Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Cioteczka themagda podarowała dwa fanty na bazarek z przeznaczeniem dla suni, dołożyłam do swojego bazarku dla psów ewu (poz. 19 i 20). Oby ktoś zakupił i wspomógł sunieczkę! 

Bazarek jest tutaj.

Pięknie dziękujemy    242582073_serce7.gif.5242c3a42820fdf457bfa401e0c851f5.gif  Obiecuję podrzucać bazarek :)

Zrobię link do tego bazarku:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ania75 napisał:

Pisałam już na wątku Teosia, że pozostawiam moją deklarację (20 zł) dla suni. 

Aniu kochana, a ja dziękowałam Ci już na wątku Teosia, ale i tu powiem, że serdecznie dziękuję Ci za życzliwość i wytrwałość z jaką od lat wspierasz psiaczki, którym staram się pomóc. Bardzo serdecznie dziękuję Aniu.

1310075606_kwiatki5.jpg.9a496f81f14ab7b60502c495f9680e7a.jpg    527270841_dobregodnia.jpg.09a916bc887ae6ff5258c8502854db7f.jpg

 

Już wczoraj odpisałam na Twój post, ale jak mi się to zdarza (coraz częściej :)  ) miałam otwarte kilka wątków i w kilku pisałam posty.   Potem jednym kliknięciem zamknęłam wszystkie okna i poszłam spać, a że było już dobrze po północy, to i umysł nie pracował już jak należy. Przed zamknięciem nie sprawdziłam czy wszystkie posty zapisałam :(  Dlatego moja odpowiedź dopiero dzisiaj. Soreczki  1278011041_gifniewinny.gif.b008c64f0d6eb45b08e2d9367318efb6.gif

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, anica napisał:

Bogdusiu masz talent! jestem pod wrażeniem, nie pierwszy już raz zresztąokok.gif

Witamy dzisiaj z sunią ,jej wspaniały dzień w Nowym życiu ;)  czy ona ma już ,imię?

Też jestem pełna podziwu dla talentu Boguni :)     2019069304_kciukiok8.jpg.554b9bcd43b18a79059092af09ca09d2.jpg

Sunia jest bezimienna :(   Bardzo przydałby się jej bazarek imienny, ale ciągle mam więcej zajęć niż czasu.

Liczę na to, że jakaś dobra duszyczka zorganizuje taki bazarek. Przygotowałabym nagrodę.

Link to comment
Share on other sites

Sunia odziedziczyła konto bankowe po mojej podopiecznej Zuzi  (która wyleguje się już we własnym domku), a wraz z nim resztę finansów, jakie po Zuzi pozostały t.j. 128,20 zł.

Jeśli ktoś wpłacał jakieś pieniążki dla Zuzi, to teraz może tylko zmienić tytuł przelewu, reszta pozostaje bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Ja ze swojej strony mogę zaproponować, że jeśli nie znajdziemy nikogo do końca tygodnia... mogę spróbować. ale to byłby mój ,pierwszy i nie wiadomo z jakim skutkiem?? 

Aniu, serduszko, kiedyś trzeba spróbować :) Bardzo dziękujemy. Będziemy pomagać, reklamować. Musi się udać. Dziewczynka zasługuje na piękne imie :) 

Tyle smutku w jej pięknych oczach  :(  Mam nadzieję, że dzięki naszym staraniom wkrótce na tym ślicznym pycholku zagości uśmiech. Może to trochu potrwać, bo sunia wczoraj była bardzo wystraszona, ale w końcu i dla niej przyjdą tylko radosne dni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Renatka, która adoptowała moją podopieczną Lalunię, wraz z Mężem przelała na konto mojej tymczasowiczki Tinusi, kwotę 200,00 zł z przeznaczeniem na psiaki, którym pomagam. Postanowiłam całą tę kwotę przeznaczyć na potrzeby tej biednej suni z olbrzymim guzem. Sunia dzisiaj opuści schronisko i pojedzie do domowego tymczasu kasiainat.

Pani Renatko, ogromnie dziękuję. Dla tej suni to wielka pomoc.

 

urodziny.jpg.9254351667cbe3aeea29964e66f0ecc3.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...