Jump to content
Dogomania

Jakub Kruczek


Yanni

Recommended Posts

Dziekuję za odpowiedzi. Mam tylko nadzieję że nie jest kolejnym dentystą. bo ostatnio ciagle słyszę...... dentysta..że czasami mi sie wydaje że piekny eksterier to zęby a potem dopiero cała reszta. Ale myślę że bedzię rzeczywiście wspaniałym profesjonalistą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oceniał moje Shih Tzu w Raciborzu .Pomimo że byłem wściekły na tą IV lokatę i to chyba dałem poznać po sobie strzelając focha to gorąco polecam wyjazdy do tego Pana. Pełny profesjonalizm, duża wiedza i wysoka kultura osobista. Warto sie do niego wybrać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po kolejnej ocenie u Tego sędziego nadal podtrzymuję swoje zdanie w kwestii profesjonalizmu Sędziego Pana Jakuba Kruczka. Jak ktoś nie wie co za psa ma w domu to się dowie tego podczas sędziowania. Patrzy i ogląda wszystko co tylko się da. Jest szczególowy- zwaraca po równo uwagę na exterier jak i handling. Oprócz zalet typowo merytorycznych przy ocenie psa bardzo wysoka kultura osobista ,zadowolenie i uśmiech ( nawet jak leje niemiłosiernie deszcz !!!).Do takich sędziów się poprostu chce jeździć na wystawy. Chyba hoduje pudle ale na Shih Tzu twierdzę że zna się wyśmienicie !

Link to comment
Share on other sites

Przychylam się do powyższych wypowiedzi.
W Raciborzu pan Kruczek oceniał mojego cavisia - pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista:p. W Ustroniu byłam tylko obserwatorem sędziowania pana Kruczka ale wydaje się, że wybory jakich dokonywał były trafne.
Widać, że ma "oko" do ozdóbek .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Byliśmy u tego Pana w Świdniku, mogę potwierdzić powyższe opinie. Sędziuje bardzo dokładnie, na ozdóbkach się zna, dokładnie psy obmacuje, więc sierściuchy też wad nie ukryją. Bardzo kulturalny, miły, ma dobre podejście do psów, ja polecam wybrać się po ocenę do niego.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Cudowny sędzia, pojadę do niego chociażbym miała przejechać 1000km
Profesjonalny, zależy mu tylko na dokładnym ocenieniu psa. Mój nie chciał stać na stoliku to powiedział, że jeśli lepiej to na ziemi. Po prostu ideał sędziego.
Dokładne ocenianie i pełna znajomość rasy. Polecam każdemu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...