Jump to content
Dogomania

Okolice Wielunia Jessy w typie wyżła Ma DOM zostaje u mnie na ZAWSZE


Ewcia87

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy INDI też suczka też podobnego wzrostu i też brzebywa w domu tymczasowym( jest śliczna). To jest ta co Ci dawałam link do niej . Wyślij mi na PW swój adres poczty to Ci prześle jej fotkę. A jak nie ta to inny piesek też się znajdzie tylko napisz mi jakie przyszli właściciele mają wymagania co do pieska.
Pozdrawiam
Ja też dostałam pare wiadomości na pocztę a telefon nadal dzwoni .:lol:
A co to za gazeta bo ja pierwszy raz sie z nia spotykam(bardzo duze zainteresowanie z tej gazety jest).

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem jak najbardziej zainteresowana adopcją/kupnem! Czy oferta nadal jest aktualna? Jeżeli tak, to proszę o kilka dodatkowych zdjęć i króciuteńki opis charakteru oraz docelowy wzrost pieska.


Ps. Mieszkam w Opolu. W bloku. Czy ten piesek może mieszkać w mieszkaniu z jeszcze innym starszym psem? (suczką Tinką - 13 lat?)


to tresc maila odpiszę do tej Pani, ale w bloku taki duzy piesek to chyba nie bardzo? nie wiem co myslicie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']

to tresc maila odpiszę do tej Pani, ale w bloku taki duzy piesek to chyba nie bardzo? nie wiem co myslicie[/QUOTE]

[B]Jessy [/B]nie jest dużym piesem, to zaledwie średniak.

Co to za tytuł [B]Ewcia87[/B] ??? :crazyeye:
[COLOR="Red"]
Edit:[/COLOR] Już doczytałam. :) Gratulacje !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Jessy jest średnim psem a INDI jest chyba do niej podobna a moze nawet i troszkę mniejsza nie widziałam jej osobiście więc dokładnie nie wiem. Jak będziesz do niej pisać to zaproponuj jej Indi z tego co wiem jest nauczona mieszkać w domu ( tak przynajmniej mi się zdaje) .
Jeśli pies będziem miał zapewniony ruch to mieszkanie w bloku chyba nie bedzie przeszkadzać , co o tym myślicie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewcia87']Oczywiście że nie zamykamy:lol: wieści będą a nawet będą fotki jak mi ktoś powie jak je wstawić bo już mi to tłumaczono ale mi i tak to nie wychodzi :shake:[/quote]

Rozumiem cię. Ja, eby jakieś zdjęcie wstawić, muszę córkę prosić. Znalazłam coś takiego:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/fotki-zmiana-regulaminu-objasnienie-zmian-instukcje-prosimy-o-zapoznanie-sie-74179/[/URL]

A kto wstawiał poprzednie zdjęcia Jessy?

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2009/Jessy/Jessy_Ewa_64.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2009/Jessy/Jessy_Ewa_65.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2009/Jessy/Jessy_Ewa_66.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Dawno tu nie zaglądałam a więc uzupełniem wiadomości Jessy wspaniale się zaaklimatyzowała kocha wszystkich domowników i całą rodzinke która czasem nas odwiedza , rozpoznaje już kto jest kim i na kogo się nie powinno szczekać. Cały dzień spędza na dworze pilnując podwórka i bawiąc się ze swoim towarzyszem , a wieczorami wyleguje się w domciu w swoim koszyku i czasami ogląda z nami filmy ( oczywiście jak jej się któryś spodoba bo jak sie nie podoba to idzie spać pomrukując co chwila :-) ). Kochany z niej psiak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jessy śpi w koszyku uwielbia pieszczoty i spacery . Podwórka własnego pilnuje , ale przy mnie da się pogłaskać każdemu :-) . Na spacerach widząc dzieci merda ogonkiem i chce być głaskana. Musiała kiedyś mieszkać z dziećmi bo je uwielbia . To jak narazie tyle żadnych nowości : jest zdrowa szysta i kochana :-) Może wstawie niedługo jakieś fotki.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...