Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, myślę, że pieniążki z tych bazarków powinny trafić na konto Oleny84. Olenka założyła wątek staruszkowi i jemu teraz należy pomóc. 

Myślę, że tak, będzie najprościej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2019 o 22:52, Tola napisał:

 Nie mogę się doczekać, kiedy maluszek opuści schronisko.

 

Dnia 3.05.2019 o 22:55, Alaskan malamutte napisał:

Ja też. Z niecierpliwością czekam na info od Olenki, że jest już miejsce u Murki i maluch może jechać!!!

Trzymamy kciuki by psiaki od Murki znalazły dobre domki i miejsce się zwolniło, ja jutro zadzwonię i sie przypomnę 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, MikAga napisał:

Witaj Olena,

cieszę się,że pod Twoimi skrzydłami jest chłopaczek-dziękuję.

Mam nadzieję,że już wkrótce opóści Zamość i zagości u Murki.

Proszę o nr konta,

pozdrawiam,Agnieszka i Mikuśka.

Bardzo dziękuję!!! To ogromna pomoc! A nie wolisz jak psiak przyjedzie do Murki?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

Bardzo dziękuję!!! To ogromna pomoc! A nie wolisz jak psiak przyjedzie do Murki?

Lepiej aby deklaracje już wpłynęły za maj.Bedzie wiadomo ile maluszek ma na swoim koncie.

Deklaruję 20,00zl stałej deklaracji od maja.W tytule podam staruszek zamojski,jak będzie już nadane imię to zmienię.Czy tak może być?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Lepiej aby deklaracje już wpłynęły za maj.Bedzie wiadomo ile maluszek ma na swoim koncie.

Deklaruję 20,00zl stałej deklaracji od maja.W tytule podam staruszek zamojski,jak będzie już nadane imię to zmienię.Czy tak może być?

Dziękuję ale fajnie, że mam od Was pomoc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na wątku zamojskim Jaaga napisała:

Biedulka :( Tyle lat czeka. Boję się dnia, kiedy pojedziesz do schroniska i jej nie będzie. W jej przypadku wiadomo, że adopcja ze schroniska jest nierealna. Jeśli jej zabraknie tam, to tylko oznaczałoby śmierć.   Teraz pojechała do DS Mysia, za tydzień, dwa pojedzie Tania. Gdyby ludzie chcieli jej pomóc, to ona mogłaby wtedy do nas przyjechać. 

IMGP6775.JPG.e05e96a80cc55670eb22a1ef1865d9af.JPG

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeraża wysyp takich biedaków. 

Jak im wszystkim pomoc?

A te "zwyczajne", w miarę zdrowe, nie stare, nie szczeniaki, w średnim wieku, w miarę zdrowe, to nigdy nie doczekają pomocy...aż sie zestarzeja albo pochorują ciężko...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 6.06.2019 o 22:43, Tola napisał:

Jutro śleputek wyrusza po nowe życie do mari23, prosimy o kciuki.

A w schronisku kolejny niewidomy staruszek:(

IMGP9059.JPG

ilekroć przytulam śleputka Milusia, tyle razy myślę o tym biedactwie :( szkoda, że wcześniej o nim nie wiedziałam, zmieściliby się we dwóch....

8e8468e4aa37.jpg

Milutek pozdrawia znad Odry

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2019 o 11:20, Nesiowata napisał:

Czy wpłaty na konto Alaskan?

Tak, bardzo dziękujęmy!

Dnia 24.06.2019 o 17:14, mari23 napisał:

ilekroć przytulam śleputka Milusia, tyle razy myślę o tym biedactwie :( szkoda, że wcześniej o nim nie wiedziałam, zmieściliby się we dwóch....

8e8468e4aa37.jpg

Milutek pozdrawia znad Odry

Ja wiedziałam, że maluch jest, on trafił do schroniska w maju, o ile pamiętam, to zmarł właściciel...

Brałaś Marysiu dwa psiaki do siebie, nie śmiałam proponować...

Piesio na pewno jeszcze jest, został na wybiegu tylko z tym staruszkiem

IMGP7721.JPG

Całe szczęście, ze nie jest w boksie ogólnym, nie grozi mu zagryzienie, ale na pewno inaczej wyglądałaby reszta jego życia, gdyby trafił pod Twoją opiekę i mógły tez tak sobie taptać jak Milutek, miec przy sobie człowieka.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

To może uda się jeszcze ?

 

58 minut temu, Gabi79 napisał:

O tym samym pomyślałam

Kolejny transport do Nowej Soli jak będzie, to nie tak prędko;  na razie żaden z 5 psiaków, które pojechały 7 czerwca, nie ma jeszcze DS:(

Na pewno pod koniec lipca  jest gratisowy transport, ale tylko do Katowic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...