Jump to content
Dogomania
MALWA

KOSTA w typie rasy syberian husky w Schronisku w Radysach. Jest dla mnie miejsce w hoteliku w Poznaniu, nie ma na to kasy...Pomożesz mi ?

Recommended Posts

33 minuty temu, Tianku napisał:

ja jeszcze nie wpłaciłam ale podtrzymuje moją jednorazową deklarację

19 minut temu, guccio napisał:

Dzisiaj skromnutką dyszkę wysłałam,Nie martw się sprawą zwrotu.Znajdzie się inna bieda potrzebująca,Daj znać co się dzieje.Oby Kosta miała same dobre dni w dalszym życiu.

Dziekuje  :)

Jak tylko kasa doleci to powiadomie tutaj. 

43 minuty temu, MALWA napisał:

Dziekuje.  Napisz prosze czy zostawiasz deklaracje dla kolejnego haszczaka.

Nie rozumiem - dla jakiego kolejnego haszczaka? Na razie wpłacę 20 zl jednoazowej dla Kosty i jeśli się uda to przeniosę dla niego skromną deklarację 10 zl, ale to jeszcze nic pewnego.

moja deklaracja tez oczywiście zostaje, Pani Irenki dopytam, ale mysle, że też

Pytałam Kingi z PsyZradys i ma zdjęcie jeszcze jednej suni w typie husky, podeśle mi jak tylko wróci do domu. W Radysach tez możesz malwa bezpośrednio dopytać, to dobry pomysł. Na pewno jest tam kilkadziesiąt psów w typie husky :( :(

20 minut temu, kiyoshi napisał:

moja deklaracja tez oczywiście zostaje, Pani Irenki dopytam, ale mysle, że też

Pytałam Kingi z PsyZradys i ma zdjęcie jeszcze jednej suni w typie husky, podeśle mi jak tylko wróci do domu. W Radysach tez możesz malwa bezpośrednio dopytać, to dobry pomysł. Na pewno jest tam kilkadziesiąt psów w typie husky :( :(

Dziekuje za deklaracje.

Jutro zadzwonie do schroniska. Dopytam tez w fundacji Sfora Husky czy podjeliby sie opieki nad kolejnym innym psiakiem ( chodzi o koszt karmy, sterylki i opieki weter. ).

22 minuty temu, jankamałpa napisał:

Nie rozumiem - dla jakiego kolejnego haszczaka? Na razie wpłacę 20 zl jednoazowej dla Kosty i jeśli się uda to przeniosę dla niego skromną deklarację 10 zl, ale to jeszcze nic pewnego.

Pisalam wczesniej, ze Koste juz ktos zarezerwowal - nie wiem kto. 

2 minuty temu, MALWA napisał:

Pisalam wczesniej, ze Koste juz ktos zarezerwowal - nie wiem kto. 

To niedoczytałam. To moja deklaracja zostaje  tak jak pisałam. Tylko  mi się przypomnj jak wyciągniesz kolejnego biedaka.

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

To niedoczytałam. To moja deklaracja zostaje  tak jak pisałam. Tylko  mi się przypomnj jak wyciągniesz kolejnego biedaka.

Ok. Na pewno sie przypomne.

MALWA już wszystko wiem. koste zarezerwowały osoby, które m.in. mają w hoteliku Senną, działaja we Wrocławiu. Zarezerwowały ja chociaż NIE MAJĄ DLA NIEJ MIEJSCA i nie wiadomo kiedy miejsce się zwolni.

Jesli będziesz chciała to zrezygnują z rezerwacji Kosty na rzecz Ciebie. Daj znać prosze