Jump to content
Dogomania

Czester z Radys-kudłatek-wypatrzony przez Bogusik.Od 24.01.19 już w hoteliku.15.02.19 w DS w Poznaniu.


Anula

Recommended Posts

Wszyscy żyjemy biednymi szczeniaczkami, ale chcę choć trochę optymizmu Wam przekazać. Czester dzisiaj pojechał do nowego domu. Czekała na niego Pani z nowymi miseczkami, obrożą, smyczą, szelkami i adresówką. Z Czesterem został kołnierz na wypadek, gdyby lizał ranę, dałam też suchą karmę, która pomoże przetrwać zmianę. Wygląda na to, że nasz Czestuś będzie wyspacerowany, wygłaskany i przede wszystkim szanowany.

ches 2_450x600.jpeg

ches_450x600.jpeg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Haniu bardzo dziękuję za wyprawienie Czesterka do swojego domciu i osobne podziękowanie dla TZ za transport.Dla Was przesyłam tysiące całusków.

Wierzę,że Czesterek się szybko zaaklimatyzuje w nowym domku i tak jak piszesz będzie szanowany,kochany.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Hanią i jest wszystko dobrze :) Nie płakał,swobodnie poruszał się po domu i przykleił się do Pani,chodząc za nią krok w krok.Pochłonął  suchą karmę z ugotowanym indykiem i zadowolony położył się i zasną.Pana przywitał bardzo radośnie,jakby znał go od dawna :)Była tylko jedna wpadka z sioo,która jest jak najbardziej zrozumiała, bo przecież to  pełen nowych zmian i emocji dla chłopaka.Jutro będę dzwonić i zobaczymy jak minie mu pierwsza noc w nowym domku...

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z Panią Hanią i jest wszystko dobrze :) Nie płakał,swobodnie poruszał się po domu i przykleił się do Pani,chodząc za nią krok w krok.Pochłonął  suchą karmę z ugotowanym indykiem i zadowolony położył się i zasną.Pana przywitał bardzo radośnie,jakby znał go od dawna :)Była tylko jedna wpadka z sioo,która jest jak najbardziej zrozumiała, bo przecież to  pełen nowych zmian i emocji dla chłopaka.Jutro będę dzwonić i zobaczymy jak minie mu pierwsza noc w nowym domku...

Niestety - znów ogołocili mnie z lajków.

Powodzenia Czesterku!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre wiadomości jak na kilka godzin spędzonych w nowym domku.Warto na początku wychodzić częściej z psiakiem aby nie było wpadek, obserwować zachowanie.A,że Pana tak przywitał radośnie to jestem w szoku.Nasz Czesterek jest przemiłym kochanym psiakiem,idzie przez życie jak burza,za wiele chyba się nie przejmuje niczym.A ja tak martwiłam się o ślicznotkę dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Bardzo dobre wiadomości jak na kilka godzin spędzonych w nowym domku.Warto na początku wychodzić częściej z psiakiem aby nie było wpadek, obserwować zachowanie.A,że Pana tak przywitał radośnie to jestem w szoku.Nasz Czesterek jest przemiłym kochanym psiakiem,idzie przez życie jak burza,za wiele chyba się nie przejmuje niczym.A ja tak martwiłam się o ślicznotkę dzisiaj.

Pani Hania bardzo często dzisiaj z nim wychodziła i mimo tego nasikał w domu.Tak się zdarza,szczególnie w pierwszym dniu pobytu i Czester nie jest przypadkiem odosobnionym.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

Pani Hania bardzo często dzisiaj z nim wychodziła i mimo tego nasikał w domu.Tak się zdarza,szczególnie w pierwszym dniu pobytu i Czester nie jest przypadkiem odosobnionym.

oczywiście, przy psach-samcach,można powiedziec że znaczenie to norma. Jutro juz będzie lepiej :)

Czesterek sie wspaniale spisuje :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2019 o 21:34, kiyoshi napisał:

o kurde :) to się dzieje:) mam nadzieje, że oba domki wypadną super i oba zostaną "obdarowane" jakimiś naszymi bezdomniaczkami:)

Trzymam kciuki

Izuniu przepraszam,że dopiero teraz piszę ale zbyt dużo ostatnio się złego działo i mi najzwyczajniej umknęło....:(

Zgodnie z obietnicą dzwoniłam do p.Tymona aby poinformować go,że Czesterek ma dom i zapytałam czy może chce aby podesłać mu zdjęcia i opisy innych piesków do adopcji? Grzecznie podziękował i powiedział,że jednak będzie sobie na spokojnie sam przeglądał ogłoszenia i ma nadzieję,że trafi na pieska,który tak jak Czester skradnie mu serce.

Także nic więcej nie mogłam zrobić bo nalegliwość z mojej strony była by wielkim nietaktem.Mam nadzieję,że znajdzie i jakiś inny bezdomny psiak będzie miał w tej rodzinie swoje miejsce.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

 

Bogduniu pomyśl nad innym psiaczkiem,który potrzebuje ogłoszeń bo ja nie mam pomysłu.Anica chyba potrzebuje ogłoszeń Miłki ale tam brak tekstu i chyba za wiele zdjęć nie ma.Miłka jest we Wrocławiu.

Takie są aktualne jeszcze ogłoszenia:

b-b - Opole - 07.03.19

Anula - Szczecin - 07.03.19

Więc odezwę się do Anica z zapytaniem o ogłoszenie.

 

 

Chłopakowi samych radosnych dni. 

Niech będzie już tylko kochany  i rozpieszczany ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czester pierwszą noc kręcił się i był bardzo czujny.Spał u Państwa w sypialni i przy każdym ruchu już był przy łóżku.Wczorajsza noc już bardzo fajna i przespał spokojnie do 8 rano.Został też sam w domu ale nic nie nabrudził i nie zniszczył więc nie ma lęku separacyjnego.Na spacerach bardzo fajnie chodzi na smyczy i w lasku jest spuszczany na długiej lince aby mógł sobie swobodnie pobiegać.Ogólnie to wszystko jest dobrze :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, szafirka napisał:

Wyniki badań z Warszawy jeszcze nie doszły. Faktura mi się nie zgadzała, więc wyjaśniłam i wstawiam prawidłową.

IMG_20190220_144212_450x600.jpg

Dzięki Haniu,zaraz zrobię przelew.Odliczę 15,00zł pozostające u Ciebie i będziemy rozliczone.Okey?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...