Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Dobry wieczór :) Za Nadziejką zaglądam do chłopaka, któremu tak się poszczęściło. Jeśli na Dogo deklaracją stałą jest stała kwota wpłacana co miesiąc, to mogę zaoferować 20 zł. Przepraszam, mam krótki staż, do tej pory wspierałam tylko jednorazowo, więc jeśli coś źle zrozumiałam, poprawcie, proszę :) Mocno ściskam kciuki za Kormorana i niech już stamtąd ucieka!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrego spokojnego cieplutkiego dnia

Kormorankowi i lapenkom wszytkim

 niechaj bede kochane rozpieszczane

 do granic niemozliwosci

 niechaj szaleja

 niechaj lobuzuja

 niechaj los najjpiekniejszy bedzie im spelniony

Anuniu christo
Anuniu calem sercem dziekuje dziekuje dziekuje

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, christo_fair napisał:

Dobry wieczór :) Za Nadziejką zaglądam do chłopaka, któremu tak się poszczęściło. Jeśli na Dogo deklaracją stałą jest stała kwota wpłacana co miesiąc, to mogę zaoferować 20 zł. Przepraszam, mam krótki staż, do tej pory wspierałam tylko jednorazowo, więc jeśli coś źle zrozumiałam, poprawcie, proszę :) Mocno ściskam kciuki za Kormorana i niech już stamtąd ucieka!

Witaj serdecznie :) wpaniale ze przybylas na watek

tak - deklaracja stala to dana kwota wplacana co miesiac. Bardzo Ci dziekuje! 

dzis postaram sie cos podzialam w sprawie transportu :) 

moja znajoma z Niemiec obiecala tez wplacic Korciowi pare groszy a przede wszystkim promowac go na swojej stronie adopcyjnej - szukajac mu takze domu za granica :)

oby wszystko bylo dobrze

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Karen116 napisał:

Witam serdecznie, 

 

mam dobre wiadomości: mam dwie dodatkowe deklaracje stałe na 20 PLN każda dla Kormorana

dziekuje :) to są cuuudowne wiadomości.

Musi ten Koruś być wyjątkowym psiakiem, że tak przyciąga szczęście i oby taki los juz mu sprzyjał! Nie wiem tylko jak mam wpisać te deklaracje (od kogo), ale to dojde - nie ma problemu:)

podziękuj ogromnie tym dobrym ludziom :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...