Jump to content
Dogomania

KONIEC. rozliczony, ostatnia paczka w drodze


Istar19

Recommended Posts

przepraszam za nieobecność...moje dziecko zaczęło pełzać i raczkować i jest ogólnie już mobilne i nagle moje kolana i łóżeczko mu nie starczają :P

 

Jutro wyśle pw do kupujących :)

 

wczoraj poszła paczuszka od Tianku

 

Dzięki za obecność ! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, christo_fair napisał:

Odebrałam wielką paczuchę, bardzo dziękuję :) Tunika śliczna, ochraniacz niezwykle solidny, a szeleszcząca książeczka została od razu ukradziona przez koty, zatem to one pięknie dziękują za prezencik :)

Super że się wszystko podoba ;)

Patrz...mój kot pogardził książeczka :D ale on jest bardziej za silikonem...uwielbia kraść smoczki wszelkiego rodzaju i kształtu :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2019 o 19:15, Istar19 napisał:

Super że się wszystko podoba ;)

Patrz...mój kot pogardził książeczka :D ale on jest bardziej za silikonem...uwielbia kraść smoczki wszelkiego rodzaju i kształtu :D

Smoczków jeszcze nie ćwiczyłam, ale też okazji nie miałam ;) Przyznam jeszcze, że ochraniacz też dla kotów: te ochraniacze, to świetne wyściółki na parapety :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, christo_fair napisał:

Smoczków jeszcze nie ćwiczyłam, ale też okazji nie miałam ;) Przyznam jeszcze, że ochraniacz też dla kotów: te ochraniacze, to świetne wyściółki na parapety :)

O widzisz...o takim zastosowaniu nie pomyślałam....ale moje kocie diabły nie zasługują na takie luksusy :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam razem za fanty plus darowizny (za które BARDZO BARDZO DZIĘKUJE) uzbierało się : 172 zł 90 groszy. Czyli na konto Słodkopsiaków leci 173 zł ! Jeszcze raz bardzo dziękuje!

 

Jeszcze dziś, a najpóźniej jutro pójdzie list do Jo37 z książką :) Przepraszam za opóźnienia, ale jakoś dni mi uciekają !

 

Wielkie dzięki raz jeszcze :) Do następnego bazarku!

kY2OYv3hWNuFdVWtHnn0h5pz0KKZoqNBEDQ4Sz4k4XiqxkOCzQhczujIT090F3VCQo5DkkvK2_SrkumcYKFh7lqbm6qvALdnwVtNg-FKaxBHMfQicpzjdWPnQ7mYBffHq2GVvfptM8_D7D1XlBIocTIjISPZ9Cz31NNq3uBc7ltcmjvIXMpGMdms3PXNOzTNFXGck12V_f5Oh1qyCGhEb_aoQWP6Jn5tjD2wvgBC9HaYxtldwyutAExhZpiZk_mgy4sfTEI6wxDXo5DcInu4AWv2W9VeZyCaUyO_ZrKhYW-StcG-HWvn-o5kveejbKiO9RE6G13c8jKfwmmf9AKfnvYzCeV5PsMS30CJjopKPS5swH-zN4VlXVwKziIs4K3TDBbL-K9DJeOtXyyP0kM7V3M6xRTfKjKTyLLzMCbkMDJfwG7EW3eEZBI9p1l4qmfZc_rTwJsDeCf4wEolK2kk8_8pqmYlLW_dSVsnU8bqdzBYEX4TAJO3WRoqVJzJ9PFFpYlSZLXUzOvS5pachLZ6UunI_ZTC9Ixet-4tlL9jrB3c9leLA6Arr0hY5qmt83kfNYv2pxkWxVdTNEJkVeXAF8Fa94lzeWn7zPzzOykjSVmTICPpF_LLRmB4hGMH3PCbs-_D-oin0S6fo3Xa6C1Mhl-5DGbTu5o5=w913-h444-no

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...