Jump to content
Dogomania

~Supeł - taki fajny, MA SWÓJ DOMEK


malagos

Recommended Posts

Niekończąca się historia: ledwie Orion znalazł dom, w niedzielę zabrała go fajna rodzina, a już na zakładkę w kojcu gminnym kolejny pies. Z tej samej wsi, co Orion, i kilka poprzednich. Ja to tłumaczę faktem, że ta  wieś lezy obok drogi wojewódzkiej Przasnysz-Ostrołęka, lasy, pola, "dobre" miejsce do porzucenia psa :(

Supeł (Sułek) to młody, dwuletni pies, średniej wielkości, ślicznie "ciepło -miodowo" podpalany, gładkowłosy, odrobinę w typie jakiegoś posokowca/gończego.

Bardzo sympatyczny, przytula się do człowiek, wspina łapkami na kolana, by go pogłaskać, ale nie jest nachalny, nie skacze.

Umie chodzić na smyczy, da ja sobie spokojnie przypiąć, wręcz przypada do ziemi. Ma apetyt, wsuwa wszystko, co się mu poda, i gotowane jedzenie, i chrupki. Nie umie wziąć smaczka z ręki?... Nikt go tak nie karmił?...

Z naszymi psami absolutnie bez kłopotu, nawet Diana nie warknęła, na kota żywo zareagował, ale na smyczy - lekkie szarpnięcie i poszedł w inna stronę niż kot.

Jedyna wada to głośne układanie i skowyt, jak siedzi w kojcu, a nas widzi przy domu czy samochodzie.

Zdjecia zrobimy jak najszybciej, nawet na stronie gminy jeszcze ich nie ma.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, auraa napisał:

Może się zgubił? może pobiegł do suczki w cieczce?

I ja tak myślę, pies jest energiczny, podlewa każdy krzak, drzewo, kojec, co się da. 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Supełka :)

Cześć, Tysiu :)

Link to comment
Share on other sites

malagosiu kramik rozliczam

 dla maluteczka Pikunia i dla Supelka

                     bedzie razem 98 zl !

 jak tylko bede miec wszytko

 zaraz posylam ku Tobie

https://www.dogomania.com/forum/topic/349165-malenki-nadziejkowy-dla-dwoch-biedakow-maluczkiego-i-duzutkiego-w-bdt-u-malagosiow-kramcik-potrwa-do-18-stycznia-godz-2400/Rozliczam!

 
  •  
Link to comment
Share on other sites

Tak też myślę, ma taką gładka sierść i ten ryjek trochę gończego. Na wszelki wypadek, jak teraz go wypuszczam na teren bez smyczy, to pilnuję, by koty były  w domu. Na ptaki pod karmnikiem poluje. Na wołanie nie zawsze wraca, ale jak już przybiegnie, to się łasi i czeka na smaczek. Za jedzenie da się pokrajać :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy, żyjemy, ale mam tak mało czasu, by zajrzeć na wąteczek.....

supeł ma się doskonale, jest wesoły, posłuszny, ma apetyt. Dałam ogłoszenie na OLX miejscowe, i na moja Ostrołęka - były dwa telefony. Jeden - pan szuka jednak suczki, bo wierniejsze. Drugi - "czy aby szczeka ten piesek, bo do pilnowania domu, i zeby kur nie gonił". No to nie ma co, kur nie mam i nie sprawdzę Supła na drób. Ale pan się rozgadał i opowiadał, jak na giełdzie samochodowej w Ciechanowie sprzedawał szczeniaki po swojej suce owczarku, to mi się odechciewa dawać ogłoszenia na teren wiejski :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...