Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

dziewczyny, Patrycja przed chwilą napisała że Kormoran ma odgryziony ogon....

raczej to świeża sprawa, ale nie wiem jak bardzo...już napisała do Dexterki, żeby obejrzała i w razie czego jutro do weta...nie wiem czy nie będzie dodatkowych pogryzień pod tym grubym futrem...eh...psiak wylizuje cały czas ten ogon.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

dziewczyny, Patrycja przed chwilą napisała że Kormoran ma odgryziony ogon....

raczej to świeża sprawa, ale nie wiem jak bardzo...już napisała do Dexterki, żeby obejrzała i w razie czego jutro do weta...nie wiem czy nie będzie dodatkowych pogryzień pod tym grubym futrem...eh...psiak wylizuje cały czas ten ogon.

 

O matko, straszne :(

Link to comment
Share on other sites

Psie serce juz wolne od ...

 wolny wolny kochany cudny

 psiaku

 sciskam ogromnie

 ale pieknie ze udalo wszytko sercom zlotym

 bardzo bardzo dziekujemy

 z calego serca

 martwi bardzo ten ogonasek

 ale nic juz nie zagrozi nic

 juz nowa droga po nowe zycie zaczales oczenku

Link to comment
Share on other sites

eh...nie wiem jak to wygląda...nie chciałam już dopytywać Patrycji, niech jedzie i nie ogląda za bardzo bo jeszcze psiak ucieknie i dopiero będzie bida.

Pewnie trzeba będzie mu kołnierz założyć jak się tak wylizuje..nie...nawet nie chce myśleć. Tyle dobrze, że go wydali i nie cofnęli do leczenia....

 

Za transport psiaczka wyszło 350 zł. Zaraz zrobię Patrycji przelew.

Link to comment
Share on other sites

Korus ma odgryzione 2/3 ogona:(

Dzis sie dowiem dokladnie jak tylko Madzia sie pokaze na fb. 

Poza tym jest bardzo kontaktowy i sympatyczny, bez klopotu wysiadl z auta, dal sie zapiac na smycz i grzecznie spacerowal.

Dzis pewnie bedzie w szoku jak zobaczy trawe! (Albo snieg) i wybieg, wolnosc!

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Czyli jeszcze 1/3 została do machania, nie jest źle:) Najważniejsze, ze jest juz bezpieczny i pod dobrą opieką. Czekam z niecierpliowścią na nowe wiadomości:)

Wczoraj powiedziałam to Izie, ale chcę tez napisac dla wszystkich osób, które pomagają i interesują się losem Kormorana i innych skrzywdzonych zwierzaków: serdecznie Wam wszystkim dziękuję, przywracacie wiarę w ludzi i w to, ze cuda są mozliwe:)

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Juz pisze Wam wiesci

Po pierwsze zgadzam sie z Wami- strasznie szkoda tego ogonka :( byl jego wielka ozdoba ale jestem pewna ze i tak znajdzie kogos kto go pokocha

Dexterka napisala mi dzis ze dawno nie widziala psiaka ktory tak bardzo cieszyl by sie wolnoscia. Doslownie wykonywal nawet podskoki :) jest w swietnej formie, radosny, przyjazny. Siersc o dziwo w dobrym stanie.

Madzia ocenia ze wazy ok 20 kg i ma te 3- 4 lata. 

Co do ogonka to nie ma rany jest wszystko zabliznione. To swieze odgryzienie ale juz sie zdazylo samo wygoic. Wydaje sie ze innych ran nie ma chociaz Korus jest bardzo ruchliwy i trudno tak jednoznacznie wszystko ocenic;)

Poprosilam by obejrzal go weterynarz nie wiem czy jutro sie uda czy w poniedzialek w kazdym razie dobrze ze nie jest zle

Link to comment
Share on other sites

On i bez ogonka jest piękny, szkoda tylko, ze tak się nacierpiał. Dobrze, ze nie widać nic poważnego i że jest w dobrej formie. Super pies:) I cieszę sie tą jego wolnością razem z nim!

W schronisku powiedzieli mi, ze Kormoranek waży może nawet 40 kg i ze to bardzo duży pies:) A 20 kg to raczej średni. I do tego ten chip - schronisko nie namierza włascicieli?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Karen116 napisał:

On i bez ogonka jest piękny, szkoda tylko, ze tak się nacierpiał. Dobrze, ze nie widać nic poważnego i że jest w dobrej formie. Super pies:) I cieszę sie tą jego wolnością razem z nim!

W schronisku powiedzieli mi, ze Kormoranek waży może nawet 40 kg i ze to bardzo duży pies:) A 20 kg to raczej średni. I do tego ten chip - schronisko nie namierza włascicieli?

Nie nie- chip jest schroniskowy dlatego numer jest wbity w zaswiadczenie. Widac Korus jest z gminy, ktora oplaca chipowanie w schronisku.

Faktycznie duza rozbierznosc w ocenie wagi psiaka, ja po zdjeciach tezbym obstawiala ze ma min 30 a blizej 40. W Radysach to raczej na oko go ocenili. Madzia ma go pod reka wiec sadze ze jej ocena bedzie najblizsza prawdy

Poprosilam.o jakiekolwiek zdjecie psiatka nawet w pedzie ;) mam.nadzieje ze sie uda, wiem ze czekasz 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

:)

byłoby super, jasne, ze czekam:) Ale spokojnie, zaczekam, niech sobie pobiega

Moze u weterynarza będzie można go dokładnie zważyć?

Na pewno bedzie zwazony i dokladnie obejrzany ale dzisiaj niech biega :) :) 

wczoraj juz sie wyjezdzil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...