Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

59 minut temu, jankamałpa napisał:

Poszła stała za luty.

Dziękuje :) dla Kori wpłynęlo 20 zł deklaracji od Livki :) od 50 zł deklaracji od Monika F :) <3

Madzia pisała do mnie przed chwila, jest wszystko ok, Kori ma siłe, normalnie funkcjonuje jakby nigdy nic ;)

Link to comment
Share on other sites

 

20 godzin temu, Ainana napisał:

I ja się cieszę:) Koruś, Ty twardzielu ładnie Ci w kołnierzu ;)

Właśnie chciałam to napisać, po tylu latach w Radysach, takie coś dla Koriego, to bułka z masłem. Tam musiał sobie z gorszymi rzeczami radzić. Twardziel z niego jak się patrzy i w dodatku przystojniak :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zorka5 napisał:

 

Właśnie chciałam to napisać, po tylu latach w Radysach, takie coś dla Koriego, to bułka z masłem. Tam musiał sobie z gorszymi rzeczami radzić. Twardziel z niego jak się patrzy i w dodatku przystojniak :)

to prawda:)

Dziś zapytałam Magdy czy nic się złego nie dzieje, a ona mi odpisała:

No problem jest taki ,że nie chce odpoczywać
 
I zaczyna się nudzić i piszczeć
 
To chyba oznacza ,że nic mu nie dolega hihi
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

to prawda:)

Dziś zapytałam Magdy czy nic się złego nie dzieje, a ona mi odpisała:

No problem jest taki ,że nie chce odpoczywać
 
I zaczyna się nudzić i piszczeć
 
To chyba oznacza ,że nic mu nie dolega hihi

Hi hi :) dobre :))

Link to comment
Share on other sites

Koruś czuje się wysmienicie:) dziś był juz z Magda i stadem na długim spacerze:) kołnież trzeba było mu zmienić na masywniejszy ;) bo spryciarz wcześniejszy rozbroił, jeszcze 4 dni musi nosić. Dziś dzwoniłam do Madzi i duzo mi o Korciu opowiedziała, to fantastyczny psiak, nie do wiary, że po 3 latach w piekle, jest tak dobry, madry, wpatrzony w ludzi, łagodny....eh,....domku przybywaj! domku aktywny- bo to jedyny warunke :)

Pozwole sobie wyróznić 2 olxy dla Korusia

https://www.olx.pl/oferta/korus-fantastyczny-psiak-kochajacy-ludzi-ponad-wszystko-adoptuj-CID103-IDyEj0P.html

https://www.olx.pl/oferta/kori-ladny-mlody-sredni-radosny-psiak-szuka-domu-CID103-IDx7MzS.html

17,8 x 2= 35,60 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudny psinuniu

 najlepszego wszelkuskiego

 z kramiku zakonczonego

 dla Kormoranka 60 procencikow

 sle ku Tobie Iza 86 zl

     dla Kormoranka 81 zl plus Cegielka 5 zl  razem 86 zl

Rozliczam !Wielkie Obnizki- Dla Kormoranka z Radys i dla Belli -Ania christo Razem z Przyjaciolmi! Calem Sercem Zapraszamy na kramcik!  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2019 o 11:01, Nadziejka napisał:

Nadziejko, serdecznie dziękuje, 86 zł z Twojego bazarku jest już na koncie Korusia :) DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

A teraz finanse. Rozliczenie Korusia za luty :) Do 450 zł doszły też transportu do weta - 1.02 kontrola ogonka - transport 10 zł , 8.02 krew - transport 5 zł bo wiozłam dwa psy , 12.02 kastracja 10 zl )

L.p.

Nazwa towaru lub usługi

J.m.

Ilość

Cena

Wartość

 

 

Kori - pobyt i wyżywienie

 w hotelu „ U Dexterki”

od 01.02.19 do 28.02.19

 

kpl

1

493,00 zł

493,00 zł

 

RAZEM

493,00 zł

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

szpicuś?? masz na myśli, że przypomina jakąś rase???

Kojarzy mi się z japońskimi (azjatyckimi) szpicami :) Shikoku (black and tan), kishu, jindo... Myślę, że jakiś szpic mógł trochę namieszać. Najprędzej akita (ewentualnie pies grenlandzki). Może w 2 czy 3 pokoleniu, ale w oczach ma coś z niezależnego, kochającego swobodę szpica. Ciekawe czy w sposobie poruszania się też :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...