Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Widzę,że cała kwota zebrana do skarpety staruszków została wpłacona na jednego psiaka.Czy nie lepiej było ją podzielić np. na pół tak aby zostało coś w skarpecie na kolejnego? Zazwyczaj tak działają skarpety i zostaje zawsze jakaś pula pieniążków a nie stan zerowy.To tylko takie moje rozważania i może nie mam racji

Nie wiem czym i dlaczego moim wpisem miałabym urazić Asię i doprowadzić do tego aby zrezygnowała z prowadzenia zbiórki pieniążków na kolejnego staruszka.

Asiu jeżeli poczułaś się urażona to przepraszam.Nic złego naprawdę nie miałam w zamiarze... :) Trochę mnie znasz więc nie posądzaj mnie o to :)

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Bogusik napisał:

Nie wiem czym i dlaczego moim wpisem miałabym urazić Asię i doprowadzić do tego aby zrezygnowała z prowadzenia zbiórki pieniążków na kolejnego staruszka.

Asiu jeżeli poczułaś się urażona to przepraszam.Nic złego naprawdę nie miałam w zamiarze... :) Trochę mnie znasz więc nie posądzaj mnie o to :)

Asia prowadzi rozrachunki kilku psiaków , leczenia parwo i bazarki. To jest bardzo dużo. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Asia prowadzi rozrachunki kilku psiaków , leczenia parwo i bazarki. To jest bardzo dużo. 

 

Wiem i wielki szacun za to, bo rola skarbnika jest nie lekka i odpowiedzialna :) Każdy z nas,którzy tu są i się udzielają, ma jakąś swoją misję na tym forum.

My też staramy się pomóc i zdarza się tak,że wyciągamy po kilka psów ze schronu.Dbamy o to, żeby zebrać fundusze na utrzymanie psiaków w hoteliku, weta i prowadzone są rozliczenia przez skarbnika.Opłacamy w części lub cały transport.Jak już psiak jest gotowy,to robimy ogłoszenia i je wyróżniamy.Załatwiamy wizyty p/a co też kosztuje wiele czasu i  rozmów A jeżeli akceptacja, to dalsze dogrywanie ustaleń z tym związanych.Po adopcji nadal kontakt z ds. czy wszystko jest dobrze...I na tym się nie kończy, bo podtrzymanie kontaktów aby mieć info o psiakach, też nadal zajmuje wiele czasu.

To też nie jest takie proste jak by się komuś wydawało.Hop siup zabrali-wydali=i po wszystkim! Opiekunowie jeszcze muszą zawsze się liczyć ze zwrotem z adopcji mimo wszystkich zastosowanych procedur.Też to musimy wziąć na swoje barki i zacząć wszystko od nowa....

Nam wszystkim nie jest łatwo...Ale wszyscy jesteśmy na pewno zgodni co do jednego: Jesteśmy tu po to aby pomagać psiakom w potrzebie i każdy to robi na miarę swoich sił i możliwości.Dzięki temu to pomocowe forum jeszcze istnieje i oby  trwało w swoich założeniach jak najdłużej! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Musimy trwac

musimy byc

 musimy wierzyc i walczyc o kazdenkie istnienie

 w swieciae naokolo tyle smierci potwornosci

 t6ylu zboczensow

 popaprancow

psycholi ....ze to wszytko prowadzi jeno do zaglady

 Musimy byc i wierzyc ze kolejne i kolejne lata

 uda sie jak najwiecej lapeczek wyrwac z koszmaru

 badzmy kochane badzmy

Pamietajmy o ..transportach smierci

 skad juz zadenj ucieczki niema

 hanba hanba hanba ..

 ale taki jest swiat

 tak pokrecony nienawistnie

 bez zadnych uczuc bez ...za naszego zycia byc moze nic sie nie zmieni

 ale wierzmy ze dalej i dalej bedzie lepiej

 bedzie mniej potwornosci

 ludzkiej przeciw wszytkikm zyjacym czujacym istotom

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Nie wiem czym i dlaczego moim wpisem miałabym urazić Asię i doprowadzić do tego aby zrezygnowała z prowadzenia zbiórki pieniążków na kolejnego staruszka.

Asiu jeżeli poczułaś się urażona to przepraszam.Nic złego naprawdę nie miałam w zamiarze... :) Trochę mnie znasz więc nie posądzaj mnie o to :)

Bogusiu, Asia nie była skarbnikiem na tym wątku i  tak jak już pisałam - poniewaz nikt chętny się nie zgłosił, a były pieniązki z bazarków, wiec poprosiłam Alaskan, aby na razie podała na razie swoje konto.  

Teraz zebrane fundusze są przekazane na konto pierwszego staruszka z Zamościa i zaczynamy wszystko od początku...

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Ja już boję się prosić, ale tak samo myślę, pełny profesjonalizm...

A ma dziewczyna   tego sporo...

nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

 

16 godzin temu, Jaaga napisał:

Alaskan, byłoby super, gdybys dalej była tu skarbnikiem, bo "księgowanie " wpłat szło bardzo sprawnie.

Martuniu, nie musisz prosić. z przyjemnością pomagam psiakom. Jeśli jest taka potrzeba, udostepnię swoje konto nadal. 

Chciałabym jednak, aby była jasność: 

NIE JESTEM SKARBNIKIEM TEGO WĄTKU

ZGROMADZONE FUNDUSZE PRZKAZUJĘ OSOBIE, KTÓRA ZAOPIEKUJE SIĘ ZAMOJSKIM STARUSZKIEM

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2019 o 12:33, Alaskan malamutte napisał:

 

Martuniu, nie musisz prosić. z przyjemnością pomagam psiakom. Jeśli jest taka potrzeba, udostepnię swoje konto nadal. 

Chciałabym jednak, aby była jasność: 

NIE JESTEM SKARBNIKIEM TEGO WĄTKU

ZGROMADZONE FUNDUSZE PRZKAZUJĘ OSOBIE, KTÓRA ZAOPIEKUJE SIĘ ZAMOJSKIM STARUSZKIEM

 

 

 

Asiu - pięknie dziękujemy, to wielka pomoc, bo to tutaj zaczyna się  ratowanie kolejnego staruszka!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0129

 Oczywiście, po wyborze kolejnego psa, zebrane fundusze wędrują do skarbnika staruszka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłyśmy wczoraj z Alaskan w schronisku, znalazłyśmy kolejnego staruszka, malutkiego, skurczonego.

Schronisko to nie jest miejsce dla żadnego psa, ale widok tych szczeniaków i staruszków poraża:(

Na zamojskim pojawiły się propozycje pomocy dla pisia, jest juz zarezerwowane miejsce u Murki, tylko kasy brak:(

Bardzo prosimy o pomoc dla tego malucha.

IMGP8415.JPG

IMGP8414.JPG

IMGP8416.JPG

IMGP8413.JPG

IMGP8411.JPG

IMGP8412.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Jak go zabierzecie ze schronu i będzie wymagał leczenia to poproszę Skarpetę Talcott o pomoc dla niego .Na dzień dzisiejszy tylko tyle mogę pomóc. Ogromnie mi żal tych staruszków ,każdemu chciałoby się pomóc ...

Dziękuję bardzo Joluś.

Wiem, rozumiem, jesteśmy tacy bezsilni w obliczu wszechobecnej bezdomności zwierząt:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Byłyśmy wczoraj z Alaskan w schronisku, znalazłyśmy kolejnego staruszka, malutkiego, skurczonego.

Schronisko to nie jest miejsce dla żadnego psa, ale widok tych szczeniaków i staruszków poraża:(

Na zamojskim pojawiły się propozycje pomocy dla pisia, jest juz zarezerwowane miejsce u Murki, tylko kasy brak:(

Bardzo prosimy o pomoc dla tego malucha.

IMGP8415.JPG

IMGP8414.JPG

IMGP8416.JPG

IMGP8413.JPG

IMGP8411.JPG

IMGP8412.JPG

Bazarek dla chłopaka 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349854-ciuszkowy-i-nie-tylko-dla-staruszka-z-zamojskiego-schroniska-do-505-2100/

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

116 z kramku! 92 zl dla zamojskich bieduniow i 23 zl dla Mileczki. Rozliczam! Janiol hand made! Dla zamojskich biedunow i dla Mileczki od anica przydasie - do 16 marca g. 24.00

Tolu

 rozliczam  kolejny kramik dla bieduniow

                                                92 zl dla zamojskich biedaczkow

 wysylam na konto Alaskan malamutte

 

procencik tj 23 zl jest dla Mileczki od anica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...