Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

23 minuty temu, b-b napisał:

Mogę zrobić i taki. 

Dużo tekstu "włożyć" w mały prostokąt to niestety czytelne nie będzie. 

Postaram się coś takiego zrobić.

Dziękuję Boguniu, jestem bardzo wdzięczna.

Zostałam bez lajków, ale jutro się poprawię.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że uda się pomóc jeszcze jednej...

Tola u Ciebie banerek nie przekierowuje do watku. Ja bym chetnie wziela tez ten banerek ale nie wiem jak podlinkowac:(

na dodatek mam jakas ramke w sygnaturze ktora nie moge usunac a pokazuje sie cale pole puste -tyle miejsca zajmuje...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

Tola u Ciebie banerek nie przekierowuje do watku. Ja bym chetnie wziela tez ten banerek ale nie wiem jak podlinkowac:(

na dodatek mam jakas ramke w sygnaturze ktora nie moge usunac a pokazuje sie cale pole puste -tyle miejsca zajmuje...

Ustaw kursor przed wklejonym banerkiem i klikaj enter.

Powinno wymazać tą dziwną ramkę

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Ustaw kursor przed wklejonym banerkiem i klikaj enter.

Powinno wymazać tą dziwną ramkę

 

Boguniu, Enter jeszcze bardziej obniży banerek, zrobi większą "dziurę".

Należy użyć klawisza z napisem Backspace. W zależności od typu komputera może to też być duży poziomy klawisz ze strzałką w lewo, nad klawiszem Enter.

Albo

Kursor trzeba ustawić na początku "dziury" czyli w pierwszej linijce i klawiszem Delete wykasować wszystkie linijki poniżej kursora, aż banerek znajdzie się pod kursorem. Trzeba uważać, żeby nie skasować także banerka, ale jak sie go skasuje, to mały klopot. Można na nowo wkleić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, beataczl napisał:

Tola u Ciebie banerek nie przekierowuje do watku. Ja bym chetnie wziela tez ten banerek ale nie wiem jak podlinkowac:(

na dodatek mam jakas ramke w sygnaturze ktora nie moge usunac a pokazuje sie cale pole puste -tyle miejsca zajmuje...

Dzięki za czujność;). Wstawiłam, ale juz nie sprawdziłam, wszytstko przez ten pośpiech...

4 godziny temu, elik napisał:

Proszę bardzo banerek podlinkowany.   Kto ma chęć proszę się częstować :)

IMGP6750.JPG.ec42f3225b801420f2a96ff2712d1d97d.JPG

Elik - dziękujemy pięknie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Kramcik byl dla Coluni maluniej i dla Rokunia

 ale malenka ma domus domeczek

 wiec niechaj ta czesc

ktora bedzie dla malenkiej

 pojdzie na pomoc starowineczkom z tego tutaj wateczku

Podobny obraz

 zapraszam sercem na kramik

Colunia ma domek!Obnizeczki!Bebenkowy i Nadziejkowy kramik dla Rokunia na lepsze zycie i dla starowineczek od Toli!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2019 o 19:29, b-b napisał:

Ustaw kursor przed wklejonym banerkiem i klikaj enter.

Powinno wymazać tą dziwną ramkę

 

 

Dnia 27.01.2019 o 20:51, elik napisał:

Boguniu, Enter jeszcze bardziej obniży banerek, zrobi większą "dziurę".

Należy użyć klawisza z napisem Backspace. W zależności od typu komputera może to też być duży poziomy klawisz ze strzałką w lewo, nad klawiszem Enter.

Albo

Kursor trzeba ustawić na początku "dziury" czyli w pierwszej linijce i klawiszem Delete wykasować wszystkie linijki poniżej kursora, aż banerek znajdzie się pod kursorem. Trzeba uważać, żeby nie skasować także banerka, ale jak sie go skasuje, to mały klopot. Można na nowo wkleić.

 

21 minut temu, b-b napisał:

Miałam napisać backspace :)

oj, jaka jestem  szczesliwa!! wreszcie sie udalo:) bardzo dziekuje za podpowiedzi :):)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kejciu napisał:

Jaki jest koszt utrzymania w PDT ?

 U Jaaga, która ma miejsce dla starszego psa  360 zł/mies.

 

W sobotę lub niedzielę wybieram się do schroniska, porobię zdjęcia, dowiem się o tych suczkach z 1 strony..

Link to comment
Share on other sites

1a92e0fd4329b616med.jpg&key=54cd983483b8

Ta suczynka to trochę podobna do Miłeczki. Pod względem wielkości też ?

Myślałam jakiś czas temu, że jak Miłeczka znajdzie domek to ta sunia pójdzie do hoteliku/dt na jej miejsce ale nikt o Miłeczkę nie pyta, a ona ma coraz więcej wydatków bo problemy z alergią, wątrobą. Tak że ta bidusia musi czekać :(.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Jaka ta druga smutna :( Kiedy weszłam na wątek zamojski, to pierwsze zauwazyłam te dwie kremowe piękne sunie. Szkoda, że nawet takie ładne marnują lata zycia w schronisku.

To zdjęcia z 2017 roku

https://naforum.zapodaj.net/f15db89a3f99.jpg.html

https://naforum.zapodaj.net/305b38be0937.jpg.html

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2019 o 14:42, Jaaga napisał:

Jaka ta druga smutna :( Kiedy weszłam na wątek zamojski, to pierwsze zauwazyłam te dwie kremowe piękne sunie. Szkoda, że nawet takie ładne marnują lata zycia w schronisku.

 

Dnia 3.02.2019 o 19:32, Onaa napisał:

1a92e0fd4329b616med.jpg&key=54cd983483b8

Ta suczynka to trochę podobna do Miłeczki. Pod względem wielkości też ?

Myślałam jakiś czas temu, że jak Miłeczka znajdzie domek to ta sunia pójdzie do hoteliku/dt na jej miejsce ale nikt o Miłeczkę nie pyta, a ona ma coraz więcej wydatków bo problemy z alergią, wątrobą. Tak że ta bidusia musi czekać :(.

Bardzo smutna, taka bez nadziei:( jest w 1 boksie, tam jest największa rotacja, zawsze sa najbardziej adopcyjne suczki...

A ona wciąż czeka,  i jeszcze ta suczka...(Nie ma jej już w schronisku)

58f12c02b0526ca5gen.jpg

Onaa - suczka jest mniejsza od Miłej, to raczej średniaczka...

Z tego co pamiętam, to Miła waży ok. 30 kg...

Zachowuje się podobnie jak kiedyś Hana - podchodzi na chwilę do siatki, patrzy z takim smutkiem i za chwilę znika w budynku:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...