Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

KORUŚ WYJEDZIE JEDNAK 23go :) Transport przyspieszony :)

Czasem dzieją się rzeczy zadziwjające i niezależne od nas. Takie coś mnie dziś soptkalo i musze się tym podzielić. Dowiedziałam się dziś, że  dziecko, którego  ja osobiście nie znam z 5 klasy szkoły podstawowej  zorganizowało w swojej klasie oczywiście za zgodą wychowawczyni i rodziców i dziadków zbiórkę dla "moich psów" i uzbierała 100 zł na karme. Bo ja po rodzinnej tragedi mam pod opieką dodatkowo dwa psy. Ta dziewczynka przyjeżdżała z dziadkami na wieś, mają działkę po sąsiedzku i bardzo polubiła te psy. Jestem pod wrażeniem tej "akcji", muszę pomyśleć nad podzieńkowaniem dla niej i dla całej klasy. Przepraszam kiyoshi, że na watku Kormorana, ale musiałam się tym podzielić. Cuda się zdarzają.

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, jankamałpa napisał:

Czasem dzieją się rzeczy zadziwjające i niezależne od nas. Takie coś mnie dziś soptkalo i musze się tym podzielić. Dowiedziałam się dziś, że  dziecko, którego  ja osobiście nie znam z 5 klasy szkoły podstawowej  zorganizowało w swojej klasie oczywiście za zgodą wychowawczyni i rodziców i dziadków zbiórkę dla "moich psów" i uzbierała 100 zł na karme. Bo ja po rodzinnej tragedi mam pod opieką dodatkowo dwa psy. Ta dziewczynka przyjeżdżała z dziadkami na wieś, mają działkę po sąsiedzku i bardzo polubiła te psy. Jestem pod wrażeniem tej "akcji", muszę pomyśleć nad podzieńkowaniem dla niej i dla całej klasy. Przepraszam kiyoshi, że na watku Kormorana, ale musiałam się tym podzielić. Cuda się zdarzają.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Z radoscia sercem rosnacym czytam
 czytam i ciesze ogromnie
 Ciociu jak bediesz miec mozlowosc
 podziekuj tez od Dogomaniakow
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Karen116 napisał:

To juz dzisiaj, nie mogłam się doczekać:)

Trzymamy kciuki, zeby wszystko się udało!

Wysle Ci sms jak tylko dostane potwierdzenie od Patrycji ze wyjezdzaja

Dzis ma jechac kilka schroniskowych weteranow oby wszystkim.sie udalo

Po ostatnim.transporcie...juz mam.jakies zwichrowanie :( ale trzeba jeszcze wytrzymac jakos te kilka godzin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...