Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

9 godzin temu, agat21 napisał:

Korcio super :) Fajnie wygląda jako kierownik hotelu ;)) A jak sobie radzi z lękliwymi kolegami? To mnie szczególnie zainteresowało.

Agatko, nie wiem dokladnie jak sobie radzi ale podejrzewam, ze jakos potrafi je uspokajac swoja postawa. Psy ucza sie wiele obserwujac inne psy dlatego taki pozytywny, zrownowazony pies to skarb. 

Ps. Dostalam wlasnie od karen 3 nowe, piekne teksty do ogloszen Korcia :)) ddziekuje! To juz bedzie komplet olxow. Byle byl odzew. Prosze slijcie dobre mysli 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 godzin temu, uxmal napisał:

Nie znam się za bardzo  ale rotek chyba próbuję  uspokoić  Koriego.

Kori jest bardzo energiczny  przypomina mi mojego psiaka.  Zmęczyć go jest trudno.  :)  Jedynie umysłowe  zabawy plus aktywność fizyczna jednocześnie są w stanie  go okiełznać. 

ja też się nie znam:(  nie wiem czy rotek go uspokaja czy to taka psia zabawa. Tak, Kori jest niezmordowany i potrzebuje dość sporo bodźców/zajęć. Cięzko znaleść dom dla takiego pieska, dom w którym nie będzie sie nudził a jednocześnie będzie doceniany za swoja inteligencje i chęć współpracy / nauki.

Były ostatnio jakieś zapytania o niego, ale po konsultacji z Moniką z hoteliku, domy musiałam odrzucić niestety

38 minut temu, Sowa napisał:

Co rottek ma na szyi? Jeśli to obroża przeciw kleszczom, to lepiej zdjąć na czas zabawy - jeśli łańcuszek, tym bardziej.

wygląda raczej na obroże Foresto. przekaże ;) a Ty jak oceniasz Sowa- rotek chce uspokoić Korcia czy o co chodzi w tej zabawie? jak w ogóle Korcia odczytujesz po tych filmikach?

Link to comment
Share on other sites

Rotty na filmie jest bardzo dobroduszny - traktuje Koriego jak rozbuchanego szczeniaka i tak się z nim bawi jak ze szczeniakiem.

Co do obroży - znam przypadek, gdzie taka zabawa skończyła się tragicznie - pies w zabawie zerwał kumplowi obrożę przeciw kleszczom i połknął kawałek  - zatrucie nie do uratowania. A obroża łańcuszkowa też jest ryzykowna  w zabawie - łatwo drugi pies może zahaczyć zębem czy pazurem i zabawa zmienia się w walkę na serio.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2019 o 20:42, kiyoshi napisał:

Swoja droga...Koruś bez tego ogonka bardzo mi przypomina jedną z moich wcześniejszych suń z Radys, trochę inne umaszczenie, ale ten sam błysk w oku, podobna sierść, waga, postura, no i kikutek...pamietacie? nasza salonowa dama z Wiednia, Pesteczka co zwykła wakacje spędzać w Alpach :) a w Polsce nikt jej nie chciał...

WIdze przed Korcie świetlaną przyszłość :D
 

 

nie do wiary....zacytuje siebie ze stycznia, bo....własnie dziś jedna Pani z Wiednia czyta sobie nasz wątek całkiem zainteresowana.

Pozdrowienia Pani Aniu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosze trzymac kciuki za Korcia. Jest szansa na dom.dla niego_ bardzo realna szansa na dom niemal szyty na miare.

Jestem bardzo podekscytowana. Rozmawialam z Monika z hoteliku ktora tez jest zdecydowanie na tak. Mam juz wizytatorke- dzis z pewnoscia ustalimy co trzeba przedyskutowac na wizycie i pewnie tez ustalimy termin.

Dom w Wiedniu :)

 

ps Monika znowu bardzo wychwalila Korcia. Ta rotwailerka z filmiku powyzej okazalo sie ma duze problemy z agresja- Kori ja terapeutowal :) Monika znow podkreslila ze Kori jest najinteligentniejszym i najbardziej niesamowitym psem jakiego w zyciu poznala.

 

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...