Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Dziś ostatni dzień bazarku. Jeszcze tylko 3,5 godziny do końca. Zajrzałam znów na konto i potwierdzam wpływ kolejnej wpłaty od Koja. Wszystkie, które do tej pory otrzymałam, są zaznaczone czerwonym kolorem w poście rozliczeniowym. Bardzo, bardzo Wam dziękuję !

Dziś z samego rana, do swoich stałych domów, wyruszyły nasionka celozji. Wszystkim zafundowałam priorytet, żeby nie męczyły się w podróży. Kiedy dojadą, proszę, abyście przepakowały je do papierowych torebek i potwierdziły tu, na wątku ich odbiór.

Listem poleconym wysłałam do Majowej.

Litem ekonomicznym, priorytetowym do:

Ona03, Bogusik, Nesiowata, Alex260503, B-b, Beataczl.

 

Link to comment
Share on other sites

Mam też bardzo miłą niespodziankę na koncie ! Niezawodny, choć cichy Psi Anioł, w osobie Pani Ani G.R. znów zasilił konto bazarku, tym razem dla Myszki ! 

Pani Ania przysłała 30 zł na pokrycie kosztów operacji suni !

Pani Aniu kochana, dziękuję... dziękuję za wszystko !!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dziś przesyłka doczołgała się do mnie - nie ma to jak Poczta Polska!

 

1 godzinę temu, majowa napisał:

Nasionka dojechały :)

Dziękuję Dziewczyny za informacje.  Danusiu, żeby było śmieszniej, wysłałam priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2019 o 14:02, Havanka napisał:

Z powodu choroby, dopiero dzis rano wysłałam nasiona do Mila-ada i mariusza pp. Proszę o info, kiedy będą na miejscu.

nasze nasionka pewno doszły, tylko my mieszkamy w Holandii a przesyłki idą na adres teściowej ,teściowa nie otwiera nam przesyłek :).nie chce żeby coś się zgubiło :)Będziemy w czerwcu to odbierzemy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2019 o 00:27, mariusz pp napisał:

nasze nasionka pewno doszły, tylko my mieszkamy w Holandii a przesyłki idą na adres teściowej ,teściowa nie otwiera nam przesyłek :).nie chce żeby coś się zgubiło :)Będziemy w czerwcu to odbierzemy

Mam nadzieję, ze przesyłka dotarła do teściowej. Chociaż pewnosci nie ma, bo była wysłana listem nierejestrowanym. Mariuszu, nasiona wysiewa sie w marcu. W czerwcu będzie już za późno.

Czekam jeszcze na potwierdzenie wpłaty i zamykam bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...