Jump to content
Dogomania

CEGIEŁKI ŻYCIA DLA SUNI Z GUZEM NA BRZUSIU. BAZAREK Z NAGRODĄ DO 30.01.19 r. , godz. 21.00


MALWA

Recommended Posts

4 godziny temu, MALWA napisał:

Wysłałam nr konta od osób, które zadeklarowały cegiełki dla suni, tj. do  Nesiowatej, anicy i guccio.

Bardzo dziękuję , Agnieszko proszę dołóż jeszcze ode mnie drugą skromną cegiełkę za dyszkę, przelałam 20,oozł dla suni :)

Link to comment
Share on other sites

Co do tego roweru ,który wstawiłam popytajcie po znajomych chłopakach moze potrzebują tani a dobry rower ale niestety tylko Warszawa i okolice, żeby dojechać , chociaż mozna zabrać podmiejskim pociągiem czy nawet z trochę dalszych miejscowości . bo to aż stówa dla suni by była.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, themagda napisał:

Co do tego roweru ,który wstawiłam popytajcie po znajomych chłopakach moze potrzebują tani a dobry rower ale niestety tylko Warszawa i okolice, żeby dojechać , chociaż mozna zabrać podmiejskim pociągiem czy nawet z trochę dalszych miejscowości . bo to aż stówa dla suni by była.

Dziekuje themagda za rower i wisior,  ktory ofiarowalas dla suni na bazarek Isiak.  Widze, ze juz sa zainteresowani kupnem roweru.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Figunia napisał:

Choc dyszka wspomoge. Poprosze o dane do przelewu.

 

47 minut temu, Figunia napisał:

Chyba moj wpis z 1 strony, umknal Ci, Malwo... :)

Oczywiscie, ze mi umknal...przepraszam....

I pieknie dziekuje za pomoc dla suni  :)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, themagda napisał:

To bardzo dobrze rower do odebrania w każdej chwili a dla suni cos kapnie na leczenie , bardzo sie tą sunia przejmuję 

Jak my wszyscy...... ..

I trzeba czekac do jutra na to, co powie na temat jej stanu wet.....

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, themagda napisał:

Może jutro by podał cenę operacji i będzie wiadomo na czy sie stoi i chociaż przeswiatlenie zrobi zeby była jakaś pewnosć i nadzieja ze to nie nowotwór złosliwy, tak sie martwie , byle do jutra.

Nic nie wymyslimy, trzeba czekac....

Operacja to na pewno spory koszt. Poza tym zbieramy na jej diagnostyke i utrzymanie w DT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2019 o 20:12, guccio napisał:

Dla mnie cegiełka za   20 zł -wpłacę 15-tego.Drugą cegiełkę też za 20zł wpłacę ok.27-mego.

 

Dnia 7.01.2019 o 20:49, anica napisał:

Ja skromnie poproszę małą cegiełkę za 10zł ,jeśli coś jeszcze wyskrobię, przylecę z pieniążkiem dla suni ;)

 

Dnia 8.01.2019 o 16:02, Figunia napisał:

Choc dyszka wspomoge. Poprosze o dane do przelewu.

 

Dnia 8.01.2019 o 20:22, anica napisał:

Bardzo dziękuję , Agnieszko proszę dołóż jeszcze ode mnie drugą skromną cegiełkę za dyszkę, przelałam 20,oozł dla suni :)

 

Dnia 9.01.2019 o 12:23, themagda napisał:

Co do tego roweru ,który wstawiłam popytajcie po znajomych chłopakach moze potrzebują tani a dobry rower ale niestety tylko Warszawa i okolice, żeby dojechać , chociaż mozna zabrać podmiejskim pociągiem czy nawet z trochę dalszych miejscowości . bo to aż stówa dla suni by była.

 

Dnia 9.01.2019 o 14:16, themagda napisał:

To bardzo dobrze rower do odebrania w każdej chwili a dla suni cos kapnie na leczenie , bardzo sie tą sunia przejmuję 

Kochane Dziewczynki bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękujemy z Malwą     966954071_dlaWaslove.jpg.b532ce7cf82371d2dadd7060b6e4d15c.jpg

Sunia jest już po operacji. Na szczęście nie ma jak na razie przerzutów. Wycinek posłany do badania histopatologicznego. Za około 2 tygodnie będzie wynik. Operacja była ciężka i długa. Nie wysterylizowano suni podczas tej operacji, gdyż długa narkoza byłoby to zbyt dużym obciążeniem dla organizmu. Sunia już w domu, chodzi, pije, chce jeść, ale za względów medycznych, jedzonko dostanie dopiero jutro. Koszt operacji wyniesie 600 - 700,00 zł.

Niestety nie obyło się bez przykrych przygód. Kasia miała wypadek. Na szczęście im nic się nie stało, choć samochód skasowany. Drugie na szczęście,  to to, że zdarzenie miało miejsce jak jechali po psiaki. Oprócz naszej suni Kasia zawiozła do lecznicy na zabieg jeszcze drugą suczkę. Wracali samochodem zastępczym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...