Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam chętny domek na niedużego psiaka. Dom z ogrodem, w Poznaniu. Pracujący pan i jego mama (pies nie zostawałby sam zbyt długo, starsza pani siedzi całe dnie w domu). Koniecznie samiec, średniej wielkości, ok. 3-4letni, spokojny i zrównoważony, nauczony podstaw (czystość, chodzenie na smyczy). W domu nie ma innych zwierząt ani małych dzieci, tylko w weekendy bywają goście. Pomyślałam o Czokusiu... że może by podsunąć? kiyoshi, co o tym myślisz?

Nasz CZOKUŚ z przytuliska? Możesz pokazać Tysiu ale CZOKUŚ jest ostrym psem do obcych. Bardziej KUBUŚ 24 kg wagi, bardzo fajny pies i marzy o domu z ogrodem. Jest łagodny do ludzi a groźnie wygląda :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2020 o 07:53, kiyoshi napisał:

Nasz CZOKUŚ z przytuliska? Możesz pokazać Tysiu ale CZOKUŚ jest ostrym psem do obcych. Bardziej KUBUŚ 24 kg wagi, bardzo fajny pies i marzy o domu z ogrodem. Jest łagodny do ludzi a groźnie wygląda :) 

Tak, przeczytałam jego ogłoszenie, co oznacza że jest ostry? Państwo wcześniej mieli jamnika, więc stąd pomyślałam o Czokusiu, ale skoro tak... ;) Kubuś niestety za duży, na razie podesłałam Państwu Fundację Animalia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Oo jak mieli jamnika to podeślij proszę Czoka!! 

On ma jamniczy charakterek

Jest ostry tzn starszego pijanego obcego faceta raczej ugryzie na pewno jak pojawi się w otoczeniu

 

Ale na tej podstawie nie przypinaj mu łatki ostrego. Można napisać  , że może ugryźć osobę , od której czuć alkohol.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ale na tej podstawie nie przypinaj mu łatki ostrego. Można napisać  , że może ugryźć osobę , od której czuć alkohol.

tzn...mimo wszystko on może się wydawać ostry w pierwszym kontakcie. Bardzo szczeka na obcych, ugryśc raczej nie ugryzie, ale obszczeka, obskacze...a facetów naprawde może dziabnąć...Jak juz kogoś pozna (wystarczy 2-3 spacery) to jest super psiaczkiem, przekochanym, ale do obcych jest niestety nieciekawy, ludzie sie go po prostu boją

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To jeszcze podeślę Panu... fajnie brzmi, szkoda tracić taki dom :)

Czokuś trochę na obcych reaguje jak Orion. On też taki szczekacz.

z Poznania mają do nas blisko, zawsze moga przyjechać, a jak mieli jamnika to mysle, że będą potrafili do niego podejść...to jest cuuuudowny pies ale trzeba dać mu ten czas na poznanie :) DZIEKUJE Tysiu.

 

Na koncie Korcia 20 zł od jankamałpa :) <3

i 20 zł od uxmal dla radysiaków to rozlicze też tym razem tutaj ;)

DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dla kori nowe ogłoszenie na Bielsko i wyrózniłam ode mnie

https://www.olx.pl/oferta/piekny-kori-czeka-na-super-rodzine-CID103-IDDv2JP.html

Zauważyłam, że wszystkie poprzednie wyróznienia znowu się skończyły...trzeba wydac kase....musze później czy jutro pomyśleć na jakie miasta, czy zmieniać znów ogłoszenia, czy jak...a moze Bielsko będzie szczęsliwe?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...