Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Kwiaty dla Mysi. Do 23.01, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

3 minuty temu, mila-ada napisał:

Poproszę w zwykłą kopertę, skoro to takie malutkie nasionka i jeżeli można, to jakąś podpowiedź jak uprawiać. Czy najpierw w domu na rozsadę, czy do gruntu i kiedy siać.

Czyli przesyłka listem nierejestrowanym, zwykłym za 2,60 zł?  Jeżeli chodzi o sposób uprawy, to dołączę tą informację do nasionek, ok?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Czyli przesyłka listem nierejestrowanym, zwykłym za 2,60 zł?  Jeżeli chodzi o sposób uprawy, to dołączę tą informację do nasionek, ok?

Super. bardzo dziękuję. Taką przesyłkę, żebym nie musiała potwierdzać odbioru, bo mnie pogonią na pocztę, która mam daleko. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, alex260503 napisał:

doby wieczór

poproszę 2x nasionka i mak:)

pozdrawiam

Witaj Alex260503 na naszym bazarku !!! Bardzo dziękuję za zakupy. Określ jeszcze jaką wysyłkę sobie życzysz? Listem nierejestrowanym za 2,60 zł czy poleconym za 5,20 zł ?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

Witaj Isiaczku ! Może sie skusisz? Jeżeli nie masz ogrodu a masz balkon, to można je uprawiać w donicy. U mnie rosły na tarasie i też były okazałe.

Havanko, celozje lubią słońce, a nasz balkonik malutki cienisty, z rana tylko parę promyków zagląda... Będę te cuda podziwiać u alex, jak urosną, bo widzę, że nie wytrzymała i nasionka kupiła :))))

A ja tylko skromnie śliczny maczek poproszę...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Isiak napisał:

Havanko, celozje lubią słońce, a nasz balkonik malutki cienisty, z rana tylko parę promyków zagląda... Będę te cuda podziwiać u alex, jak urosną, bo widzę, że nie wytrzymała i nasionka kupiła :))))

A ja tylko skromnie śliczny maczek poproszę...

Mały i zacieniony balkon faktycznie nie będzie dobrym miejscem dla celozji. Ale i tak dobrze, ze będziesz miała okazje nacieszyć oko tymi cudami natury, w ogródku u Alex.  A za zakup wirtualnych, pięknych maków, serdecznie dziękuję i pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Isiak napisał:

Dziękuję :) Mnie na szczęście nie przechodzi i oby nie przeszło nigdy :)

Oby nie, bo z ciekawości zajrzałam na Twój blog i do dziś jestem pod wrażeniem.

9 minut temu, ona03 napisał:

Dzień dobry w kwiateczkowie :)

 

Isiaczku, komplecik śliczności, jak wszystko co tworzysz :)

 

Dzień dobry w sobotę  w kwiateczkowie, jak pięknie i trafnie określiła bazarek Oneczka. Może dzisiaj ktoś się skusi na kwiaty?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Witam się w sobotęmruga.gif

shutterstock_156405161-e1519914929823.jp

 

8 godzin temu, anica napisał:

I jeszcze raz! mruga.gif

 

Dziękuję za odwiedziny Aniczko !

6 godzin temu, alex260503 napisał:

jak mogłabym ominąć takie cudo:)

list nierejestrowany

Już zapisałam w poscie rozliczeniowym i wysłałam numerek do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mimiś napisał:

wpłace 20 zł , sliczna ta mała :)      [ poprosze konto]

Witam serdecznie na bazarku dla Mysi ! Tak, jest śliczna. Mam nadzieję, ze wkrótce będzie też zdrowa ! Dziękuję z całego serca za pomoc ! Numer zaraz wyślę.

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Poproszę 1 magnolię.

Joasiu, witaj kochana ! Nigdy nie zawodzisz. Dziękuję pięknie za wsparcie. Buziaczki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...