Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, ewu napisał:

Wiek, wielość , charakter , stosunek do innych psiaków.

To duży pies, ma ok. 9 lat. Pracownik w stosunku do siebie określa go jako przyjaznego. Pies jest w boksie ogólnym, więc innych informacji na na razie  nie będzie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mari23 napisał:

Ja.... nie ma dnia, żebym o nim nie myślała i gdyby nie problemy zdrowotne, wzięłabym go na BDT. Niestety dopóki nie wyjaśni się stan mojego zdrowia - nie mogę wziąć żadnego nowego biedaka, mam ich 10. Tyle tych bied potrzebujących pomocy, że drugie 10 gdybym wzięła, to i tak za mało :( :(

Ja też o nim myślę, na razie zdecydowałam się na DT dla czarnego, chyba że będą z nim jakieś problemy. Pisałam na wątku zamojskim, że mogę wtedy pomyśleć nad tym lub drugim psem, którego chwali pracownik, a psiak też długo w schronisku :(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, mdk8 napisał:

Ile potrzeba deklaracji dla Feliksa ?

 

14 godzin temu, ewu napisał:

250 zł

A jest tyle:

  10,00 zł  -  elik

  10,00 zł  -  Nesiowata

  10,00 zł  -  mari23

  20,00 zł  -  seramarias

  40,00 zł  -  limonka80

  10,00 zł  -  ewu
= = = = = = = = = = = = = = =

100,00 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Tola changed the title to Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.
Dnia 18.05.2021 o 18:41, ewu napisał:

250 zł dotyczyło Olafka. Feliks jest duży, muszę dopytać czy przyjęcie gojest możliwe i za ile.

 

Dnia 18.05.2021 o 11:25, elik napisał:

 

A jest tyle:

  10,00 zł  -  elik

  10,00 zł  -  Nesiowata

  10,00 zł  -  mari23

  20,00 zł  -  seramarias

  40,00 zł  -  limonka80

  10,00 zł  -  ewu
= = = = = = = = = = = = = = =

100,00 zł

Coś wiadomo ? Jest jakiś plan ratowania  Feliksa ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 16.05.2021 o 22:27, Tola napisał:

To duży pies, ma ok. 9 lat. Pracownik w stosunku do siebie określa go jako przyjaznego. Pies jest w boksie ogólnym, więc innych informacji na na razie  nie będzie. 

Zamość duży3.jpg

ciągle o nim myślę.... może chociaż do wolontariackiego dałoby się go przenieść...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mari23 napisał:

Zamość duży3.jpg

ciągle o nim myślę.... może chociaż do wolontariackiego dałoby się go przenieść...

 Ja tez..

 

Dnia 17.05.2021 o 21:20, lunarmermaid napisał:

Ja też o nim myślę, na razie zdecydowałam się na DT dla czarnego, chyba że będą z nim jakieś problemy. Pisałam na wątku zamojskim, że mogę wtedy pomyśleć nad tym lub drugim psem, którego chwali pracownik, a psiak też długo w schronisku 😞

Jest jakaś szansa u   Ciebie? 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, mari23 napisał:

Zamość duży3.jpg

ciągle o nim myślę.... może chociaż do wolontariackiego dałoby się go przenieść...

 

3 godziny temu, beataczl napisał:

 Ja tez..

 

Jest jakaś szansa u   Ciebie? 

 

3 godziny temu, Nadziejka napisał:
    ja tez od wielu miesiecy...

Uporałam się już ze sprawozdaniami i innymi fundacyjnymi sprawami papierkowymi i wybieram się do schroniska.

Spróbuję zapytać o ten boks wolontariacki, ale czarno to widzę.

Z wcześniejszej rozmowy wynikało, że owszem,  jest taka szansa dla psa z boksu ogólnego, ale  w sytuacji, kiedy takiego psa zabierzemy wcześniej lub później.

Pamiętacie, że z boksu ogólnego miał być zabrany ten czarny starszy pies - nie udało się, bo pracownik określił go jako trudnego. Potem miała być zabrana Shila, ale też dostała łatkę wariatki i została pomimo, że była obietnica zabrania jej ze schroniska.

W boksach wolontariackich  są psy młode, urodziwe, adopcyjne, co do których jest nadzieja, że szybko znajdą dom i zwolnią miejsce. I przeważnie te, które  dopiero skończyły kwarantannę, a więc te z najmniejszym stażem.

 

Link to comment
Share on other sites

Feniks[*] też kibicuje, a raczej z uśmiechem radości czuwa "z góry", jemu dane było tylko 23 dni, ale miłości zaznał ogrom <3

IMG-20210320-WA0004_resize_8.jpg

Wpłaciłam na konto Fundacji ZEA do staruszkowej skarbonki, na początku tego wątku widziałam, że idea polega na miesięcznych wpłatach, więc jak już ustalone będzie konto, to i stałą jakąś zadeklaruję. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.

Dziękuję Wam bardzo, zaczynam wierzyć, ze jeszcze nie wszystko stracone. Konto fundacyjne podam na 1 stronie, ale może chwilkę wstrzymjmy się z wpłatami...t

Zastanawiam się czy to dobry pomysł, aby wpłaty szły na konto fundacyjne, bo potem bez faktur nie wykorzystamy tych pieniędzy...

Chyba lepszym rozwiązaniem byłby skarbnik tutaj na dogo...

Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...