Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Przyłączam się - oby Korus trafił jak najlepiej, zasługuje na to. Nie wiem, czy na górski szlak, ale na pewno do kochającego domu:)

Iza, serdeczności dla Ciebie i najlepsze życzenia powrotu do formy:) Nie sposób nawet powiedzieć czy napisać, jak dużo dobrego robisz!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przebrnelam przez pesteczkowy (I nie tylko) wątek... Dziękuję, bardzo ale to bardzo podnosi na duchu. Wierzę, ze i Kori trafi, tak jak napisała Karen116, do kochającego domu. Te góry byłyby wspaniałe, ale wiadomo że nie o nie chodzi. Tak czy inaczej jak Koruś trafi do Swojego domu, to będzie wysoko, wysoko... (w przenośni)

A wracając do wątku Pestki bardzo zapadła mi w pamięć Tonia i ... wklejone przez Ciebie, kiyoshi statystyki Radys i Wojtyszek :(((... czuje teraz wiele emocji. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Poczytałam piękne posty o górskich szlakach i wędrówkach.Zachwyciłam się zdjęciami cudnej Pesteczki i życzę z całego serca takiego domku Korusiowi :) Ogłoszenia lecą więc mocno trzymam kciuki!

dziękuje Bogusiu:) dziś zrobiłam jeszcze jeden olx z tesktem napisanym przez karren :) na Częstochowe (DZIĘKUJE KASIU ! )

https://www.olx.pl/oferta/kori-sympatyczny-sredni-lagodny-psiak-szuka-domu-CID103-IDyURky.html

Jeszcze spróbuje ogłosić na Łódź, Kraków i 1 jeszcze na Warszawe no i może jakieś jeszcze portale...

Trzeba wierzyć, że Koruś zostanie wypatrzony wreszcie :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, kiyoshi napisał:

Jupi, jest pierwsze zapytanie o Korusia przez olx:) to raczej nie będzie ten dom, ale cieszy, że wreszcie jest ruch :D

Zobaczymy czy Pan zadzwoni...i co to za kwiatki;) ma pewno mają kota :D

Hurra, jest początek. Oby dobry :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kiyoshi napisał:

Jupi, jest pierwsze zapytanie o Korusia przez olx:) to raczej nie będzie ten dom, ale cieszy, że wreszcie jest ruch :D

Zobaczymy czy Pan zadzwoni...i co to za kwiatki;) ma pewno mają kota :D

Jupi jupi jej! :) Pierwsze lody przełamane ...

Link to comment
Share on other sites

Koresonduje z tym chlopakiem sympatyczni ludzie ale raczej nie dla Korcia

Pracuja na takie zmianowki 12 h i czesto obydwojga nie ma az tyle godzin :( 

Tez nie do konca sa pewni czy by sobie poradzili przy takim trybie pracy z psiakiem

Mysle ze tak ale raczej z mniej aktywnym

Takze szukamy dalej domu

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Koresonduje z tym chlopakiem sympatyczni ludzie ale raczej nie dla Korcia

Pracuja na takie zmianowki 12 h i czesto obydwojga nie ma az tyle godzin :( 

Tez nie do konca sa pewni czy by sobie poradzili przy takim trybie pracy z psiakiem

Mysle ze tak ale raczej z mniej aktywnym

Takze szukamy dalej domu

Szkoda, zresztą się z tym liczyliśmy po Twoim wczorajszym info. Ale to dobry znak. Kori został wreszcie zauważony! 

Dopisane: 

Wysłałam Ci na PW treść do nowego ogłoszenia dla Korusia :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się kiyoshi, że mogę jakoś pomóc :)

A Tobie Kori dziękuję za piękny uśmiech na dobranoc. 

Ps. Co to za pies na pierwszym planie? Jakiś hotelikowy pewnie. Jakbym widziała mojego Hektora, wypisz wymaluj, mój tylko ma uszy klapniete, tylko taka różnica. 

Fajne spacerki uskutecznia Kori, on i jego kumple:)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziś wpłynęlo 50 zł od Monika F. DZIEKUJE <3

A Koruś jak zaklęty...nikt nie dzwoni niestety:(

Pokazałam go na facebooku...kto ma konto może pomoże udostępniac? plisss

https://www.facebook.com/izabela.zabinska.7/posts/10218349469352042

 

Pokaż go na Północniakach i grupach adopcyjnych psów Północy :) może wtedy coś ruszy...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pokaż go na Północniakach i grupach adopcyjnych psów Północy :) może wtedy coś ruszy...

Tysiu, jeśli znasz takie grupy to możesz tam udostępnić?? ja nie jestem na żadnej takiej grupie, musiałabym pogrzebać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...