Jump to content
Dogomania
kiyoshi

Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach zwróćmy wolnośc Kormoranowi... niech wyleci na swoje! KORI juz u Dexterki

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

KORUŚ WYJEDZIE JEDNAK 23go :) Transport przyspieszony :)

Czasem dzieją się rzeczy zadziwjające i niezależne od nas. Takie coś mnie dziś soptkalo i musze się tym podzielić. Dowiedziałam się dziś, że  dziecko, którego  ja osobiście nie znam z 5 klasy szkoły podstawowej  zorganizowało w swojej klasie oczywiście za zgodą wychowawczyni i rodziców i dziadków zbiórkę dla "moich psów" i uzbierała 100 zł na karme. Bo ja po rodzinnej tragedi mam pod opieką dodatkowo dwa psy. Ta dziewczynka przyjeżdżała z dziadkami na wieś, mają działkę po sąsiedzku i bardzo polubiła te psy. Jestem pod wrażeniem tej "akcji", muszę pomyśleć nad podzieńkowaniem dla niej i dla całej klasy. Przepraszam kiyoshi, że na watku Kormorana, ale musiałam się tym podzielić. Cuda się zdarzają.

12 minut temu, jankamałpa napisał:

Czasem dzieją się rzeczy zadziwjające i niezależne od nas. Takie coś mnie dziś soptkalo i musze się tym podzielić. Dowiedziałam się dziś, że  dziecko, którego  ja osobiście nie znam z 5 klasy szkoły podstawowej  zorganizowało w swojej klasie oczywiście za zgodą wychowawczyni i rodziców i dziadków zbiórkę dla "moich psów" i uzbierała 100 zł na karme. Bo ja po rodzinnej tragedi mam pod opieką dodatkowo dwa psy. Ta dziewczynka przyjeżdżała z dziadkami na wieś, mają działkę po sąsiedzku i bardzo polubiła te psy. Jestem pod wrażeniem tej "akcji", muszę pomyśleć nad podzieńkowaniem dla niej i dla całej klasy. Przepraszam kiyoshi, że na watku Kormorana, ale musiałam się tym podzielić. Cuda się zdarzają.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Z radoscia sercem rosnacym czytam
 czytam i ciesze ogromnie
 Ciociu jak bediesz miec mozlowosc
 podziekuj tez od Dogomaniakow

4 minuty temu, Karen116 napisał:

To juz dzisiaj, nie mogłam się doczekać:)

Trzymamy kciuki, zeby wszystko się udało!

Wysle Ci sms jak tylko dostane potwierdzenie od Patrycji ze wyjezdzaja

Dzis ma jechac kilka schroniskowych weteranow oby wszystkim.sie udalo

Po ostatnim.transporcie...juz mam.jakies zwichrowanie :( ale trzeba jeszcze wytrzymac jakos te kilka godzin

Musimy trzymać się myśli aby było wszystko dobrze,aby sprawnie psiaki były zapakowane do samochodu i wyjechały ze schronu wszystkie.Też się denerwuję bo psiaki czeka długa droga,aby szczęśliwie dotarły do celu.