Jump to content
Dogomania

KONIEC. rozliczony, ostatnia paczka w drodze


Istar19

Recommended Posts

4 godziny temu, Tianku napisał:

Dzień doberek : ) w jakim stanie są śpiworki nr 68 i 69 ? poproszę rezerwację 

a na razie poproszę nr 88 i 236  

hej :)

68 stan bardzo dobry, mój Janek go nie wykorzystał, a wcześniej należał to mojej siostrzenicy, w sumie to więcej leżał niż był używany, ale kilka razy był prany.

69 troszkę zmechacony ten polarek, z tego względu powiedziałabym, że jest w stanie dobrym + :)

 

resztę zapisuje

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Istar19 napisał:

hej :)

68 stan bardzo dobry, mój Janek go nie wykorzystał, a wcześniej należał to mojej siostrzenicy, w sumie to więcej leżał niż był używany, ale kilka razy był prany.

69 troszkę zmechacony ten polarek, z tego względu powiedziałabym, że jest w stanie dobrym + :)

 

resztę zapisuje

w takim razie poprosze te spiworki tez :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

W jakim stanie są rzeczy niemowlęce dla chłopca?

większość bardzo dobra, skarpetki i rajstopki są lekko zmechacone, jedne spodnie dresowe (szare) też, 

niektóre rzeczy typu bluza z nr 24 i komplet 26 były użyte tylko kilka razy, bo nie trafiliśmy rozmiarem w porę roku ;), pajacyki w tygryska i batmana też są w bardzo dobrym stanie, mój syn w nich dużo spał tylko ;) kurteczka 61 jest w stanie idealnym - też użyta tylko kilka razy. 

Bluzy 72 i 74 są jak nówki. Mój syn ich nie nosił, trochę moja siostrzenica, ale bardzo mało. 

Mieliśmy za dużo ciuchów dla syna i poza bodziakami używał ich mało - bo jakoś było kilka ulubionych a reszta leżała...aż młody wyrósł :D

Body i koszulki też z większości są w stanie bardzo dobrym.

Może napisz, które Cię konkretnie interesują, a ja odpowiem ile były używane i jaki jest ich stan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...