Jump to content
Dogomania

Rozliczony. O!Volumen do 23.01. godz. 21.00


Gusiaczek

Recommended Posts

Witamy Kochani :)
Czekam na telefon z wieściami o Zefirku-Świrku, na teraz wiem, że ma kwarantannę po szczepieniu, leje gdzie popadnie i dostał nowe posłanko (do którego, mam nadzieję nie sika) , my zamówiliśmy w prezencie obróżkę Foresto - tego nie oleje ;)
Tak sypia, a w charakterze kocyka musowo sweter młodego :)
image.jpeg.f380a262bc304303aa5f30e0c8ed630d.jpeg

19 godzin temu, Livka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify na noc

 

19 godzin temu, Radek napisał:

Mimo wszystko nie będę próbował;)

Pięknie za oknem:) Żeby się tylko do rana nie roztopiło.

Dobrej nocy wszystkim. 

I się roztopiło :(
Spałam ... właściwie nie spałam, bo na wieczór okazało się, że w kasie in minus, więc "kręciłam filmy",  ale na szczęście się wyjaśniło i rozliczyło Ufffffffff :)

19 godzin temu, gluchypies napisał:

W takim razie nr 20 za 12 zł. 

Dziękujemy :)

11 godzin temu, Livka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify na dzień dobry

:)

10 godzin temu, Radek napisał:

Coś nie w formie jestem, tak późno zaglądam z rana;) 

 

10 godzin temu, TZmestudio napisał:

No to podniosę se z rana.... :-)

 

9 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja też

 

8 godzin temu, Aga76 napisał:

Nie może być ;) 

Ale klawo, dzięki :)

8 godzin temu, anica napisał:

Dzień dobrybiggrin.gif

da40b4fbdbb9a1022464fd885cec707b.jpg

Witaj :)

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Szaro buro

 

5 godzin temu, Radek napisał:

 

I ponuro na dodatek... 

 

1 godzinę temu, Aga76 napisał:

I mokro... 

:D

 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

I zima ...

 

34 minuty temu, Aga76 napisał:

Ciemno... 

 

28 minut temu, Aska7 napisał:

Wszędzie ...

Łomatko, ale marudzita! ;) :D

20 minut temu, Radek napisał:

Ale głucho nie było, bo wędrowałem z Gajką po osiedlu:)

;)

17 minut temu, Aska7 napisał:

Darła gębę ?

Pytanie! na pewno :)

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

Tak ciociu tak num 25

 nie Edith ...siem marwillam coby mi Wujenek nasz

Podobny obraz

 nie podebral Merlin ....

No i nie zdążył ;)
 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Aska7 napisał:

Darła gębę ?

Tak trochę:) Moja wina, bo nie zauważyłem suczki posokowca (jedna z "ulubionych" ras Gajki) za górką. 

6 minut temu, Gusiaczek napisał:


Tak sypia

I się roztopiło :(

na szczęście się wyjaśniło i rozliczyło Ufffffffff :)

Łomatko, ale marudzita! ;) :D

Pytanie! na pewno :)

Cudnie zwisa:)

Nie dość, że się roztopiło, to mokro jeszcze.

Czyli są i pozytywne wieści:) 

Oj tam marudzita, to się realizm nazywa;)

Spacerek bez darcia paszczy jest nieważny! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Aga76 napisał:

Od razu gębę... Pysiunio :D

No właśnie, pono "Mordeczka" jezd ;)

12 minut temu, Radek napisał:

Tak trochę:) Moja wina, bo nie zauważyłem suczki posokowca (jedna z "ulubionych" ras Gajki) za górką. 

Cudnie zwisa:)

Nie dość, że się roztopiło, to mokro jeszcze.

Czyli są i pozytywne wieści:) 

Oj tam marudzita, to się realizm nazywa;)

Spacerek bez darcia paszczy jest nieważny! 

Ovo, też ma ulubione egzemplarze, tylko że w ciszy startuje (lekko bulgoce) zamiarując aortę przegryźć ;)
Bardzo pozytywne, bo kiepsko z nędznej pensji dopłacać ...
Jak zwał, tak zwał, ale mokro jest ;) :D
Bez darcia paszczy niewiele w dzisiejszych czasach można wskórać ;)

Link to comment
Share on other sites

Rzuciłam się i zakryłam ją ciałem,bo te małpy nie pozwalały wyjąć ją sobie z gąb. W międzyczasie kotłując się z nimi na świeżo zaoranym polu sąsiada zostałam przez którąś albo i wszystkie pogryziona w ręce i brodę. Zawinęłam sukę w sweter, dałam sąsiadce i kazałam spierniczać. Sama poczłapałam do domu i w ciuchach wlazłam do brodzika,żeby się z tej ziemi domyć. Później polazłam 3km do naszego wiejskiego ośrodka zdrowia, co by mnie z lekka opatrzyli. W międzyczasie przyjechał TZ, okazało się, że suka sąsiadów nie ma szczepień. Pojechaliśmy na SOR, bo trzeba mnie było jednak trochę pozszywać. W szpitalu lekarz sporządził notatkę do sanepidu, że pogryzł mnie nieznany pies (tak powiedziałam, bo nie chciałam robić sąsiadce koło pióra). Po tygodniu poszłam do szpitala, a tam w krzyk, że za późno. No to dali mi najpierw surowicę, a potem zastrzyki p/wściekliźnie. Po 5 dniach mnie wypuścili z nakazem stawiania się na serię zastrzyków. Jak wróciłam do domu to sąsiadka w płacz, bo suce skóra odeszła. I przez 2 tygodnie dygałam 20 km w jedną stronę do mojego weta, żeby suczydło wyleczyć. Wszystko dobrze się skończyło, tylko trochę trwało : ) Po miesiącu suka sąsiadki i ja byłyśmy jak nowe : )

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Aska7 napisał:

Rzuciłam się i zakryłam ją ciałem,bo te małpy nie pozwalały wyjąć ją sobie z gąb. W międzyczasie kotłując się z nimi na świeżo zaoranym polu sąsiada zostałam przez którąś albo i wszystkie pogryziona w ręce i brodę. Zawinęłam sukę w sweter, dałam sąsiadce i kazałam spierniczać. Sama poczłapałam do domu i w ciuchach wlazłam do brodzika,żeby się z tej ziemi domyć. Później polazłam 3km do naszego wiejskiego ośrodka zdrowia, co by mnie z lekka opatrzyli. W międzyczasie przyjechał TZ, okazało się, że suka sąsiadów nie ma szczepień. Pojechaliśmy na SOR, bo trzeba mnie było jednak trochę pozszywać. W szpitalu lekarz sporządził notatkę do sanepidu, że pogryzł mnie nieznany pies (tak powiedziałam, bo nie chciałam robić sąsiadce koło pióra). Po tygodniu poszłam do szpitala, a tam w krzyk, że za późno. No to dali mi najpierw surowicę, a potem zastrzyki p/wściekliźnie. Po 5 dniach mnie wypuścili z nakazem stawiania się na serię zastrzyków. Jak wróciłam do domu to sąsiadka w płacz, bo suce skóra odeszła. I przez 2 tygodnie dygałam 20 km w jedną stronę do mojego weta, żeby suczydło wyleczyć. Wszystko dobrze się skończyło, tylko trochę trwało : ) Po miesiącu suka sąsiadki i ja byłyśmy jak nowe : )

O Rety!  ale jesteś odważna!  dobrze że się wszystko, powiedzmy dobrze skończyło... na pewno stressssa miałaś, ja jak to czytam to skóra mi cierpnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...