Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Jeszcze nie ustaliłam terminu transportu Kormorana. Postaram się to jutro załatwić, dopiero wróciłam do domu, auto mi sie posypało, jest u mechanika, więc jutro wolne nie jade do pracy :)
:)

Korinek dostał pieniążki:

- christo-fair- 20 zł

- Nadziejka a raczej jej dzieci kochane :)- 50 zł

- Anula- 30 zł

- Karen116- 300 zł na transport

Dziękuje Dziękuje Dziękuje <3

kwiat-ruchomy-obrazek-0292.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, christo_fair napisał:

Zerkam sobie, jakie plany ma Kori na najbliższą przyszłość ;) Doczytałam, że następny etap życia ma rozpocząć w przyszłym tygodniu i są to bardzo dobre plany :)

tak, Patrycja będzie jechać ta trasą 25tego, więc jeśli nic innego nie znajdziemy wcześniej to pojedzie tego dni. Za tydzień

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY, DZIŚ ZDECYDOWAŁAM, ŻE KORMORAN WYJEDZIE Z PATRYCJĄ 25tego. Zarezerwowałam przed chwilą miejsce.

Jeden psiak z którym miał ewentualnie jechać (Makak), jednak załapał się na dzisiejszy transport, więc sądze, że cena dodatkowego transportu przed 25tym będzie po prostu dobijająca. To jeszcze tydzień...mysle, że w kontekście 3 lat...do przetrwania dla Kormorana.

Proszę o kciuki i dobre myśli....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...