Jump to content
Dogomania

Rozliczam *Błyskawiczny zimowy* oficerki, płaszcz i serduszka dla Rokunia do 22,01 g.20


anica

Recommended Posts

Dnia 22.01.2019 o 16:45, Patrycja96 napisał:

W górę bazarku

Dziękuję, Patrycjozakochany.gif

Dnia 22.01.2019 o 18:15, Nadziejka napisał:
 

Dziękuję , Ewciu zakochany.gif

          thumb.jpg                    I Koniec, kończymy błyskawiczny bazarek, pięknie Dziękuję ,wszystkim kupującym, wszystkim za dary serduszek, za podrzucanie, za to ,że byliście z namiserducho.gifi-1063.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie rozliczenia z numerem konta, rozesłane, jak tylko otrzymam wpłaty ,zaznaczam na bazarku ,oraz proszę o potwierdzenia jak kozaczki i płaszczyk dotrą :) / na razie czekam na adresy do wysyłki/   Jeśli ktoś , nie otrzymał PW  to proszę o informacjęok2.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Pieniądze dzisiaj poleciały. Mój adres też. 

Pozdrawiam serdecznie!

Jeszcze raz , Pięknie dziękuję ,Monikobuzki.gif dzisiaj już mi się nie uda, ale jutro biegnę na pocztę z wysłką paczki .

Uzupełnię jeszcze wpłaty na konto , Rokunia które odnotowałam wczoraj, Dziękuję kwiatek.gif

serce 9 bijące.gif  Mdk8     - 20,oozł    23,01,2019

serce 9 bijące.gif   Elik    - 10,oozł    22,01,2019

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wpłynęły kolejne wpłaty , za które bardzo dziękuję49.gif ,zaznaczę tylko a jutro uzupełnię rozliczenie, padam dzisiaj już na ... twarz ;)

serce 9 bijące.gif   Yossariana      - 62,oozł     24,01,2019

serce 9 bijące.gif   Monika z Katowic    - 100,oozł    24,01,2019

serce 9 bijące.gif   Elficzkowa    -   10,oozł    24,01,2019

serce 9 bijące.gif   Patrycja96    - 20,oozł    24,01,2019

serce 9 bijące.gif   Synek Patrycji96   - 5,oozł    24,01,2019( Sylwio ,kochana mam nadzieję ,że nie będziesz na mnie zła ,że pozwoliłam sobie napisać o darze serduszka od Twojego synka, wzruszył mnie ten gest, tak jak napisałam wcześniej, lubię dobrych ,wrażliwych facetów o złotym sercu, Buziak dla synka buziak.gif)

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani , bardzo przepraszam, ale mam ostatnio jakieś dziwne problemy , najpierw z dostępem do bankowości elektronicznej, Nestbank przeprowadził jakąś modernizację,  a dzisiaj mam problem z laptopem, widziałam ,że są nowe wpłaty ,jutro pouzupełniam wszystko, tylko proszę jeszcze  o chwilkę cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, anica napisał:

Zanotowałam jeszcze wpłaty od ;

- Yossariana      -  5,oozł     29,01,2019

- Guccio           - 10,oozł     28,01,2019

Rubik             - 20,oozł     25,01,2019

To super,że  nareszcie odnalazły się wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, guccio napisał:

To super,że  nareszcie odnalazły się wpłaty.

Też się cieszę! w sumie to ,jednak sytuacja była dziwnie patowa w/g mnie to Nestbank się nie popisał z tą modernizacją!  tylko dlatego ,że jedna z darczyńców, omyłkowo wpłaciła ,dwukrotnie pieniążki i poprosiła o zwrot jednej wpłaty,  gdyby nie to ,to pewnie do dzisiaj zaglądałaby,m na konto i widziała tylko operacje do 24stycznia i czekałabym aż powpłacacie pieniażki ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Też się cieszę! w sumie to ,jednak sytuacja była dziwnie patowa w/g mnie to Nestbank się nie popisał z tą modernizacją!  tylko dlatego ,że jedna z darczyńców, omyłkowo wpłaciła ,dwukrotnie pieniążki i poprosiła o zwrot jednej wpłaty,  gdyby nie to ,to pewnie do dzisiaj zaglądałaby,m na konto i widziała tylko operacje do 24stycznia i czekałabym aż powpłacacie pieniażki ;)

No nie popisał się bank.W ciągu doby ma być zaksięgowane.Ale najważniejsze ,że na dzień dzisiejszy wszystko gra.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI UDOSTĘPNIAJCIE, TO TAM WŁAŚNIE MIAŁ JECHAĆ WATSON!!!od Zosi123

Potrzebują udostępniania, domów tymczasowych, pieniędzy...

https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz/posts/2258510710840002

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054029574684578&set=a.199128826841338&type=3&theater

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...