Jump to content
Dogomania

Czester z Radys-kudłatek-wypatrzony przez Bogusik.Od 24.01.19 już w hoteliku.15.02.19 w DS w Poznaniu.


Anula

Recommended Posts

11 godzin temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki aby  odezwał się 'TEN domek!

 

Dziewczyny jeśli trzeba gdzieś jeszcze zrobić ogłoszenie na OLX to napiszcie gdzie to zrobię :)

Fajnie by było zrobić jeszcze OLX na Poznań,Katowice.Dasz radę? Ja wyróżnię.Tekst i strony do zdjęć są podane w poście informacyjnym.

Link to comment
Share on other sites

Czester poczuł się swobodnie, zaczyna szaleć niczym szczeniak, kradnie kapcie, zaczepia do zabawy nas i inne psy. Jak chce być głaskany, to cierpliwie łapkami wchodzi nam na kolana, tak jakby chciał cały wskoczyć. W ogóle mamy wrażenie, że Czesterowi wydaje się, że jest małym pieseczkiem :) Nie mogę wstawić zdjęcia, wyskakuje jakiś błąd. Potem spróbuję jeszcze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, szafirka napisał:

Czester poczuł się swobodnie, zaczyna szaleć niczym szczeniak, kradnie kapcie, zaczepia do zabawy nas i inne psy. Jak chce być głaskany, to cierpliwie łapkami wchodzi nam na kolana, tak jakby chciał cały wskoczyć. W ogóle mamy wrażenie, że Czesterowi wydaje się, że jest małym pieseczkiem :) Nie mogę wstawić zdjęcia, wyskakuje jakiś błąd. Potem spróbuję jeszcze.

Jednym słowem super psiak i chyba jednak dla ludzi aktywnych :) Ja też nie mogłam już wczoraj wieczorem wstawić zdjęcia Pusi bo wyskakiwał błąd...:( Czyli to nie tylko u mnie skoro dzisiaj to samo

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Jednym słowem super psiak i chyba jednak dla ludzi aktywnych :) Ja też nie mogłam już wczoraj wieczorem wstawić zdjęcia Pusi bo wyskakiwał błąd...:( Czyli to nie tylko u mnie skoro dzisiaj to samo

ja tez nie moge wstawić zdjęć  :(

czester super!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

w razie czego ja tez moge zrobić jeden olx tylko musimy ustalić miasta :)

Bardzo dziękuję za pomoc.Muszę rozpatrzeć się w ogłoszeniach Mai i Sary bo mają wyróżnione do 17.02.19 i wstawić zamiast ich Czesterka.Na Katowice będzie podmienione na Czesterka.Na Wrocław jest nowe,na Poznań ja podmienię.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Fajnie by było zrobić jeszcze OLX na Poznań,Katowice.Dasz radę? Ja wyróżnię.Tekst i strony do zdjęć są podane w poście informacyjnym.

 

19 godzin temu, Anula napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc.Muszę rozpatrzeć się w ogłoszeniach Mai i Sary bo mają wyróżnione do 17.02.19 i wstawić zamiast ich Czesterka.Na Katowice będzie podmienione na Czesterka.Na Wrocław jest nowe,na Poznań ja podmienię.

 

10 godzin temu, Anula napisał:

Olx Czesterka (Czesia) na Poznań wyróżnione do 17.02.19.

https://www.olx.pl/oferta/czesio-sliczny-piesek-do-adopcji-CID103-IDy2P4a.html

Mamy ogłoszenia na Wrocław;Katowice;Poznań.

Czyli Anulko na jakie miasto mam zrobić?

Bo się pogubiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Czyli Anulko na jakie miasto mam zrobić?

Bo się pogubiłam ;)

Bogduniu ja się też pogubiłam ale już wyprostowałam.Jeżeli byś mogła to na Opole.

OLX wyróżnione mamy na Wrocław;Katowice;Poznań do 17.02.19.Dojdzie na Opole.

Ja pokombinuję jeszcze na Szczecin bo mam aktualne ogłoszenie po Mai i Sarze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bogduniu ja się też pogubiłam ale już wyprostowałam.Jeżeli byś mogła to na Opole.

OLX wyróżnione mamy na Wrocław;Katowice;Poznań do 17.02.19.Dojdzie na Opole.

Ja pokombinuję jeszcze na Szczecin bo mam aktualne ogłoszenie po Mai i Sarze.

Zaraz zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2019 o 18:24, Anula napisał:

Nadeszła dla Czesterka pomoc finansowa od p.Agaty ze zbiórki od Zespołu Szkół Nr.10 w Zabrzu - 100,00zł.Ślicznie dziękujemy.

Przyłączam się do podziękowań, za tak wielką pomoc :) Tak jak pisałam wcześniej wszystko odbyło się na prośbę wspaniałej Klary - młodej Pańci Aleksa :)

Anulka przygotowała i wysłała  do szkoły, takie bardziej oficjalne podziękowanie.Należy się bo mimo,że trwała zbiórka na rodzinę,która utraciła w pożarze niemal wszystko,szkoła zgodziła się dołączyć Czesterka :)

IMG_1426.JPG.67c2031cb5b52a35a8121e21c13fa7a1.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Miałam w ostatnim czasie 3 zapytania o Czesia (2 z Poznania i 1 ze śląska). Niestety dla tych osób nie do ogarnięcia był temat ilości kilometrów i od razu ucinały rozmowę.

Otrzymałam od kiyoshi zaświadczenie o szczepieniu Czestera, wcześniej założyłam mu książeczkę, gdzie wpisane będzie odrobaczenie, odpchlenie i kastracja.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Miałam w ostatnim czasie 3 zapytania o Czesia (2 z Poznania i 1 ze śląska). Niestety dla tych osób nie do ogarnięcia był temat ilości kilometrów i od razu ucinały rozmowę.

Otrzymałam od kiyoshi zaświadczenie o szczepieniu Czestera, wcześniej założyłam mu książeczkę, gdzie wpisane będzie odrobaczenie, odpchlenie i kastracja.

Haniu i czip.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...