem wybranego psiaka, bedzie ta osoba, która wybierze?? 

Ja to zrozumiałam ten watek tak, ze Ty pokazujesz nasze zamojskie, starsze psiaki, osoba wybiera i zaklada osobny watek....Po co skarbnik na tym wątku?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Na kogo zbieramy deklaracje, na którego psa? 

Już pisałam, że ja nie podejmuję się opieki  nad kolejnym psem na dogo, nie dam po prostu rady, naprawdę.  

Przydałaby się więc osoba, która poprowadzi tego pierwszego szczęśliwca,  ja miałam tylko je pokazywać.

Oczywiście trzeba  spróbować zebrać tutaj deklaracje stale  i jeśli będzie komplet, to wybrać psa i dopiero prosić o wpłaty, bo prędzej to nie ma sensu, ale cały czas potrzebny tez opiekun  dla psa...

Wiem, że były bazarki na rzecz staruszków;  te pieniążki poczekają na ewentualnego tego pierwszego wybrńca, z kolejnymi bazarkami wstrzymajmy się do momentu uzbierania deklaracji stałych. 

 

A ja myślę, że jesli ktoś chce robić bazarki, uczestniczyć w nich, to warto już je robić, o ile znajdzie się osoba, która zajmie się finansami. Jesli osoby, które składają deklaracje stałe chciałyby już je wpłacać, to zawsze byłaby zebrana jakaś kwota na początek, jeśli uda się zabrać ze schroniska jakiegoś staruszka. Pamiętacie, jakie wydatki od razu były przy Limbie? Specjalistyczna diagnostyka w kierunku nowotworu, nawet konieczna wizyta u groomera. Potem bardzo trudno jest naraz zebrać takie kwoty. Każdy z weteranów na początku musi być przebadany. 

Tylko osoby, które organizują bazarki czy wpłacałyby jakieś kwoty musiałyby być świadome, że jesli nie nazbiera się deklaracji stałych i żaden z weteranów nie zostanie zabrany ze schroniska, to zebrane środki zostałyby przeznaczone na innego zamojskiego psa. Przecież ze schroniska zamojskiego regularnie są zabierane psiaki w potrzebie i pieniądze absolutnie nie przepadłyby. 

Wydaje mi się, że  najpierw musiałby się znaleźć opiekun suni, potem tu w tytule dodać, że szukane są deklaracje stałe już na konkretną, wybraną sunię i to może ruszyłoby pomoc do przodu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu kochana, to może skarbnikiem wybranego psiaka, bedzie ta osoba, która wybierze?? 

Ja to zrozumiałam ten watek tak, ze Ty pokazujesz nasze zamojskie, starsze psiaki, osoba wybiera i zaklada osobny watek....Po co skarbnik na tym wątku?

Takie właśnie było założenie tego wątku, ale spróbujmy zebrać deklaracje i może wtedy znajdzie się ktoś chętny na założenie wątku...

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Proszę o podanie konta na które mam wpłacić pieniądze z tego bazarku

Bardzo dziękujemydziekuje-ruchomy-obrazek-0030

 

Tak jak pisałam, wpłaty z Twojego bazarku i z bazarku Nadziejki będą zaksięgowane na koncie Alaskan.

 

11 godzin temu, agat21 napisał:

Deklaruję 20 zł miesięcznie

Bardzo dziękujemydziekuje-ruchomy-obrazek-0030

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2019 o 23:14, Alaskan malamutte napisał:

Na konto suczek wpłynęło 

10zł od Nesiowata i 10zl od uxmal "cegełki życia" z bazarku Nadziejki. Pięknie dziękujemyserce-ruchomy-obrazek-0720 

Joasiu mam pieniążki z bazarku dla staruszków.

Proszę podaj mi konto i co wpisać w tytule.

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy: 

Wpłaty:

1. Nadziejka (bazarek)- 50zł 

2.Nesiowata (cegiełka z bazrku Nadziejki)) - 10zł

3.uxmal (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

4.b-b (bazarek) 267zł 

5. Radek (cegiełka z bazrku Nadziejki)-10zł 

6.Anula -50zł

7.Nadziejka (bazarek) -57,50zł

Stan konta: 454,50zł na dzień 02.03.2019r

Wypłata; 

                 - 454,50zł przelew na konto Fado  (02.03.2019r)

                                                                                                                                      

Stan konta: 0,00zł  na dzień 02.03.2019r

Wpłaty:

8.Nadziejka (bazarek) -92,50zł 06.05.2019r

Stan konta: 92,00zł  na dzień 06.05.2019r

Link to comment
Share on other sites

Bazarusiek dla dziadziuniow i babunieczek Nadziejkowy

 jeszcze trwa

 bedzie pieniazeczkow wiecej

narazie mam z kramku u siebie 30 zl Cegielenki

 ale moze jeszcze Dobreduszenki cos kupia

 kochane

 a ja mam zaszczyt wielki dzis poznac

 nasza nulke07

 u ktorej przecudowna Ulenka

 alez radosci na serce nasze

 alez cudenka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

 

Link to comment
Share on other sites

 

Dary Cudne Magdarynki -pozlacane pierscionki,Nadziejkowe roznosci  Dla Babulinek Dla Dziadziow Zamojskich Na Zycie -zapraszam do 23 lutego godz 24.00

Ciociu Alaskan

 z kramiku

 Wujenek Radek Cegielka Zycia da babuniow i dziadziow  10 zl

 poleci do Ciebie Ciociu

 

 bb ale piekny wynik bazarku hohoooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...