Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

26 minut temu, Tola napisał:

Piknie wyglądają, szkoda, ze nie mam gdzie wysiać

36 minut temu, Tola napisał:

Zaglądam do Kwiateczkowa ( nazwa cudna), zapraszam po kolejne kwiatowe cuda:)kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0061

 

Kwiateczkowo, jak ulał, pasuje do naszego bazarku. Mnie też bardzo sie podoba ta nazwa.

Kogucie grzebienie mnie również zauroczyły, nie mówiąc już o sąsiadkach. Też prosiły mnie o nasiona. W tym roku wysieję ponownie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Kwiateczkowo, jak ulał, pasuje do naszego bazarku. Mnie też bardzo sie podoba ta nazwa.Kogucie grzebienie mnie również zauroczyły, nie mówiąc już o sąsiadkach. Też prosiły mnie o nasiona. W tym roku wysieję ponownie.

Wcale się nie dziwię, nie da się nie zachwycić takimi okazami!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mariusz pp napisał:

proszę jedne kwiatki plus mak

 

Ale niespodzianka z niedzielnego ranka ! Witaj Mariuszu ! Domyślam się, ze masz na myśli kogucie grzebienie, czyli celozję? Bardzo dziekuję za zakup i proszę o podanie adresu do wysyłki i wskazanie, czy ma być przesyłka zwykłym listem, czy poleconym.

22 minuty temu, sonia71 napisał:

Przywitam się niedzielnie ,poproszę dwie magnolie.

Konto bez zmian? 

Witaj Sonieczko !!!! Dziękuję, ze skorzystałaś z zaproszenia. Jesteś kochaaaaana !!! Bardzo potrzebujemy pomocy finansowej dla Mysi, dlatego szukam wszędzie sponsorów.  Dobrego, udanego dnia ! Konto to samo, tylko dopisek - "Bazarek dla Mysi" + nick

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, majowa napisał:

to ja do kompletu poprosze jeszcze jeden komplet nasionek, teściowa może skorzysta :)

Majowa, super ! Bardzo dziękuję ! Będzie zachwycona kwiatami, bo długo i pięknie kwitną a w wazonie są przepiękną ozdobą. U mnie zasuszyły się i jeszcze długo, długo stały, póki nasionka nie zaczęły się z nich wysypywać.

Poproszę o adres do wysyłki. Czy wysłać listem poleconym czy zwykłym, ekonomicznym?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...