Jump to content
Dogomania

KOSTA w typie rasy syberian husky w Schronisku w Radysach. Jest dla mnie miejsce w hoteliku w Poznaniu, nie ma na to kasy...Pomożesz mi ?


MALWA

Recommended Posts

41 minut temu, Isiak napisał:

Daleka Północ i psy Północy mają jakąś moc magiczną, przynajmniej dla mnie... Od dziecka marzyłam o zamieszkaniu na Alasce :)

Mój przelew poleciał.

U mojej Siostry takie dwa biegaja.

Zakochalam sie w nich wiele lat temu....

Za przelew pieknie dziekuje !

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jo37 napisał:

Niestety nie mamy nieograniczonych funduszy. Nie ma skąd brać pieniędzy na kolejne deklaracje.

Wiem, sama mam kilka psow z dogo, na ktore place.  I jeszcze spoza dogo, ktore tez utrzymuje. 

Po prostu licze na to, ze ujawnia sie tu osoby, ktore przeczytaly zaproszenie, ale nie daly rady wejsc na watek. 

Link to comment
Share on other sites

MALWA, a próbowałaś ogłosić Kostę w celu poszukania jej Eskimosów, chociaż tymczasowych? Może ktoś  jednak zgłosi się z ogłoszeń na BDT? Zawsze jakby ktoś się zgłosił do adopcji Kosty to można byłoby podpisać umowę DT z opcją DS. Najpierw DT - do momentu aż będzie wysterylizowana i sprawdzona pod względem uosobienia, a jak wszystko byłoby ok - to wtedy zostałaby na stałe.

Może warto spróbować, ludzie rzadko bo rzadko, ale jednak zdarza się, że poprzez ogłoszenia się zgłaszają. Uzbierać 400zł będzie bardzo trudno :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

MALWA, a próbowałaś ogłosić Kostę w celu poszukania jej Eskimosów, chociaż tymczasowych? Może ktoś  jednak zgłosi się z ogłoszeń na BDT? Zawsze jakby ktoś się zgłosił do adopcji Kosty to można byłoby podpisać umowę DT z opcją DS. Najpierw DT - do momentu aż będzie wysterylizowana i sprawdzona pod względem uosobienia, a jak wszystko byłoby ok - to wtedy zostałaby na stałe.

Może warto spróbować, ludzie rzadko bo rzadko, ale jednak zdarza się, że poprzez ogłoszenia się zgłaszają. Uzbierać 400zł będzie bardzo trudno :(

Nie oglaszalam jej. Chodzi o olx ?

Troche licze na ludzi tu na dogo, a troche na szczescie, ze zwolni sie DT z fundacji. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Nie oglaszalam jej. Chodzi o olx ?

Troche licze na ludzi tu na dogo, a troche na szczescie, ze zwolni sie DT z fundacji. 

na olx na pewno sunia ma już zrobione ogłoszenia....osoby ze strony Psy z Radys robią olx każdemu psiakowi...

Malwa, a pytałaś w Radysach czy ona w ogóle jest jeszcze? czy ktoś już jej nie zarezerwował?

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, kiyoshi napisał:

na olx na pewno sunia ma już zrobione ogłoszenia....osoby ze strony Psy z Radys robią olx każdemu psiakowi...

Malwa, a pytałaś w Radysach czy ona w ogóle jest jeszcze? czy ktoś już jej nie zarezerwował?

Nie, nie rezerwowalam suni, bo nie majac deklaracji nie moge obiecac, ze na pewno ja wezme.

Ten watek mial byc dla niej szansa.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, MALWA napisał:

Nie, nie rezerwowalam suni, bo nie majac deklaracji nie moge obiecac, ze na pewno ja wezme.

Ten watek mial byc dla niej szansa.

ale nie musisz jej rezerwować, tylko po prostu dowiedzieć się jaki jest jej status...

dobrze by było znaleśc dla niej jakiegoś sponsora. Ja napisałam prośbę na naszej grupie na fb ale niestety bez odezewu :(

szkoda, że tak....akurat radysiaki jakoś "słabo stoja na dogo" :(

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

ale nie musisz jej rezerwować, tylko po prostu dowiedzieć się jaki jest jej status...

dobrze by było znaleśc dla niej jakiegoś sponsora. Ja napisałam prośbę na naszej grupie na fb ale niestety bez odezewu :(

szkoda, że tak....akurat radysiaki jakoś "słabo stoja na dogo" :(

 

Jutro zadzwonie i dopytam o Koste. 

Jakos kiepsko o sponsora  :(

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam dzisiaj do schroniska w Radysach i wiem, ze Koste juz ktos zarezerwowal.

Nie wiem kto, schronisko nie udziela takich informacji. 

Probuje sie dodzwonic do Patrycji, ktora wozi psiaki, bo chcialam wiedziec w jaki rejon Polski zawozi Koste i czy bierze ja osoba prywatna czy jakas fundacja.

Kosta ma ogloszenia na olx zrobione przez schronisko...

Chcialabym dac szanse innemu haszczakowi. Czekam na informacje czy w Radysach jest jeszcze inny. Jutro sama tez zadzwonie i jeszcze dopytam.

Teraz prosze napiszcie tu na watku czy mam zwrocic wplaty (sprawdze wieczorem czy cos mi juz wplynelo), jesli tak, to komu ba jakie konto oraz czy pozostawiacie swoje deklaracje. Tak jak juz napisalam chcialabym dac szanse jeszcze innemu haszczakowi....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Na razie wpłacę 20 zł jednorazowo, muszę niestety bardzo pilnować finansów. Jest jakaś szansa, że jeden psiak na którego płacę deklaracje  znajdzie dom - to wtedy przeniosłabym to skromnie 10 zl, ale jeszcze tego domu nie ma :(

Dziekuje.  Napisz prosze czy zostawiasz deklaracje dla kolejnego haszczaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...