Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Witam Was na kolejnym bazarku.

Tym razem zbieramy fundusze na pokrycie kosztów usunięcia guza z listwy mlecznej oraz badania histopatologicznego u Mysi, małej suni z zamojskiego schronu, która przebywa teraz w hoteliku u Jaagi. Koszt operacji wyniósł 200 zł a badanie histopatologiczne będzie kosztować 150 zł. Zbiórka na " ratujemy zwierzaki" idzie bardzo kiepsko: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/mysiazguzami. Mysia nie ma też ani jednej deklaracji stałej.

Dlatego z całego serca prosimy o pomoc dla niej. Potrzebujemy 350 zł.

Oto ona; mała, bezbronna istota, która liczy tylko na naszą pomoc:

DSC05360.JPG.723f9bcc773fec34e89bdfa3f4aad82f.JPG

20190116_202713.jpg.c93250353e982cf480d64f97bbe75169.jpg

watek suni

Bazarek potrwa do 23 stycznia, do godziny 20.00 

Wysyłka nasion preferowana jest listem poleconym. Koszt wysyłki - 5,20 zł.

Na wyraźne życzenie kupującego, przedstawione na wątku, mogę wysłać listem ekonomicznym (nierejestrowanym) - 2,60 zł

lub priorytetem - 3,20 zł.

Kolejny raz proszę Was o pomoc. Wiem, że z Wami wszystko się uda !

Link to comment
Share on other sites

  Na bazarku będzie można kupić prawdziwe nasiona "kogucich grzebieni", które dostałam w 2017 r i przetestowałam w 2018 r. Zobaczcie, jak pięknie zakwitły !

P1020695.JPG

P1020701.JPG

Nasionka są mniejsze od nasion maku. Cena KT - 3 zł za ok 200 nasionek.

Jeżeli nie masz ogrodu, możesz wspomóc Mysię, kupując wirtualne kwiaty:

A_sunflower-Edited.png  5 zł  (słonecznik)

kwiat_sztuczny_mak.jpg  10 zł (maki)

thumb.php.jpg  15 zł  (magnolia)

3217_1.jpg  20 zł  (amarylis)

Link to comment
Share on other sites

Havanka - kwiat_sztuczny_mak.jpg  A_sunflower-Edited.png  A_sunflower-Edited.png    = 20 zł

Nesiowata - 3217_1.jpg  + celozja = 23 zł + 2,60 zł = 25,60 zł, 26 zł

B-b  - celozja  (10 zł)+ 2,60 przesyłka zwykła = 12,60 zł, 14 zł

Ona03 - celozja +   kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 32,60zł, 35 zł

Mila-ada - celozja + A_sunflower-Edited.png= 8 zł + 2,60 zł (zwykły list)= 10,60 zł, 15 zł

Tola - kwiat_sztuczny_mak.jpg  A_sunflower-Edited.png A_sunflower-Edited.png= 20 zł

Bogusik - celozja +   thumb.php.jpg  33 zł + 2,60 = 35,60 zł, 36 zł

Majowa - thumb.php.jpg 3217_1.jpg+ celozja = 35 zł+ 3 zł+ 5,20zł= 43,20 zł, 45 zł

Alex260503 - 2 zestawy celozji + kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 16 zł + 2,60 zł= 18,60 zł, 20 zł

Isiak - kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 10 zł

Mimiś - 20 zł

Jo37 - thumb.php.jpg   = 15 zł

Mariusz pp - 1 zestaw celozji + kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 13 zł + 2,60 zł= 15,60 zł, 20 zł

Sonia71 - thumb.php.jpgthumb.php.jpg=  30 zł

Koja 3217_1.jpg  = 20 zł

Jolanta08 -  kwiat_sztuczny_mak.jpg  = 10 zł

Beataczl - A_sunflower-Edited.png  + celozja + 2,6 zł = 10,60 zł

MikAga - kwiat_sztuczny_mak.jpgkwiat_sztuczny_mak.jpgkwiat_sztuczny_mak.jpg= 30 zł

Pani Ania G.R.  = 30 zł

Wraz z nadpłatami, na bazarku udało się zebrać 396 zł ! Dołożę 4 zł i wpłacę 400 zł na konto skarbnika Myszki.

Potwierdzenie przekazania 400 zł - str. 5

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Kogucich grzebieni za 10zł poproszę :)

Wysyłkę zwykłym listem poproszę :)

Witaj Boguniu ! Dziękuję za zakup. Dziś wieczorem podrzucę numerek do wpłaty, ale przesyłkę wyślę w przyszłym tygodniu.

10 godzin temu, ona03 napisał:

Oooooo,  ja też kcem kogucie grzebyczki :)

 

Poproszę 2 porcje za dychu i dwa maczki :)

Dzień dobry Oneczko ! Zdążyłam zauważyć, ze też jesteś fanką kwiatów.  Warto mieć w swojej kolekcji tą piękną roślinę, popularnie zwaną kogucimi grzebieniami. Właściwa nazwa, to celozja grzebieniasta. Jaką przesyłkę sobie życzysz?

8 godzin temu, mila-ada napisał:

Poproszę paczuszkę  grzebieni i słonecznik

Witaj Mila-ada ! Z najwiekszą przyjemnością spełnię Twoje życzenie. Proszę, napisz jeszcze jaką przesyłkę sobie życzysz?

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Havanka napisał:

 

Dzień dobry Oneczko ! Zdążyłam zauważyć, ze też jesteś fanką kwiatów.  Warto mieć w swojej kolekcji tą piękną roślinę, popularnie zwaną kogucimi grzebieniami. Właściwa nazwa, to celozja grzebieniasta. Jaką przesyłkę sobie życzysz?

 

Dzień dobry :)

 

Przesyłkę najzwyklejszą poproszę :)

Kiedyś posiałam te kolorowe celozje, ale strasznie mikrusie wyrosły, Twoje takie dorodne są :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

 

Przesyłkę najzwyklejszą poproszę :)

Kiedyś posiałam te kolorowe celozje, ale strasznie mikrusie wyrosły, Twoje takie dorodne są :)

Swoje celozje posadziłam z rozsady w różnych miejscach ogrodu i zauważyłam, ze nie wszędzie były tak okazałe jak przed domem. Moim zdaniem różnica zależy od zasobności podłoża. Te na zdjeciu rosną na miejscu, gdzie rok wcześniej dałam trochę dobrze rozłożonego obornika i igliwia spod świerków. Rok uprawy był bardzo suchy. Rzadko je podlewałam i świetnie sobie radziły.

29 minut temu, Tola napisał:

Elu  - jestem ogromnie wdzięczna za bazarek, bo Mysia w wielkiej potrzebie...

Dziękuję Ci  kochanadziekuje-ruchomy-obrazek-0035

 

Poproszę moje ukochane maki  i 2 słoneczniki

Tolu, nie wiem, czy sie uda zebrać całą kasę, ale spróbujemy. Pięknie dziekuję za zakup !

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Isiak napisał:

O mateńko! Jakie WIEEELKIE celozje!

Witaj Isiaczku ! Może sie skusisz? Jeżeli nie masz ogrodu a masz balkon, to można je uprawiać w donicy. U mnie rosły na tarasie i też były okazałe.

11 minut temu, Bogusik napisał:

Dzień dobry :) Poproszę 1op celozji i 2x magnolia.List ekonomiczny nie rejestrowany,a adres do syna podam na pw Elu :)

Bogusia moja przyszła ! Witaj kochana ! Dziękuję serdecznie za zakupy. Dziś wieczorem roześlę numerki do wpłat i poproszę o adresy do wysyłki. Buziaczki !

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, majowa napisał:

poprosze jedna magnolie i jednego amarylisa :)

Mysia jest przeurocza więc jako miłośnik myszy wszelkich rozmiarów i kształtów nie moge sie nie dorzucić

Witam serdecznie NOWEGO GOŚCIA na moim bazarku !

Tylko wyjątkowi ludzie są miłośnikami wszelkich żyjacych rozmiarów i kształtów. Dziękuję Ci z całego serca za tak wielką pomoc ! Mysia ma wielkie szczęście, ze znalazła się w polu widzenia Dogomaniaków. Oby to szczęście jej nigdy nie opuściło. Pozdrawiam serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Havanka napisał:

Witaj Boguniu ! Dziękuję za zakup. Dziś wieczorem podrzucę numerek do wpłaty, ale przesyłkę wyślę w przyszłym tygodniu.

Dzień dobry Oneczko ! Zdążyłam zauważyć, ze też jesteś fanką kwiatów.  Warto mieć w swojej kolekcji tą piękną roślinę, popularnie zwaną kogucimi grzebieniami. Właściwa nazwa, to celozja grzebieniasta. Jaką przesyłkę sobie życzysz?

Witaj Mila-ada ! Z najwiekszą przyjemnością spełnię Twoje życzenie. Proszę, napisz jeszcze jaką przesyłkę sobie życzysz?

Poproszę w zwykłą kopertę, skoro to takie malutkie nasionka i jeżeli można, to jakąś podpowiedź jak uprawiać. Czy najpierw w domu na rozsadę, czy do gruntu i kiedy siać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...