Jump to content
Dogomania

Jaki poziom progesteronu na pierwsze krycie suczki ?


AmericanSTAFF

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Znalazłam tą stronkę, może Wy będziecie w stanie mi odpowiedzieć na pytanie Jaki poziom progesteronu musimy osiągnąć żeby jechać z sunią do reproduktora. Mamy 200km, a też nie chcemy jechać na marnę. 

Poziom progesteronu w pierwszym dniu cieczki wyniósł 1,75ng/ml

Dzisiaj badanie było zrobione ponownie, na wyniki czekamy. 

Jeśli chodzi o sprawy prawne. 

Sunia posiada rodowód i wszystko co potrzebne do posiadania Hodowli. 

Reproduktor również posiada wszystkie dokumenty. Także bez obaw :)

Proszę Was tylko o odpowiedź na moje pytanie, ponieważ weterynarz wprowadził mnie w zakłopotanie. 

Serdecznie Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, AmericanSTAFF napisał:

 

Proszę Was tylko o odpowiedź na moje pytanie, ponieważ weterynarz wprowadził mnie w zakłopotanie. 

Serdecznie Pozdrawiam :)

Mogłabys rozwinąć???? Poza tym - na pewno jest wiele literatury i informacji dotyczącej rozrodu zwierząt,jeśli tu,na Dogo, nie wypowiada sie doświadczony hodowca,to pozostaje Ci poszukać,lub jednak dogadać się z wetem.

https://www.google.com/search?source=hp&ei=fFg7XJLFDoaSmgXZhKLYAg&q=jaki+poziom+progesteronu%2Czeby+pokryc+suke&btnK=Szukaj+w+Google&oq=jaki+poziom+progesteronu%2Czeby+pokryc+suke&gs_l=psy-ab.3...1389.18836..19096...0.0..0.270.4757.14j25j2......0....1..gws-wiz.....0..0j0i131j0i3j0i22i30j33i22i29i30j33i160j33i21.2a3YsQxMZG0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...