Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Kori ma piękny uśmiech. Na tym zdjęciu przy iglakach wygląda bardzo dostojnie. 

Tym bardziej nie rozumiem dlaczego taka cisza u Korusia: ( widać, charakter ma fajny a do tego jest piękny, ma charakterystyczne rysy "twarzy", takiego obcokrajowca ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ainana napisał:

Kori ma piękny uśmiech. Na tym zdjęciu przy iglakach wygląda bardzo dostojnie. 

Tym bardziej nie rozumiem dlaczego taka cisza u Korusia: ( widać, charakter ma fajny a do tego jest piękny, ma charakterystyczne rysy "twarzy", takiego obcokrajowca ;)

to prawda, ale powiem, że dzisiaj CHYBa dzwonił ktos o niego...chyba, bo Pan nie za bardzo wiedział o jakiego psa dzwoni, ale taki czarny z białym krawatem (tylko Kori pasuje z moich) ostatecznie stanęło na tym, czy nie mam jakiś szczeniaków...

eh.....dramat to mało powiedziane :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

to prawda, ale powiem, że dzisiaj CHYBa dzwonił ktos o niego...chyba, bo Pan nie za bardzo wiedział o jakiego psa dzwoni, ale taki czarny z białym krawatem (tylko Kori pasuje z moich) ostatecznie stanęło na tym, czy nie mam jakiś szczeniaków...

eh.....dramat to mało powiedziane :(

Grr... nie wiem dlaczego niektórzy mają klapki na oczach i myślą tylko o szczeniakach. Taki dorosły pies to nie mniejszy skarb...

Kori musi się uzbroić w cierpliwość, niech tylko dostanie za to nagrodę...

Jedynie co mi przychodzi na myśl to, to że częściej ruszają serca psy za kratami, schroniskowe, a Kori na zdjęciach wygląda na szczęśliwego i zadowolonego. Nie wiem, tak głośno myślę. A z drugiej strony jest opis, ze po przejściach, prawie bez ogonka ... ehh

Taki wspaniały pies... Niech ta wiosna będzie dla niego szczęśliwa. 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ainana napisał:

Grr... nie wiem dlaczego niektórzy mają klapki na oczach i myślą tylko o szczeniakach. Taki dorosły pies to nie mniejszy skarb...

Kori musi się uzbroić w cierpliwość, niech tylko dostanie za to nagrodę...

Jedynie co mi przychodzi na myśl to, to że częściej ruszają serca psy za kratami, schroniskowe, a Kori na zdjęciach wygląda na szczęśliwego i zadowolonego. Nie wiem, tak głośno myślę. A z drugiej strony jest opis, ze po przejściach, prawie bez ogonka ... ehh

Taki wspaniały pies... Niech ta wiosna będzie dla niego szczęśliwa. 

Aniu, masz racje, że te zdjęcia zza krat najmocniej łapią za serce i zwykle ktoś się "ulituje" szybciej

Ale też spora grupa osób szuka psa o którym coś wiadomo np. ze względu na sytuacje rodzinną (dzieci, praca, inne zwierzaki) chcą psa po którym wiadomo czego się spodziewać. kori ma tak bardzo bardzo dużo wyświetleń ogłoszeń na olx...eh...może to tylko marzec, jakoś mam wrażenie co roku że luty i marzec są słabe w adopcje. Może wiosna przyniesie przełom? ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, kiyoshi napisał:

Aniu, masz racje, że te zdjęcia zza krat najmocniej łapią za serce i zwykle ktoś się "ulituje" szybciej

Ale też spora grupa osób szuka psa o którym coś wiadomo np. ze względu na sytuacje rodzinną (dzieci, praca, inne zwierzaki) chcą psa po którym wiadomo czego się spodziewać. kori ma tak bardzo bardzo dużo wyświetleń ogłoszeń na olx...eh...może to tylko marzec, jakoś mam wrażenie co roku że luty i marzec są słabe w adopcje. Może wiosna przyniesie przełom? ;)

 :) Co racja to racja ;)

Trzymajmy się myśli o przełomowej wiośnie :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mialam pierwszy telefon o Korcia

Dom z ogrodem z drugim psiakiem pod Opolem ale- na razie mam 2 watpliwosci. Pani chce ze swoim psem pojechac do Madzi na zapoznanie to bedzie dobra okazja zeby Madzia wypytala i moze lepiej wyczula ;) spotkanie pod koniec tygodnia

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Dzisiaj mialam pierwszy telefon o Korcia

Dom z ogrodem z drugim psiakiem pod Opolem ale- na razie mam 2 watpliwosci. Pani chce ze swoim psem pojechac do Madzi na zapoznanie to bedzie dobra okazja zeby Madzia wypytala i moze lepiej wyczula ;) spotkanie pod koniec tygodnia

 

 

Świetnie, że chce przyjechać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2019 o 07:32, kiyoshi napisał:

 

52 minuty temu, kiyoshi napisał:

Dzięki dziewczyny, ja raczej nie czuje, że to będzie TEN dom, ale skoro Pani tak bardzo zależało na zapoznaniu to trzeba dać szanse

A tu Korciu w pełni okazałości i spójrzcie jak pięknieje jego ogonek :D

52c5b83203e6.png

5b3506a6020f.jpg

4112143a1a2b.jpg

Bardzo się cieszę, że coś drgnęło. A jeszcze bardziej widząc szczęśliwego Korusia ze swoją świtą. Piękne zdjęcia: )

Link to comment
Share on other sites

Ale on się tam pięknie wpisał. Jestem zachwycona. Po prostu północniak jak nic. Postawa, uszka, spojrzenie. Dumny i piękny pies, który według mnie jest o wiele ładniejszy od pozostałych ogłaszanych "braci", bo ma dobroć w oczach i łagodność. 

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

Koruś juz jest widoczny na stronie Północniaków:)

https://pl-pl.facebook.com/Fundacja.Polnocniaki

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2019 o 11:22, Karen116 napisał:

To prawda, jest piękny. Z wyglądu bardzo przypomina północniaka, ale jest taką lepszą wersją, bo nie ma wad tej rasy. Kochany Koruś:)

Koruś pewnie ten piękny wekend spędza w lasach i na łąkach :) i nic się nie martwi, że domku nie ma .

;) w sumie jak tam przeliczyłam, to było już 4 czy 5 zapytań o psiaka, więc przynajmniej nie ma totalnej ciszy. Ktoś na pewno zadzwoni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...