Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Dostalam dzis mail.w sprawie Korcia

Taki mail ze az mam.ciary i lzy w oczach jednoczesnie bo- wszystko.pasuje. I zostaja tylko dwie kwestie- czy to wszystko prawda i czy bedzie ciag dalszy?

Trzymajmy moze kciuki. Moze akurat los sie usmiechnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

Dostalam dzis mail.w sprawie Korcia

Taki mail ze az mam.ciary i lzy w oczach jednoczesnie bo- wszystko.pasuje. I zostaja tylko dwie kwestie- czy to wszystko prawda i czy bedzie ciag dalszy?

Trzymajmy moze kciuki. Moze akurat los sie usmiechnie

A może jakieś szczegóły?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Dostalam dzis mail.w sprawie Korcia

Taki mail ze az mam.ciary i lzy w oczach jednoczesnie bo- wszystko.pasuje. I zostaja tylko dwie kwestie- czy to wszystko prawda i czy bedzie ciag dalszy?

Trzymajmy moze kciuki. Moze akurat los sie usmiechnie

Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ten dom, który tak mi się spodobał po mailu, to był ciag dalszy, ale nie dogadaliśmy się...Państwo martwili sie, że jednak psy się nie dogadają i chcieli, żeby dowieśc do nich Korcia na zapoznanie (ok. 200 km!), oczywiście odmówiłam...

Nikt inny na razie nie dzwoni.

Rozmawiałam za to z Martą i pytałam o Korcia. Nadal nie ma z nim absolutnie żadnych kłopotów w hoteliku. Nie niszczy. Naprawde nie ma wad.

Dziewczyny mówiły mi, że proponują go rodziną które przyjeżdżaja adoptować psiaki- jako drugiego psa ;) :) jestem im wdzięczna, może ktos sie zakocha wreszcie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj znowu mialam telefon. Pani nie wiedziala za bardzo o jakiego psa dzwoni, twierdzila ze ma wielki ogrod z jeziorem. Gdy powiedzialam o wizycie to stwierdzilab ze oni maja malutki ogrodek. Nic z tego nie moglam wyluskac :(( oostateczne stanelo na tym ze Pani ma 3 koty i sama nie wie czy pies je zaakceptuje

Uwielbiam takie telefony

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku będzie trochę pieniązków dla korcia. Niestety nadal NIKT nie dzwoni...wyróżniam 3 kolejne olxy: na Katowice, Kraków i Warszawe. Wrzesień jest zwykle bardzo dobry pod względem adopcji, więc oby był przełom...póki co- miałam ze 20 telefonów w ciągu 3 dni o białego w brązowe atki szczeniaka w przytulisku, a dziś pokazałysmy psiaka w typie shi-tzu (zgłoszony do nas, jutro przyjedzie) i juz jest kolejka chetnych do adpcji. Ludzie są skutknięci- coraz mocniej się przekonuje....

Kori...gdzie ten człowiek który Cie wreszcie przyjmie na dobre i złe......

 

Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści z hoteliku :)

 

Korek został kierownikiem hotelu , awansował i śpi w domu, jest rewelacyjny ,z psami agresywne wycisza , lekliwe otwiera, z ludźmi , dziećmi ideał, na spacery chodzi luzem sam wraca , chociaż nie koniecznie od razu

pies jest świetny , trzeba to tylko docenić, jego zalety, wada w pewnym stopniu może być jego "trojwymiarowosc" rzeczywiscie wlazi na wszystko i śpi na stołach

 

A tu kierownik w całej okazałości:) często myśle, czy warto w ogóle szukać mu domu....300 zł to nie dużo, a ma teraz takie życie dla siebie...  ;)

 

 

 

kor.jpg.5ada638f446f408b01666aee8e150b9e.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudny ten nasz Koruś! Jest taki niezwykły! Ma same talenty i zalety. Problem z nim polega na tym - tak mi sie wydaje - że wygląda na psa, który jest bardzo specyficzny i wymaga specjalnego podejścia. I szczerze mówiąc, wyglada na bardzo szczęsliwego w hotelu, z kolegami. Jak się patrzy na jego usmiechniętego pysia i na to, jaki jest szczęsliwy z watahą psów i na swobodzie, to trudno go sobie wyobrazić w zwykłym domu, gdzie będzie chodził na spacery na smyczy. Ta "trójwymiarowość" tez nie ułatwia sprawy, chociaz pewnie można go tego oduczyć. Sama się tez nad tym zastanawiam, jaki dom dla niego byłby dobry. A może to tylko tak wygląda? Może przesadzamy, bo nie znamy tak naprawde pieska osobiście i troche sobie tworzymy legendę?

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dobry bedzie kazdy dom ktory pokocha go i zapewni mu wystarczajaca ilosc ruch. Mieszkanie w bloku i spacery na smyczy nie stanowia zadnego.problemu. 

Idealnie jednak gdyby trafil do domu z drugim psem.

Poki co jednak nikt go nie chce wiec za bardzo nie ma nad czym gdybac ;)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku uzbierało się dla Korcia 380 zł :) DZIĘKUJE

https://www.dogomania.com/forum/topic/350264-koniec___-rozliczam___dla-korcia-i-kapsla-z-radys-make-upy-i-różności-róznościowe/?page=6

Dziś pisałam chwilke z hotelikiem, Korciu ma ważne szczepienia do 28.08, więc trzeba będzie szczepić w przyszłym tygodniu, poprosiłam też o kropelki na pasożyty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...