Jump to content
Dogomania

KOSTA w typie rasy syberian husky w Schronisku w Radysach. Jest dla mnie miejsce w hoteliku w Poznaniu, nie ma na to kasy...Pomożesz mi ?


MALWA

Recommended Posts

 

Kochani !

 

Na wątku "Schronisko w Radysach, psiaki do adopcji" zobaczyłam suczkę w typie rasy Syberian husky, i serducho zabiło mi mocniej........ 

 

Tak o niej na wątku napisała kiyoshi:

 

"KOSTA - haszczaneczka, kokietująca to jednym, niebieskim okiem, to drugim, brązowym. Bardzo proludzka, ale może też mieć charakter i własne zdanie, bo trochę pyskowała przy próbach złapania w kojcu i wyprowadzenia (oczywiście, może to być też reakcja na wspomnienie złapania i przywiezienia tutaj - ale trzeba brać poprawkę, że raczej ciepłą kluchą nie będzie). Z drugiej strony, od tego typu psów oczekujemy raczej werwy i bystrości, flegmatyków szukamy wśród innych ras. Kosta nie była szczególnie wylewna w okazywaniu nam swojej miłości, choć bliski kontakt z człowiekiem znosi bardzo dobrze. A już na pewno aktywny, urozmaicony tryb życia pokocha najbardziej, Kosta ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2018r. KOJEC: IV - 18 NR: 11623"

Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1011278189059396

 

Oto  KOSTA:

 

image.png.6b778c3a5c7060758c0b6479f3fae992.png

 

, juy

 

Pojawiła się szansa dla Kosty w postaci pomocy fundacji SforaHusky, która po przetransportowaniu suczki do Poznania przejmie ja, otoczy opieka weterynaryjna,

i pokryje koszty sterylizacji oraz wyżywienia tj. karmy.

W tej chwili Fundacja niestety nie dysponuje wolnym DT.

Sunia mogłaby zamieszkać w Psim Domku w Poznaniu, już po 28 stycznia 2019 r.

Koszt miesięcznego utrzymania to 400 zł.

Watek zakładam, by zebrać dla suni kasę na hotel (400 zł) oraz na transport na trasie Radysy - Poznań - Radysy.

 

 

 

 

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy

Deklaracje stałe:

......

......  20,00 zł  -  MALWA            wpłacone:  

.....   20,00  zł  -  bakusiowa     wpłacone: 

        10,00  zł  -  gluchypies     wpłacone: 

....    10,00  zł  -  guccio             wpłacone: 

 10 zl - beataczl

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

    .     70 zł   -   potrzeba 400 zł/m-c

 

Deklaracje jednorazowe: 

 

...     20,00 zł  - Nesiowata (na transport)    wpłacone:...    

        30,00 zł  - Tianku            wpłacone:

      ...    coś zł  - bakusiowa  (na transport)   wpłacone:

   ...   20,00 zł  - kiyoshi   (na transport)         wpłacone:

        30,00 zł  - Pani Irenka od kiyoshi          wpłacone:

...     50,00 zł  - Isiak                wpłacone:

...     coś zł  -    teresaa118       wpłacone:
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

         150 zł   + 2 x coś  

  ..

 

Pozostała pomoc:

guccio   - fanty na bazarek

 

 

Wpłaty: 

         

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   

   

Wypłaty: 

..

 

=  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =

 

 

Saldo:

                

--

=  =  =  =  =  = =  =  =  =  =

 

      

 Za każdą pomoc bardzo serdecznie dziękujemy

 

022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif

 

 

 

Rozliczenie skopiowałam od elik -  biorę przykład od najlepszych !

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zapisuje się na wątku pięknej suni. Mysle Agnieszko, że trzeba będzie rozesłać zaproszenie na watek. Mam nadzieje, że znajdą sie tu osoby, które będą chciały pomóc.

Myslę, że taka piękność nie zasiedzi się w hoteliku.

W razie czego zapisuje się do pomocy przy ogłoszeniach.

I pomyśle jak moge pomóc finansowo

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Oczywiście zapisuje się na wątku pięknej suni. Mysle Agnieszko, że trzeba będzie rozesłać zaproszenie na watek. Mam nadzieje, że znajdą sie tu osoby, które będą chciały pomóc.

Myslę, że taka piękność nie zasiedzi się w hoteliku.

W razie czego zapisuje się do pomocy przy ogłoszeniach.

I pomyśle jak moge pomóc finansowo

Dziekuje, ze przyszlas na watek  :)

Zaproszenia rozesle jeszcze dzisiaj. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, guccio napisał:

Skromnie dyszkę wpłacę po niedzieli.za mięsiąc też kilka groszy.Mam nadzieję,ze zbieranie się rozkręci.

Witaj u nas !

Dziękuję pięknie za pomoc dla suni !

Tez mam taka nadzieję, ze więcej ludzi tu przyjdzie. Zaraz wysyłam zaproszenia, może co dadzą.

Chcę pomóc tej suni. Niestety bez kompletu deklaracji nie będę w stanie jej pomóc.....

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

ojawiła się szansa dla Kosty w postaci pomocy fundacji SforaHusky, która po przetransportowaniu suczki do Poznania przejmie ja, otoczy opieka weterynaryjna,

i pokryje koszty sterylizacji oraz wyżywienia tj. karmy.

W tej chwili Fundacja niestety nie dysponuje wolnym DT.

Sunia mogłaby zamieszkać w Psim Domku w Poznaniu, już po 28 stycznia 2019 r.

Koszt miesięcznego utrzymania to 400 zł.

Agnieszko, czy koszt miesięcznego utrzymania 400,00 zł to jest bez karmy?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Agnieszko, czy koszt miesięcznego utrzymania 400,00 zł to jest bez karmy?

Tak, bez karmy. Dokładnie to rozpisałam w pierwszym poście.

Dzienny koszt, przy kwocie 400 zł, to w zależności od miesiąca - 30 dni nieco powyżej 13 zł, a 31 dni niespełna 13 zł.

400 zł obejmuje zamieszkanie psa w Hotelu Psi Domek w Poznaniu. To całkowicie domowy hotelik. Psy śpią tam na kocach, legowiskach i kanapach. Te mniej kontaktowe mają swoje osobne pokoje. Hotelik gwarantuje trzy spacery dziennie, socjalizację psa i towarzystwo ludzi i innych psiaków.

Znam ten hotelik, sama umieszczam w nim moje psy, kiedy wyjeżdżam lub idę do szpitala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, MALWA napisał:

Tak, bez karmy. Dokładnie to rozpisałam w pierwszym poście.

Dzienny koszt, przy kwocie 400 zł, to w zależności od miesiąca - 30 dni nieco powyżej 13 zł, a 31 dni niespełna 13 zł.

400 zł obejmuje zamieszkanie psa w Hotelu Psi Domek w Poznaniu. To całkowicie domowy hotelik. Psy śpią tam na kocach, legowiskach i kanapach. Te mniej kontaktowe mają swoje osobne pokoje. Hotelik gwarantuje trzy spacery dziennie, socjalizację psa i towarzystwo ludzi i innych psiaków.

Znam ten hotelik, sama umieszczam w nim moje psy, kiedy wyjeżdżam lub idę do szpitala.

Faktycznie wspaniałe warunki :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, MALWA napisał:

Tak, bez karmy. Dokładnie to rozpisałam w pierwszym poście.

Dzienny koszt, przy kwocie 400 zł, to w zależności od miesiąca - 30 dni nieco powyżej 13 zł, a 31 dni niespełna 13 zł.

400 zł obejmuje zamieszkanie psa w Hotelu Psi Domek w Poznaniu. To całkowicie domowy hotelik. Psy śpią tam na kocach, legowiskach i kanapach. Te mniej kontaktowe mają swoje osobne pokoje. Hotelik gwarantuje trzy spacery dziennie, socjalizację psa i towarzystwo ludzi i innych psiaków.

Znam ten hotelik, sama umieszczam w nim moje psy, kiedy wyjeżdżam lub idę do szpitala.

wow...taki hotelik to rewelacja, spróbuje na facebooku poszukać jeszcze jakiś deklarowiczów, ale mam nadzieje, że i dogomania pomoże

Sunia prosto z Radys może trafić byle gdzie:( i na łańcuch i do pseudo :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

wow...taki hotelik to rewelacja, spróbuje na facebooku poszukać jeszcze jakiś deklarowiczów, ale mam nadzieje, że i dogomania pomoże

Sunia prosto z Radys może trafić byle gdzie:( i na łańcuch i do pseudo :(

 

Hotelik jest super !  Wiem o tym,  bo tak jak pisałam, zostawiam tam czasami swoje psiaki.

Deklaracje jak najbardziej wskazane, bo na razie jest tylko moja jedna - 20 zł. A z tym sprawy nie załatwię....

A taka śliczna haska dziewczyna powinna trafić do fajnego towarzystwa a nie na łańcuch.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Sara2011 napisał:

W najbliższym czasie ma być ustawiany transport z Radys na Poznań bo ktoś z Poznania chce zabrać Kukurydzę na dom stały. Oby tylko udało się zebrać deklaracje na hotel.

 

Dziękuję za informację. Psi Domek może przyjąć Kostę po 28 stycznia, tzn. po feriach w Wielkopolsce.

Łączony transport byłby najlepszy, bo wychodziłby taniej :)

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Jo37 napisał:

Dziękuję za zaproszenie do suni. Finansowo stoję fatalnie bo moje dwie sunie powinny zaliczyć szkoleniowców,

bo szanse na adopcje w obecnym stanie mają zerowe. Zrób może bazarek na transport i hotel.

 

Dziękuję  za przybycie do suni !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...