Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

23 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

30 zł stałej

 

22 godziny temu, maarit napisał:

Długo nie zaglądałam na dogo, nim nadrobię to zejdzie. Już raz pisałam, że jak będzie zbiórka to wpłacę jednorazowo 100 zł.

Pięknie dziękujemy, już zaznaczam serce-ruchomy-obrazek-0541.gif

Link to comment
Share on other sites

No i kolejne starsze sunie w schronisku - pierwsza podobno jest już długo, nie wychodzi na zewnątrz, dlatego nie było jej do tej pory na zdjęciach, dzisiaj wyszła, bo pracownik wszedł do budynku.

Druga sunia jest od paru miesięcy, jest przygarbiona i bardzo smutna, serce pęka:(

1633949566758.jpg

1633949573692.jpg

1633949444639.jpg

1633949455484.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 20:52, Tola napisał:

Znowu  cicho się zrobiło, ale na pewno o nich myślimy i pamiętamy

ja w nocy się budzę i o nich myślę, a każde spojrzenie na Kubusia lub Milusia o nich mi przypomina 😞 😞 😞 i o Fenisiu[*], dla którego pomoc przyszła za późno 😞 😞 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.10.2021 o 07:36, Jaaga napisał:

Tym bardziej że to duży i stary pies, który wzięcie będzie mieć takie, jak moj Borys, czyli praktycznie pojechalby na dożywocie. 

Na wątku Niufka były proponowne różne hotelliki - taki gotowiec z hotelikami, może warto prześledzić i kogoś zapytać, może ktoś da jakiś upust. Jak się nikogo nie zapyta to i się nie będzie wiedzieć.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 08:58, jankamałpa napisał:

Na wątku Niufka były proponowne różne hotelliki - taki gotowiec z hotelikami, może warto prześledzić i kogoś zapytać, może ktoś da jakiś upust. Jak się nikogo nie zapyta to i się nie będzie wiedzieć.

Może tam, gdzie on jedzie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...