Jump to content
Dogomania

"Życie w schronie mnie przerosło, nie mam już nadziei.." -a jednak udało się ZEFIREK ma swój DOM STAŁY!


kiyoshi

Recommended Posts

Wiadomość z ostatniej chwili: jutro ten drugi pan, który dzwonił w sprawie Zefirka, przyjedzie z żoną do hotelu poznać psinka.

Mam nadzieję, że "spotkanie na szczycie" przebiegnie dobrze. Co prawda Zefirek będzie miał trudny dziń, bo będzie kastrowany, ale mam nadzieję, że do wieczora lepiej się poczuje, bo kastracja o 9.00. Uprzedziłam zresztą pana, że Zefirek może być trochę otumaniony lub osowiały. 

Podwójne zatme kciuki jutro potrzebne!! :))

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Wiadomość z ostatniej chwili: jutro ten drugi pan, który dzwonił w sprawie Zefirka, przyjedzie z żoną do hotelu poznać psinka.

Mam nadzieję, że "spotkanie na szczycie" przebiegnie dobrze. Co prawda Zefirek będzie miał trudny dziń, bo będzie kastrowany, ale mam nadzieję, że do wieczora lepiej się poczuje, bo kastracja o 9.00. Uprzedziłam zresztą pana, że Zefirek może być trochę otumaniony lub osowiały. 

Podwójne zatme kciuki jutro potrzebne!! :))

Zaglądam do Zefirka i zaciskam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Wiadomość z ostatniej chwili: jutro ten drugi pan, który dzwonił w sprawie Zefirka, przyjedzie z żoną do hotelu poznać psinka.

Mam nadzieję, że "spotkanie na szczycie" przebiegnie dobrze. Co prawda Zefirek będzie miał trudny dziń, bo będzie kastrowany, ale mam nadzieję, że do wieczora lepiej się poczuje, bo kastracja o 9.00. Uprzedziłam zresztą pana, że Zefirek może być trochę otumaniony lub osowiały. 

Podwójne zatme kciuki jutro potrzebne!! :))

Ale super. Jak się dzieje, to wszystko naraz. Niech to będzie szczęśliwy dzień dla Zefirka. Kciuki ściskam mocno! 

Link to comment
Share on other sites

Jedna z dziesiejszych okoliczności (mniej fajnych dla Zefirka ;) odwołana. Państwo wszyscy w hotelu zachorowali, więc nie miał kto pojechać z psiulem na egzekucję jajec. I do tego wszystkiego  Zefir lata sobie sam po ogrodzie w śniegu jakby wiedział co go ominęło ;) Bawi się jak prawidziwy szczeniak. Dostałam filimik nakręcony z domu przez okna :) 

Czyli z punktu widzenia Zefirka dzień na razie barzdo udany :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Jedna z dziesiejszych okoliczności (mniej fajnych dla Zefirka ;) odwołana. Państwo wszyscy w hotelu zachorowali, więc nie miał kto pojechać z psiulem na egzekucję jajec. I do tego wszystkiego  Zefir lata sobie sam po ogrodzie w śniegu jakby wiedział co go ominęło ;) Bawi się jak prawidziwy szczeniak. Dostałam filimik nakręcony z domu przez okna :) 

Czyli z punktu widzenia Zefirka dzień na razie barzdo udany :D

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Link to comment
Share on other sites

Państwo byli, poznali Zefirka. Do pani Zefirek od razu się przekonał, pana tradycyjnie się bał. Ale oczywiście - jak to on - nie wykazał żadnje agresji tylko lekkie wycofanie. Państwo siedzieli z nim na podłodze, głaskali go, karmili smaczkami. W piątek rano chcą przyjechać jeszcze raz na dłużej, zabrać go na spacer. Na opiekunce Zefirka zrobili bardzo dobre wrażenie. Mają dorastającą córkę, która chyba w piątek przyjedzie z nimi. Jest w domu i babcia, która jest cały czas, więc dls Zefirka to byłoby super, bo nie musiałby zostawać sam :)

Teraz tylko muszę znaleźć jak najszybciej czas na PA u nich, najwcześniej niestety w piątek wieczorem, bo jutro przylatuje mi "kwatera główna" firmy i będzie absorbować czas i energię do czwartku :( 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Agacku jak pieknie czytac

 Agacinku A Ty kokana tez juz kochasz jego

 Zefircia niezwyklego haha

 najlepszego najserdeczniej zasylam

 najcuuudowniejszego Ninkowi niezwyklemu

 a  aha

 Agatko widzisz i trommbula ze mla lokropna

 z tym num konta

 dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Kolejny fajny telefon dzisiaj był o Zefirka. Państwo jutro chcą jechać poznać Zefirka. Ogłoszenie Havanki wyróżnione przez Onaa z fajnymi zdjęciami hotelowymi okazuje się być świetną kompozycją :) No ale jak tu teraz wybrać? Będę mieć zgryz chyba ;(

Link to comment
Share on other sites

Zefirek uczył się dziś bawić piłeczką! Całkiem przyzwoicie mu szło, nawet ze dwa razy wziął ją w pyszczek, a potem oddał pani, ale potem jednak uznał, że jest za fajna na dzielenie się nią i że będzie sam się nią bawił, więc czmychnął z nią na pięterko i zaniósł oczywiście na swój kocyk :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...