Jump to content
Dogomania

"Życie w schronie mnie przerosło, nie mam już nadziei.." -a jednak udało się ZEFIREK ma swój DOM STAŁY!


kiyoshi

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie kastrowałabym psa przed dokładnym odrobaczeniem, czyli najszybciej kastracja za 2tygodnie (bo odrobaczenie powinno być powtórzone w odpowiednim odstępie), a hotelik chyba masz tylko na 2tygodnie?

Tysiu...mamy te same myśli ;)

Podpisuje się obiema rekami

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, poczekamy z kastracją, macie rację. Tym bardziej, że psiak spokojny. Popołudniu mimo obawy przed panem, krążył wokół niego i obserwował, jak ten pracuje przy ocieplaniu budy drugiego psiaka. Jednak chęć bycia blisko człowieka jest u niego duża :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że niedługo tak będzie :) Psinek grzecznie przespał noc, swobodnie biega po ogrodzie, pięknie przybiega za zawołanie, nie brudzi w kojcu. I siusia jak szczeniak - to naprawdę jeszcze dziecko :)

Wysłałam filmiki do Kiyoshi z prośbą o wstawienie :)

Link to comment
Share on other sites

cudowne wiadomości :) jej wspaniale, że jest już bezpieczny i tak fajnie się aklimatyzuje.

co do strachu przed mężczyznami to moja schroniskowa sunia też tak miała, ale z czasem zrozumiała, że nie wszyscy mężczyźni są okrutni, ale to wymagało czasu.

piesio jest cudny i faktycznie mniejszy niż na pierwszych zdjęciach.

powodzenia piesiuniu i czekamy na wieści od Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za milczenie, ale cały dzień byłam poza domem. Hoteli podsyłał mi cały dzień i zdjęcia i filmiki z cudownym kochanym psiaczkiem :) Dzisiaj w hoteliku była znajoma wolontariszka kocia, i chyba bardzo z naszym chłopakiem przypadli sobie do gustu :) Zaraz jakiejś "ofierze" (może tym razem Tyśkę dopadnę ;)))  podeślę zdjęcia i filimiki do wstawienia. Po ich obojrzeniu aż się spytałam, czy nie chce takiego słodkiego psiaka.. no ale jak to w życiu bywa, dobry człowiek to i zapsiony już i zakocony na maksa ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Onaa napisał:

Czytałam i oglądam, oglądam i czytam, ogromna przyjemność :), wspaniały piesio, cudny po prostu!

Tylko te oczyska takie jeszcze pełne smutnych doświadczeń, ale będzie już tylko lepiej.

Psinek szybko się przyzwyczaja do ludzi, bardzo do nich lgnie. Myślę, że jak poczuje, że ktoś jest już tylko dla niego na dobre i złe, oczy zmienią się diametralnie :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...