Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

10 godzin temu, maarit napisał:

O matko... Ale biedactwa... 

Ta piątka spać mi nie daje :( :( jak im pomóc ???? :( :( już sił i łez brak :(

w "moim" stowarzyszeniu zostałam sama... wolontariuszki już nie z psami, a z chłopakami spacerują, a inni...mają ważniejsze sprawy, niż jakieś tam stare psy.... 

znaczy - sama nie jestem...bo z 15 psami...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, mari23 napisał:

Ta piątka spać mi nie daje 😞 😞 jak im pomóc ???? 😞 😞 już sił i łez brak 😞

w "moim" stowarzyszeniu zostałam sama... wolontariuszki już nie z psami, a z chłopakami spacerują, a inni...mają ważniejsze sprawy, niż jakieś tam stare psy.... 

znaczy - sama nie jestem...bo z 15 psami...

Zapał wolontariuszek minął... 😞 Szkoda, bo i z chłopakiem można psa zabrać na spacer...

Link to comment
Share on other sites

To może uruchommy już "Skarpetę " i zbierajmy pieniądze. ?

Teraz jestem na urlopie ale jak tylko wrócę zrobię bazarek na ten cel . Mam sporo książek i innych drobiazgów. Jestem też na FB więc mogłabym to co się nie sprzeda na dogo spróbować sprzedać tam.

Trzeba by też szukać miejsca . Pytał ktoś Murkę albo kikou ? Musimy ratować te biedaki zanim będzie za późno :(

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2021 o 15:50, mdk8 napisał:

To może uruchommy już "Skarpetę " i zbierajmy pieniądze. ?

Teraz jestem na urlopie ale jak tylko wrócę zrobię bazarek na ten cel . Mam sporo książek i innych drobiazgów. Jestem też na FB więc mogłabym to co się nie sprzeda na dogo spróbować sprzedać tam.

Trzeba by też szukać miejsca . Pytał ktoś Murkę albo kikou ? Musimy ratować te biedaki zanim będzie za późno :(

 

U Murki brak miejsc :( Miejsce u kikou jest wtedy, gdy jakiś psiaczek odchodzi, czasem długo trzeba czekać, bo tam w większości staruszki "na dożyciu".... potrzebne jest podobne miejsce i osoba podobna do kikou...inaczej niewiele zdziałamy :( może jest na dogo ktoś, kto chciałby stworzyć taki "dom opieki", hotelik? A może jest gdzieś takie miejsce, o którym nie wiemy....

Gdyby nie poważne problemy zdrowotne - ta "piątka" byłaby już u mnie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

U Murki brak miejsc 😞Miejsce u kikou jest wtedy, gdy jakiś psiaczek odchodzi, czasem długo trzeba czekać, bo tam w większości staruszki "na dożyciu".... potrzebne jest podobne miejsce i osoba podobna do kikou...inaczej niewiele zdziałamy 😞 może jest na dogo ktoś, kto chciałby stworzyć taki "dom opieki", hotelik? A może jest gdzieś takie miejsce, o którym nie wiemy....

Gdyby nie poważne problemy zdrowotne - ta "piątka" byłaby już u mnie...

No właśnie tak się porobiło, że nie ma miejsca w hotelikach dla psów, a dla tych starszych to już jest tragiczna sytuacja:(. Ja w sobotę będę na chwilę w schronisku, chcę dokładniej zobaczyć niewidoma sunię, bo tak naprawdę nie wiadomo, jakiej jest wielkości...Czy mam podpytać o jeszcze jakiegoś psa?  Oczywiście to będzie możliwe, jak będzie p. Wiesław. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 12.08.2021 o 10:47, Tola napisał:

No właśnie tak się porobiło, że nie ma miejsca w hotelikach dla psów, a dla tych starszych to już jest tragiczna sytuacja:(. Ja w sobotę będę na chwilę w schronisku, chcę dokładniej zobaczyć niewidoma sunię, bo tak naprawdę nie wiadomo, jakiej jest wielkości...Czy mam podpytać o jeszcze jakiegoś psa?  Oczywiście to będzie możliwe, jak będzie p. Wiesław. 

cisza tu na wątku straszna :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2021 o 22:16, mari23 napisał:

cisza tu na wątku straszna 😞 😞 😞

 

18 godzin temu, Nesiowata napisał:

A czy ktoś zbiera pieniądze dla tych starszaków?

Cisza:(. Nikt nie zbiera, przydałby się skarbnik, bo jednak lepiej, jakby pieniądze zbierane były na konto prywatne, jest więcej możliości wykorzystania, a nie wszędzie można uzyskać faktury. 

Ja mam tylko te 100 zł od mari23, jak będzie post z wpłatami, to jeszcze raz przypomnę o tej wpłacie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 4.09.2021 o 23:15, Tola napisał:

 

Cisza:(. Nikt nie zbiera, przydałby się skarbnik, bo jednak lepiej, jakby pieniądze zbierane były na konto prywatne, jest więcej możliości wykorzystania, a nie wszędzie można uzyskać faktury. 

Ja mam tylko te 100 zł od mari23, jak będzie post z wpłatami, to jeszcze raz przypomnę o tej wpłacie.

"Coś" się zaczynało.... i stanęło w miejscu :( :( a tu jesień przyszła i zima wielkimi krokami nadchodzi. To już pół roku, jak odszedł Feniks(*), dla którego pomoc była spóźniona... poruszył wiele serc i wiele psów zostało uratowanych.... mam ogromną nadzieję, że będzie "ciąg dalszy", że nie trzeba "w imieniu Feniksa" wysyłać zaproszeń na ten wątek...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2021 o 23:15, Tola napisał:

Cisza:(. Nikt nie zbiera, przydałby się skarbnik, bo jednak lepiej, jakby pieniądze zbierane były na konto prywatne, jest więcej możliości wykorzystania, a nie wszędzie można uzyskać faktury. 

Ja mam tylko te 100 zł od mari23, jak będzie post z wpłatami, to jeszcze raz przypomnę o tej wpłacie.

Umknęło to mojej uwadze, a teraz już nie mam wolnego numeru konta bankowego  😞 

Link to comment
Share on other sites

Są tez nowe staruszki na wybiegu otwartym - mały niedowidzący czarny i większy, niewidomy rudy; rudy nie ma siły chodzić, jest tak stary i słaby. Ktoś zgotował mu taki koniec - w schroniskowym boksie:(

1632656330816.jpg

1632656336689.jpg

Starszy, bardzo wychudzony pies, podobny do Borysa z boksu ogólnego został tutaj też przeniesiony

1632656355390.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...