Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.10.2021 o 22:28, wiolhelm170 napisał:

Ja bym chciała żeby wyszła szorstką ale gdzie ja zabrać?

Dzwoniłaś do tego hoteliku z Chełma? Na razie wystarczy zapytać o miejsce, cenę i warunki. Może ala123 coś powie więcej o hoteliku, może tam była. 

A może dexterka miałaby miejsce? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dokładam tutaj do psów oczekujących pomocy szorstką sunię i pręguska; staruszkami nie są, ale starszymi psami na pewno.

Jutro postaram się zadzwonić do hoteliku do Chełma i zapytać o warunki, szansę na miejsce i cenę, ale osobiście sercem jestem przy hotelikach  sprawdzonych tutaj na forum.

Myślę też, że razem możemy bardzo dużo, ale żeby na tym wątku ruszyć z pomocą do przodu, trzeba jakoś zdecydować się, który pies ma ją otrzymać jako pierwszy i pod tym kątem szukać dalej...

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tola napisał:

Dokładam tutaj do psów oczekujących pomocy szorstką sunię i pręguska; staruszkami nie są, ale starszymi psami na pewno.

Jutro postaram się zadzwonić do hoteliku do Chełma i zapytać o warunki, szansę na miejsce i cenę, ale osobiście sercem jestem przy hotelikach  sprawdzonych tutaj na forum.

Myślę też, że razem możemy bardzo dużo, ale żeby na tym wątku ruszyć z pomocą do przodu, trzeba jakoś zdecydować się, który pies ma ją otrzymać jako pierwszy i pod tym kątem szukać dalej...

Zdecydować, który pies jako pierwszy ma otrzymać pomoc..... to chyba trudniejsze, niż znaleźć miejsce :( :( Chełm jest dość blisko Zamościa, jest możliwość sprawdzenia (może zapytać w Chełmskiej Straży czy znają i polecają?) Skoro "nasze" zapsione, chyba trzeba się rozejrzeć...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

Zdecydować, który pies jako pierwszy ma otrzymać pomoc..... to chyba trudniejsze, niż znaleźć miejsce 😞 😞 Chełm jest dość blisko Zamościa, jest możliwość sprawdzenia (może zapytać w Chełmskiej Straży czy znają i polecają?) Skoro "nasze" zapsione, chyba trzeba się rozejrzeć...

Bardzo słuszna uwaga.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, mari23 napisał:

Zdecydować, który pies jako pierwszy ma otrzymać pomoc..... to chyba trudniejsze, niż znaleźć miejsce 😞 😞 Chełm jest dość blisko Zamościa, jest możliwość sprawdzenia (może zapytać w Chełmskiej Straży czy znają i polecają?) Skoro "nasze" zapsione, chyba trzeba się rozejrzeć...

Wiem mari, że to trudne, pamiętam, jak trudne to było wybrać następcę Feniksa....

Ale inaczej nie ruszy się do przodu, chyba, że na razie zbieramy deklaracje  - na kolejnego psa...

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Jestem za szorstką.

Pierwsza były te psy:  Pręgus, Agresor, Rudy i ten bardzo wychudzony, podobny do Borysa.

No i teraz doszła ta najbardziej smutna oneczka.....

Dla szorstkiej będę też szukała pomocy, prawdopodobnie założę jej wątek, żeby się zorientować, czy ma szansę na jakieś deklaracje, ale to jeszcze chwila...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Szorstka jest cudna, a skoro właścicielka hoteliku to miłośniczka terrierów to może akurat znajdzie miejsce dla ślicznoty... 🙂 Trzymam kciuki.

Żeby gdziekolwiek ją dać, potrzebne deklaracje, a o te najtrudniej w sytuacji, kiedy tyle psów potrzebuje wsparcia:(

Dlatego do tej pory szukałam DT z opcją DS...

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, mdk8 napisał:

O hoteliku Moniki C. mowa ?

 

Chyba nie, pani ma na imię Edyta...

Dzwoniłam dzisiaj do tego hoteliku, mam trochę informacji.

To podobno kameralny hotel, z niewielką ilością zwierząt; pani przyjmuje psy do 20 kg.

Maluchy do 10 kg mieszkają w domu, w tej chwili pani wyspecjalizowała się  w opiece nad niewidomymi;  te większe  zajmują oddzielny budynek na posesji, ogrzewany, z każdego boksu jest wyjście na wybieg.

Koszt miesięcznego pobytu  dla malucha to 450 zł, większe  -  500 zł.mies.

Pani nie prowadzi działalności transportowej, chociaż jest otwarta na pomoc w tym zakresie.

Resztę można doczytać tutaj:

https://www.facebook.com/Psia-Rodzina-hotel-dla-psów-u-psiej-mamy-107577108080339

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Chyba nie, pani ma na imię Edyta...

Dzwoniłam dzisiaj do tego hoteliku, mam trochę informacji.

To podobno kameralny hotel, z niewielką ilością zwierząt; pani przyjmuje psy do 20 kg.

Maluchy do 10 kg mieszkają w domu, w tej chwili pani wyspecjalizowała się  w opiece nad niewidomymi;  te większe  zajmują oddzielny budynek na posesji, ogrzewany, z każdego boksu jest wyjście na wybieg.

Koszt miesięcznego pobytu  dla malucha to 450 zł, większe  -  500 zł.mies.

Pani nie prowadzi działalności transportowej, chociaż jest otwarta na pomoc w tym zakresie.

Resztę można doczytać tutaj:

https://www.facebook.com/Psia-Rodzina-hotel-dla-psów-u-psiej-mamy-107577108080339

 

Bo jest tam w okolicach  hotelik . Jakby dało radę sprawdzić warunki to może udałoby się nawiązać współpracę ?

https://www.facebook.com/Hotelik.U.MoNiki

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyśka) napisał:

Ona ma różne opinie wśród moich znajomych. Na pewno nie nadaje się dla psów trudnych, bo sobie nie radzi z nimi.

Wiem ale właśnie dlatego napisałam o sprawdzeniu . Mam ją w znajomych na FB i na bieżąco wiem o rożnych opiniach . Jednak zawsze uważam ,że w takich wypadkach ważne jest wyrobienie własnej .

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyśka) napisał:

Ona ma różne opinie wśród moich znajomych. Na pewno nie nadaje się dla psów trudnych, bo sobie nie radzi z nimi.

Właścicielka tego hotelu to okropna osoba. Jak tylko zwróci się jej na coś uwagę albo powie nie po jej myśli to wdaje się w pyskówki, jest harda i nieprzyjemna. Pamiętam, że kiedyś był u niej taki piesek Janek z Radys,  dosyć długo już tam przebywał (w tym hotelu). Napisałam grzecznie pod jakimś udostępnianym postem Janka, że przydałyby się ładniejsze zdjęcia psa bo z takimi które miał będzie mu ciężko znaleźć dom. A naprawdę nie miał ani jednego w miarę fajnego zdjęcia a to był bardzo ładny piesek. To tak na mnie to babsko naskoczyło, że ona jest hotelem, że nie musi zdjęć robić bo nie ma takiego obowiązku, ona ma co robić, nie jest fotografem i niech osoba która umieszcza psa w hotelu załatwi sobie fotografa itd.  Wiem że w końcu zabrano Janka z tego hotelu i przeniesiono do  innego DT i potem niedługo znalazł dom.  Widziałam też inne pyskówki tej pani z osobami na FB. Ja osobiście obawiałabym się kontaktu z takim opiekunem psa. I jeszcze pytanie jak wygląda opieka nad psami, tego nie wiem więc się nie wypowiadam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Dlatego fakt, zanim psa się gdzieś wyda warto sprawdzić osobiście hotel.

Ze strony tego hotelu

"Po raz kolejny doceniona ☺☺☺ mimo prób oczerniania i ataków złych ludzi mamy to 🙂

Certyfikat IBK - PRZEDSIĘBIORSTWO GODNE ZAUFANIA
Dziękuję za Wasze opinie ☺☺☺"
I filmik na tej samej stronie
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...