Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

10 minut temu, jankamałpa napisał:

Dobry domek trudno znaleźć, ale telefony powinny dzwonić żeby można było z czego wybierać :).

no niestety...o Korcia jakoś wszyscy piszą i nie wiedziec czemu wielu pytaczy on może mieszkać w bloku! (nie wiem dlaczego mógłby nie móc??)....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

no niestety...o Korcia jakoś wszyscy piszą i nie wiedziec czemu wielu pytaczy on może mieszkać w bloku! (nie wiem dlaczego mógłby nie móc??)....

Może tak odczytują z ogłoszenia, że dla ludzi aktywnych i że jak lubi węszyć i spacerować długo,  to do bloku się nie nadaje. A może myslą, że nie będzie będzie potrafił żyć w mieście czyli w domyśle w bloku. Trudno powiedzieć, ludzie mają dziwne pomysły. 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, zorka5 napisał:

Może tak odczytują z ogłoszenia, że dla ludzi aktywnych i że jak lubi węszyć i spacerować długo,  to do bloku się nie nadaje. A może myslą, że nie będzie będzie potrafił żyć w mieście czyli w domyśle w bloku. Trudno powiedzieć, ludzie mają dziwne pomysły. 

hmm...no własnie, być moze o ta aktywność chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Koruś z kumplami szaleje :) i nic sobie nie robi z moich zmartwień o domu... Magda napisała, że dawno nie miała tak wspaniałej i zgranej ekipy :) :)

Poprosiłam o kilka nowych, profesjonalnych zdjęc do ogłoszeń. Musze coś wymyślić co zadziała...

korek.jpg.7155a5b48f0c0a39cefe8c2dffb6c276.jpg

korus2.jpg.ed205b1cad5f1a56ff6fbd6356a50f07.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mały "remanent" ogłoszeniowy. Przeniosłam ogłoszenia z Poznania i Łodzi na Warszawe- teraz na 3 na stolice.

Wyrózniłam dwa ogłoszenia: na Wrocław i na Warszawe (17,80 zł x 2=  35,60 zł)

https://www.olx.pl/oferta/korus-fantastyczny-psiak-kochajacy-ludzi-ponad-wszystko-adoptuj-CID103-IDyEj0P.html

https://www.olx.pl/oferta/kori-piekny-pies-w-typie-szpica-radosny-lagodny-4-latek-adopcja-CID103-IDyOv1f.html

Link to comment
Share on other sites

L.p.

Nazwa towaru lub usługi

J.m.

Ilość

Cena

Wartość

 

 

Kori - pobyt i wyżywienie

 w hotelu „ U Dexterki”

od 01.03.19 do 31.03.19

 

kpl

1

450,00 zł

450,00 zł

 

RAZEM

450,00 zł

 

NOwy rachunek za Korcia za marzec:) przelewam pieniązki Dexterce.

Nadal cisza z ogłoszeń:(

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

Na psich stronach już "chodzi" ta relacja z Radys, bardzo bym chciała żeby to nie była jednorazowa akcja jednej gminy. Oby inne idąc za przykładem zainteresowały się swoimi psami i warunkami w jakich muszą żyć Może się coś ruszy. Oby!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, zorka5 napisał:

Na psich stronach już "chodzi" ta relacja z Radys, bardzo bym chciała żeby to nie była jednorazowa akcja jednej gminy. Oby inne idąc za przykładem zainteresowały się swoimi psami i warunkami w jakich muszą żyć Może się coś ruszy. Oby!

oby. oby...może będzie jakaś UWAGA w tym temacie...to juz by było coś... dziś faktycznie mówi się o tym dużo na fb, ale czy inne gminy się obudzą?

 

Dla Korcia wpłynęło 20 zł od christo fair DZIEKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, zorka5 napisał:

Na psich stronach już "chodzi" ta relacja z Radys, bardzo bym chciała żeby to nie była jednorazowa akcja jednej gminy. Oby inne idąc za przykładem zainteresowały się swoimi psami i warunkami w jakich muszą żyć Może się coś ruszy. Oby!

Moje również pragnienie .... 

A Korcio i jego chusta... oj uwodzi chłopak, chłopak uwodzi. Wystrojony, jak zwykle uśmiechnięty. Dzwoncie domki dzwoncie, bo to chodzący Skarb. Koruś kochany.  

Link to comment
Share on other sites

Iza, miód na moje serce. Są jednak wójtowie, którzy poważnie traktują swoje obowiązki i dla których kwestia bezdomności to nie jest luksus i fanaberia. Mam nadzieję,  że to sie będzie zmieniało. Przecież Kori tez miał zaświadczenie o chipie, a chipa nie było. To tak jak rozmawiałysmy - najlepiej "zahaczyć" temat konkretnym przepisem i wykazać, ze schronisko nie wywiązuje się z podpisanych umów. No i jest pierwszy przypadek. Oby za nim poszły inne.

Dzisiaj wyślę ten link do naszych władz gminy. Z tego, co wiem, nasze psiaki tez były odsyłane do Radys. Wprawdzie teraz jest nowy burmistrz i on bardziej się zaangazował w walką z bezdomnością, np. są przytuliska przy gabinetach weterynaryjnych, rozmawia z miejscową fundacją, ale podejrzewam, że wszystkich piesków w ten sposób nie zagospodarowali.

A Korcio - najwspanialszy:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Ainana napisał:

Ciekawe co tam u Korcia słychać, ahoj! 

 

38 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie śliczne zdjęcia przystojniaka :)

dziękuje, że zaglądacie:) dziś akurat Madzia mi o Koricu pisała tak:

Muszę przyznać ,że on zdecydowanie lepiej czuje się z psami które są mniejsze od niego
Mam wrażenie że duże go przytłaczają i trzyma się na dystans
nigdy nie bawił się z żadnym który jest jego wielkości
Mój alfik zachęcało do zabawy ale Kori nie chciał
Nie wiem czy ci pisałam ale to chyba z Kasią jak rozmawiałam to powiedziałam jej że kori ma wychowaniu 5 miesięcznego szczeniaka
Jest super wujkiem
 

korr.jpg

korr3.jpg

korr4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Super zdjęcia i Korcio wymiata:) Tak, Magda mi opowiadała, jak fantastycznie Korcio opiekuje się tym szczeniaczkiem (całkiem sporym:)) i ile ma cierpliwości. Piesek lubi go najbardziej ze wszystkich piesków w hoteliku. Idealny wujek:)

Korcio będzie jeszcze brał witaminy i ponownie zabezpieczyliśmy go przeciwko kleszczom. Jest zdrowy, zajada karmę, ma piękną sierść, co widać na zdjęciach i wspaniały charakter, co też widać i co wszyscy wiemy:) Ten domek gdzieś musi być!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...