Jump to content
Dogomania

KOSTA w typie rasy syberian husky w Schronisku w Radysach. Jest dla mnie miejsce w hoteliku w Poznaniu, nie ma na to kasy...Pomożesz mi ?


MALWA

Recommended Posts

33 minuty temu, Tianku napisał:

ja jeszcze nie wpłaciłam ale podtrzymuje moją jednorazową deklarację

 

 

19 minut temu, guccio napisał:

Dzisiaj skromnutką dyszkę wysłałam,Nie martw się sprawą zwrotu.Znajdzie się inna bieda potrzebująca,Daj znać co się dzieje.Oby Kosta miała same dobre dni w dalszym życiu.

Dziekuje  :)

Jak tylko kasa doleci to powiadomie tutaj. 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, MALWA napisał:

Dziekuje.  Napisz prosze czy zostawiasz deklaracje dla kolejnego haszczaka.

Nie rozumiem - dla jakiego kolejnego haszczaka? Na razie wpłacę 20 zl jednoazowej dla Kosty i jeśli się uda to przeniosę dla niego skromną deklarację 10 zl, ale to jeszcze nic pewnego.

 

Link to comment
Share on other sites

moja deklaracja tez oczywiście zostaje, Pani Irenki dopytam, ale mysle, że też

Pytałam Kingi z PsyZradys i ma zdjęcie jeszcze jednej suni w typie husky, podeśle mi jak tylko wróci do domu. W Radysach tez możesz malwa bezpośrednio dopytać, to dobry pomysł. Na pewno jest tam kilkadziesiąt psów w typie husky :( :(

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

moja deklaracja tez oczywiście zostaje, Pani Irenki dopytam, ale mysle, że też

Pytałam Kingi z PsyZradys i ma zdjęcie jeszcze jednej suni w typie husky, podeśle mi jak tylko wróci do domu. W Radysach tez możesz malwa bezpośrednio dopytać, to dobry pomysł. Na pewno jest tam kilkadziesiąt psów w typie husky :( :(

Dziekuje za deklaracje.

Jutro zadzwonie do schroniska. Dopytam tez w fundacji Sfora Husky czy podjeliby sie opieki nad kolejnym innym psiakiem ( chodzi o koszt karmy, sterylki i opieki weter. ).

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, jankamałpa napisał:

Nie rozumiem - dla jakiego kolejnego haszczaka? Na razie wpłacę 20 zl jednoazowej dla Kosty i jeśli się uda to przeniosę dla niego skromną deklarację 10 zl, ale to jeszcze nic pewnego.

 

Pisalam wczesniej, ze Koste juz ktos zarezerwowal - nie wiem kto. 

Link to comment
Share on other sites

MALWA już wszystko wiem. koste zarezerwowały osoby, które m.in. mają w hoteliku Senną, działaja we Wrocławiu. Zarezerwowały ja chociaż NIE MAJĄ DLA NIEJ MIEJSCA i nie wiadomo kiedy miejsce się zwolni.

Jesli będziesz chciała to zrezygnują z rezerwacji Kosty na rzecz Ciebie. Daj znać prosze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 19.01.2019 o 13:31, kiyoshi napisał:

MALWA już wszystko wiem. koste zarezerwowały osoby, które m.in. mają w hoteliku Senną, działaja we Wrocławiu. Zarezerwowały ja chociaż NIE MAJĄ DLA NIEJ MIEJSCA i nie wiadomo kiedy miejsce się zwolni.

Jesli będziesz chciała to zrezygnują z rezerwacji Kosty na rzecz Ciebie. Daj znać prosze

 

58 minut temu, kiyoshi napisał:

Malwa? hallo?

Szkoda, ze nie napisalas na pw......nie wchodzilam ostatnio na ten watek i nie mialam szansy widziec postow....

W zwiazku z tym, ze Kosta zostala wczesniej zarezerwowana, a mnie nie udalo sie zebrac wymaganej kwoty deklaracji tj. 400 zl (brakuje 330 zl miesiecznie) zrezygnowalam z miejsca w hoteliku w Poznaniu.

Wczesniej rozmawiam jeszcze z Pania Paulina ze Sfora Husky, by ustalic czy moze ma wolne miejsce w DT.  Pytalam o to dlatego, ze postanowilam pomoc innej suczce mini  Husky, ktora obecnie przebywa w Przytulisku w Przyborówku, okolo 30 km od Poznania. Z dowozem byloby latwiej, blizej i taniej.  Ale Sfora Husky nie ma miejsca w DT.   Na hotel nie bierze kolejnego psa, bo na to nie ma kasy. Sfora Husky chce zarezerwowac Shire, i w przypadku zwolnienia miejsca w Dt od razu ja wezmie. 

Oto Shira:

http://przytuliskauwandy.pl/shira

 

Moze komus skradnie serducho.....

.

 

Link to comment
Share on other sites

Malwa myślałam, że skoro to Twój wątek, to zaglądasz na niego.

Może zrób zestawienie wpłat i sume i może całość przelać na jakiegoś psa? jak nie to moje 20 zł przelej tutaj i już

https://www.dogomania.com/forum/topic/349305-pomocy-2-suczki-i-4-szczeniaki-z-interwencji/

Kosta nadal nie wyjechała. Ktoś ją bezsensownie zarezerwował i to miała być pomoc...czeka i nie wiadomo czy w ogóle doczeka wyjazdu

Bezsens do kwadratu

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Malwa myślałam, że skoro to Twój wątek, to zaglądasz na niego.

Może zrób zestawienie wpłat i sume i może całość przelać na jakiegoś psa? jak nie to moje 20 zł przelej tutaj i już

https://www.dogomania.com/forum/topic/349305-pomocy-2-suczki-i-4-szczeniaki-z-interwencji/

Kosta nadal nie wyjechała. Ktoś ją bezsensownie zarezerwował i to miała być pomoc...czeka i nie wiadomo czy w ogóle doczeka wyjazdu

Bezsens do kwadratu

 

A czy masz jakis kontakt z tymi osobami z Wroclawia ?

Bo tak sie zastanawiam, ze skoro Koste chcial ktos wziazc a miejsca nie ma, i tylko tu problem, to moze moznaby przelozyc srodki na Koste.

Ja 330 zl nie doloze. Ale wspolnymi silami moze jednak sie cos udac....

 

Link to comment
Share on other sites

przykro mi Malwa ale nie znam tych osob i nie bede posredniczyc bo zwyczajnie sil ani czasu nie mam a juz sobie wyobrazam co moze wyjsc z takich ukladow

Mam nadzieje ze Kosta wyjedzie, w tym tygodniu jest transport na Wroclaw pozostaje mi trzymac kciuki zeby wyjechala tym razem

 

Link to comment
Share on other sites

Podaję wykaz wpłat, jakie otrzymałam dla KOSTY:

bakusiowa  50 zł, wpłacono 17.01.19 r.

kiyoshi  20 zł, wpłacono 16.01.19 r.

guccio  10 zł, wpłacono 15.01.19 r.

Isiak  50 zł, wpłacono 14.01.19 r.

Nesiowata  25 zł, wpłacono 14.01.19 r.

Proszę o podanie na pw danych do zwrotu wpłat.
 

Dzisiaj poleci wpłata od kiyoshi  dla psiaków z tego wątku:   https://www.dogomania.com/forum/topic/349305-pomocy-2-suczki-i-4-szczeniaki-z-interwencji/

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie wpłat dla KOSTY:

bakusiowa  50 zł, wpłacono 17.01.19 r.   na Luka i Dragona

kiyoshi  20 zł, wpłacono 16.01.19 r.  na interwencję w Zamościu

guccio  10 zł, wpłacono 15.01.19 r.

Isiak  50 zł, wpłacono 14.01.19 r.   na Luka i Dragona

Nesiowata  25 zł, wpłacono 14.019 r.    na interwencję w Zamościu

Przepraszam, ale nie było mnie tu ostatnio. Poległam przy chorobie. Trafiłam nawet do szpitala, ale okazało się, ze to tylko ostre zapalenie oskrzeli i mogę się leczyć w domu  ...

Zgodnie z zestawieniem jw. przelewam pieniążki na wskazane cele.

Konto dot. interwencji zamojskiej już mam, i to dzisiaj poleci wpłata od kiyoshi - 20 zł i Nesiowatej - 25 zł.

Czekam jeszcze na konto z wątku Luka i Dragona oraz na decyzje guccio, na jakie konto zwrócić wpłatę 10 zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...