Jump to content
Dogomania

Czester z Radys-kudłatek-wypatrzony przez Bogusik.Od 24.01.19 już w hoteliku.15.02.19 w DS w Poznaniu.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Czester jest już po zabiegu, podczas którego wetka znalazła w błonie koło jądra jakieś larwy pasożyta :( Zostało to wycięte i wysłana do badania.Podejrzewamy,że to jakiś rodzaj nicienia ale to potwierdzi wynik,który pewnie będzie za kilka dni.Hania poinformowała przyszłą Panią o wszystkim,więc będzie czekać na wynik z badania co to jest i jak się leczy.

Bogusiu, to może być DIROFILARIOZA, choroba przenoszona przez komary, postać podskórna. Może warto zapytać weta i zrobić badania w tym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, to może być DIROFILARIOZA, choroba przenoszona przez komary, postać podskórna. Może warto zapytać weta i zrobić badania w tym kierunku?

Tak też to Asiu podejrzewam, bo poszperałam w internecie i się natknęłam na Dirofilarozę.Napisałam o tym Hani.Myślę że wysłany materiał  będzie i pod tym kątem badany.To taki pierwszy przypadek z jakim się spotkałyśmy....

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Bogusik napisał:

Tak też to Asiu podejrzewam, bo poszperałam w internecie i się natknęłam na Dirofilarozę.Napisałam o tym Hani.Myślę że wysłany materiał  będzie i pod tym kątem badany.To taki pierwszy przypadek z jakim się spotkałyśmy....

Nad nami krąży jakieś piekielne fatum choróbskowe psiaków.Muszę poszperać w internecie tylko teraz nie mam czasu.Czy ta choroba jest wyleczalna? Dobrze,że wycinek poszedł do badania.Czy będzie wiadome kiedy będzie wynik? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Nad nami krąży jakieś piekielne fatum choróbskowe psiaków.Muszę poszperać w internecie tylko teraz nie mam czasu.Czy ta choroba jest wyleczalna? Dobrze,że wycinek poszedł do badania.Czy będzie wiadome kiedy będzie wynik? 

A no krąży....:( Tak to jest do wyleczenia ale czytałam,że to może być długi proces....:( Wynik za kilka dni,tak powiedziała wetka

Link to comment
Share on other sites

Na zyczenie Magdarynki

 Magdarynkowe fantusie

                        dla Czesterka

 prosimy dolozyc do bazareczku ktoregos  Anulo

 lub Bogusik

 wysylka z Nadziejkowa

trzeba do niego dokupic  akumulatorki 2 sztuki AAA

juz jeden sprzedany na biedunie od Toli..

 cena wywolawcza 23 zl

 

15-01.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Jak dzisiaj się Czuje Czester.Czy po kastracji nie ma jakiś problemów?

Na to wygląda,że jest wszystko dobrze.Hania mi napisała,że dzwoniła przyszła Pani Czesterka i konsultowała to paskudztwo z wetem w Poznaniu.Powiedział,że to nic groźnego i jak będzie wynik to trzeba będzie podjąć leczenie.Pani Hania zdecydowała,że zabierze go do siebie i jak przyjdzie czas to będzie go leczyć.Poprosiła o zmierzenie chłopaka aby mogła zakupić akcesoria.Jutro Piotrek ma go zawieźć za zwrotem kosztów.

Trzymamy zatem kciuki aby wszystko poszło dobrze!

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Chociaż tu dobre wiadomości, bo można sie załamać.

Można autentycznie.Ponury wstrętny dzień i ponure wiadomości,jedynie u Czesterka trochę prześwituje słoneczko.Dobrze,że P.Hania już na dobre zaopiekuje się Czesterkiem no i najważniejsze co własny domek to własny. Czesterek będzie jedynakiem.

Będziemy w kontakcie i dalej będziemy pilotować sprawę tego robala.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, czy mam już zdjąć ogloszenie Czesterka? Ono jest promowane do 18 lutego.

Asiu już możesz zdjąć ogłoszenie bo nie ma sensu podmieniać innego psiaka skoro jest promowane do 18.02.19.

10 godzin temu, b-b napisał:

Proszę tylko napisz mi na PW co dalej robić.

 

Bogduniu pomyśl nad innym psiaczkiem,który potrzebuje ogłoszeń bo ja nie mam pomysłu.Anica chyba potrzebuje ogłoszeń Miłki ale tam brak tekstu i chyba za wiele zdjęć nie ma.Miłka jest we Wrocławiu.

Takie są aktualne jeszcze ogłoszenia:

b-b - Opole - 07.03.19

Anula - Szczecin - 07.03.19

Link to comment
Share on other sites

Szerokiej drogi Czesterku.Czesterek o godz.11 ma być już w Poznaniu.Trochę się martwię jak przyjmie nowy dom,nowe warunki.Zostanie zostawiony tam przez szafirka.Czesterek nie odstępował Hani na krok.Wszystko to jakieś ciężkie jest dla mnie.Bogusik będzie dzwonić wieczorem po wiadomości.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...