Jump to content
Dogomania

KOSTA w typie rasy syberian husky w Schronisku w Radysach. Jest dla mnie miejsce w hoteliku w Poznaniu, nie ma na to kasy...Pomożesz mi ?


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, MALWA napisał:

Witaj u jas!

Nie wiedzialam, ze jeszcze jestes na dogo, bo dawno Cie tu nie bylo...

Dziekuje pieknie za deklaracje stala. 

To mamy juz 50 zl deklaracji stalych  :)

No bo nie bardzo bywam, ale jakoś zajrzałam:) a tu akurat hasiorka, a ja miałam huskiego z odzysku. Więc jak nie pomóc?

Mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry dom. Będę zaglądać na wątek.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2019 o 12:28, guccio napisał:

Skromnie dyszkę wpłacę po niedzieli.za mesiąc też kilka groszy.Mam nadzieję,ze zbieranie się rozkręci.

Proszę zmień jednorazową na stałą.Na razie pozostaję przy 10 zł.Za miesiąc określę czy pozostane przy tym,czy będę wpłacać więcej.

Proszę o nr konta.Jakbyś robiła bazarek daj znać podeślę fanty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gluchypies napisał:

No bo nie bardzo bywam, ale jakoś zajrzałam:) a tu akurat hasiorka, a ja miałam huskiego z odzysku. Więc jak nie pomóc?

Mam nadzieję, że szybko znajdzie dobry dom. Będę zaglądać na wątek.  

Dziękuję,  ze do nas zajrzałaś !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Proszę zmień jednorazową na stałą.Na razie pozostaję przy 10 zł.Za miesiąc określę czy pozostane przy tym,czy będę wpłacać więcej.

Proszę o nr konta.Jakbyś robiła bazarek daj znać podeślę fanty.

 

Dziękuję pięknie za deklarację stałą !

Co do bazarku, to pewnie jakiś zrobię, bo mam sporo psiaków na swojej głowie, choć one nie do końca moje, ot dogomaniackie. 

Ale prowadzę kilka wątków, to i jestem za nie odpowiedzialna.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie nasze psiaki są, MALWA :)). Żałuję, że nie mogę się dorzucić, ale mam kilkanaście psiaków pod sobą :( Tylko dwa mają wątki.

Mam nadzieję, że Gwiazdka znajdzie dom i wtedy część deklarowiczów przeniesie swoje deklaracje na Costę... marzy mi się to :)

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wszystkie nasze psiaki są, MALWA :)). Żałuję, że nie mogę się dorzucić, ale mam kilkanaście psiaków pod sobą :( Tylko dwa mają wątki.

Mam nadzieję, że Gwiazdka znajdzie dom i wtedy część deklarowiczów przeniesie swoje deklaracje na Costę... marzy mi się to :)

 

Też o tym marzę.... miałabym wtedy kasę na Ajkę, u której jest dość krucho z kasą, a wydatki spore, bo to starsza chorowitka, i na Kostę i na sunię  z guzem, której watek założyła elik.  Może i deklaracje nawet ludzie zostawili by na te psiaki.

O Gwiazdkę są zapytania, ale dość słabo to idzie. Wczoraj dzwonił do mnie pijany, który chciał  "tego szczeniaka w łatki", i  za nic nie szło mu wytłumaczyć, że ten szczeniak ma 8-10 lat......

Link to comment
Share on other sites

Konto do wpłaty na Kostę zostało właśnie wysłane  :)

Trochę może na wyrost, ale liczę, ze nie będę musiała zwracać deklaracji, i zbiorę potrzebna kwotę do uratowania suni.

Jak na razie stałych deklaracji mam 60 zł.   Potrzeba jeszcze 340 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...