Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 6.03.2020 o 12:24, kiyoshi napisał:

Szukają psa aktywnego. Do częstych wspólnych górskich wędrówek. Psa który nie boi się nowych miejsc i sytuacji i jest bardzo lagodny w stosunku do innych psów i ludzi. Wiek ponad 2 lata, z podszerstkiem bo czasem nocuja pod namiotem. 

No i też wagowo ok 20.kg.

Takze- widzicie Korcia?? Ja bardzo

 

Pan niestety napisał mi przed chwilą że wybrali inna sunie 

Nie martw się. Kori by fizycznie pewnie nie dał rady.  On nie jest przyzwyczajony do 6 -8 godzinnych spacerów po górach.  Przecież on   wcale nie chodzi na takie  spacery, ani nigdy nie chodził.    To musiał być pies, który już ma dobrą kondycję spacerową, a tego się nie ma z dnia na dzień.

Wyobrażasz sobie Koreigo  6  godzin na pasie biodrowym, równo idącego przed człowiekiem,  po górach?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Patmol napisał:

Nie martw się. Kori by fizycznie pewnie nie dał rady.  On nie jest przyzwyczajony do 6 -8 godzinnych spacerów po górach.  Przecież on   wcale nie chodzi na takie  spacery, ani nigdy nie chodził.    To musiał być pies, który już ma dobrą kondycję spacerową, a tego się nie ma z dnia na dzień.

Wyobrażasz sobie Koreigo  6  godzin na pasie biodrowym, równo idącego przed człowiekiem,  po górach?

Faktycznie. Nie pomyślałam o tym :((

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Na koncie Kori: 10 zł od Livki i 20 zł od Magdy :) Dziękuje Wam kochane

Hmm ta dyszka to chyba na innego pieska bo na Korusia płacę 20 zł.

10 zł poleciało z konta małżonka, a on ma tam jeszcze wpisaną Imkę, nie pamiętam na kogo przeniosłam deklarację.

Taka jestem zakręcona, sprawdź proszę kiyoshi ...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Hmm ta dyszka to chyba na innego pieska bo na Korusia płacę 20 zł.

10 zł poleciało z konta małżonka, a on ma tam jeszcze wpisaną Imkę, nie pamiętam na kogo przeniosłam deklarację.

Taka jestem zakręcona, sprawdź proszę kiyoshi ...

ok :) to ja pomiesząłam...po Imce przeniosłaś na watek suniek- tam gdzie była Sali, a z watku suniek- na Rudzika...moge tam rozpisać?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Oczywiście - mogę poprosić o wątek Rudzika ?

dziękuje <3

Tutaj wątuś- zapraszam serdecznie Ciebie i wszystkich :) czyli 10 zł przenosze do Rudzika a tutaj wykreślam :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351455-mały-piesek-wywieziony-do-schroniska-oddalonego-300-km-od-domu-za-1000-złwyjechał-z-radysnie-ma-pieniązkównie-ma-nikogo/

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Karen116 napisał:

Najważniejsze, ze psiaki dobrze się  mają:) Czy Kori nie potrzebuje karmy? Ostatnio kupowałam dwa miesiące temu, ale pomyślałam, ze teraz tyle się dzieje, może lepiej kupić już teraz na zapas?

tak, jeśli możesz to zamów proszę, faktycznie lepiej wyprzedzić, bo nie wiadomo co będzie za jakiś czas....

DZIEKUJE że pamiętasz

Link to comment
Share on other sites

Jasne, karma już zamówiona! Dostawa (kurier DPD) może trwać trochę dłużej niż zwykle, ale to przecież nie problem, Kori ma jeszcze jedzonko:) Iza, czy dla niego paczka 15 kg na 3 miesiące to nie jest za mało? Nie mam za bardzo doświadczenia z karmą, ale jeśli trzeba większego zapasu, daj znać. Zamówiłam tez przysmaki. Chyba rzeczywiście ludzie wykupują na zapas, bo ulubione paszteciki Koriego są już tylko w opakowaniach 1,5kg. Starczy mu na długo:)

A tak z ciekawości - na co choruje bernardynka? Czy to faktycznie zespół końskiego ogona? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

Jasne, karma już zamówiona! Dostawa (kurier DPD) może trwać trochę dłużej niż zwykle, ale to przecież nie problem, Kori ma jeszcze jedzonko:) Iza, czy dla niego paczka 15 kg na 3 miesiące to nie jest za mało? Nie mam za bardzo doświadczenia z karmą, ale jeśli trzeba większego zapasu, daj znać. Zamówiłam tez przysmaki. Chyba rzeczywiście ludzie wykupują na zapas, bo ulubione paszteciki Koriego są już tylko w opakowaniach 1,5kg. Starczy mu na długo:)

A tak z ciekawości - na co choruje bernardynka? Czy to faktycznie zespół końskiego ogona? 

nie wiem własnie czy to wystarczy na 3 m-ce...ale Monika nic nie pisze...prosiłam, żeby dałam znać jakby brakowało karmy, ale sama wiesz jak ten czas ucieka...pewnie jak daje wszystkim jeść to Korcia o głodzie nie zostawi :D i tak to płynie...

Bernardynka miała jechać do weta na diagnostyke, ale z powodu koronawirusa to wszystko się jakoś poprzesuwała i chyba sunie pojedzie z opóźnieniem (chyba że coś przegapiłam i juz jest termin nowy ustalony)....w każdym razie na chwile obecna jest diagnoza końskiego ogona

Z Korim nadal sie lubi :)

Link to comment
Share on other sites

Mi to wygląda za mało dla takiego psa, zwłaszcza, ze Kori przecież sporo się rusza. Jakby coś - jestem. 

To widać, ze się lubią z bernardynką:) On ma naprawdę niesamowite podejście! 

Trzymam kciuki za sunię, ta choroba jest podobno bardzo bolesna - pies znajomej to miał. Oby szybko wróciła do zdrowia, chociaż teraz faktycznie kiepska pora na załatwianie czegokolwiek.

Link to comment
Share on other sites

kARREN zamówiła karme dla korcia :) dziś doszła do Moniki, baaardzo dziękuje :)

Ja postanowiłam WPŁACIĆ Z GÓRY ZA POBYT KORCIA W KWIETNIU

Trochę się martwie ta cała sytuacją dookoła. Pomyślałam, że w razie czego będzie lepiej jesli to załatwie z góry...Nie spodziewam się co prawda jakiegoś odejścia z tego świata, ale zwyczajnie ...nie wiem czego się spodziewać....teraz jest Kori na minusie, załozyłam ze swoich, ale z czasem się to wyrówna...ja będe spokojniejsza

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziś odebrałam maila w sprawie Korcia, ale to nie jest dom dla niego. Pani mieszka w bloku z synem. Jesli Pani będzie chciała to może razem pomożemy jej dobrać właściwego psa.

I super. Nie wolno tracić ani jednego domku.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

I super. Nie wolno tracić ani jednego domku.

no...powiedzmy... nie wiem czy to dobry dom, bo Pani na pewno nawet nie przeczytałam ogłoszenia o Korim..napisała "w ciemno" co mi się nigdy jakos dobrze nie łaczy z człowiekiem :( 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Poker napisał:

I super. Nie wolno tracić ani jednego domku.

Poker, mam dom we Wrocławiu, chętny na małego (tak do 10 kg), ułożonego w miare pieska do bloku do studentki 3 rok medycyny. Ona niestety nie ma samochodu, ale dziewczyna w porządku, długo z nią rozmawiałam (chciała Rudzika ale raczej odmówie ze względu na odległość i jego zbyt aktywny charakter). MOŻE JEST JAKIŚ PIESESK KTÓREGO KTOŚ MÓGŁBY DOWIEŚĆ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...