Jump to content
Dogomania

>>> Różności od Pani Irenki- KONIEC- ROZLICZAM :)


kiyoshi

Recommended Posts

8 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Witam , chciałam się zapytać czy w butach nr 25 wkładki można wyjąć i ile mają cm

wkładki nie udało się wyciągnąć, ale Agatka pomierzyła że ma 25 cm.

Buty w razie czego są w Warszawie...może by sie udało na jakąs przymiarke umówić w razie "W"....tak sobie mysle

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, kiyoshi napisał:

wkładki nie udało się wyciągnąć, ale Agatka pomierzyła że ma 25 cm.

Buty w razie czego są w Warszawie...może by sie udało na jakąs przymiarke umówić w razie "W"....tak sobie mysle

Bardzo szkoda ,że nie można wyjąć wkładek ( a są takie jak moje 25 cm  ) bo ja muszę z butów wyjąć wkładki i włożyć moje, ortopedyczne.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

możesz dopytać agat21 czy są mocno przyklejone....

Z doświadczenia wiem, że jeśli wkładki nie można wyjąć to nie ma sensu jej na siłę wyrywać. W sklepach jest bardzo mało firm ,które produkują obuwie z wyjmowanymi wkładkami więc pozostają sklepy z obuwiem ortopedycznym. Akurat jestem na etapie kupna butów i myślałam ,że w tym przypadku wkładki będą do wyjęcia. Naprawdę żałuję

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Jolanta08 napisał:

Z doświadczenia wiem, że jeśli wkładki nie można wyjąć to nie ma sensu jej na siłę wyrywać. W sklepach jest bardzo mało firm ,które produkują obuwie z wyjmowanymi wkładkami więc pozostają sklepy z obuwiem ortopedycznym. Akurat jestem na etapie kupna butów i myślałam ,że w tym przypadku wkładki będą do wyjęcia. Naprawdę żałuję

rozumiem, oczywiście

mi też się te buty bardzo podobaja, ale na mnie z kolei za duże :(

Link to comment
Share on other sites

W butach Rieker ,ale wiosenno-jesiennych wkładki bardzo łatwo mi się wyjeły, inaczej może być w zimowkach. A ja wkładki  wyciągam trochę na siłę, w jednych butach część zostało, ale po wielu próbach i pomlutku i je wydrapałam;-)

 wracając do licytacji - nr 14 za 26zł :-)))))

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, agat21 napisał:

Wkładki są grube, ocieplane, są mocno przyklejone. Wyrywając je zniszczę buty :( i nie będą już ocieplane :( 

tak robię już w swoich butach:-) w sklepie nie, a tu to tak jak w sklepie:-) zatem nie dziwie się ,że nie wyrywasz ich na siłę:-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...