Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

Sunia czuje się bardzo dobrze. Jest aktywna, chętnie wychodzi na ogród- na razie darowałam jej spacery. Pięknie utrzymuje czystość w domu. Z psiakami się dogadała chociaż zdarzają się jeszcze warknięcia i próby rządzenia się. Do domowników podchodzi sama i domaga się pieszczot. Zniszczyła kołnierz i była wczorajszy dzień tylko w ubranku, niestety cały czas dobierała się do szwów więc po południu założyłam jej drugi kołnierz. Wczoraj bez kołnierza była bardziej bojowo nastawiona do psiaków i ciężka w obsłudze ( oglądanie szwów). 

Dalej dostaje antybiotyk w masełku bo parówki zjadała a tabletkami pluła. Przeniosła się z kocyka na legowisko:-)

IMG_7005.JPG

IMG_7006.JPG

IMG_7011.JPG

IMG_7015.JPG

IMG_7016.JPG

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, kasiainat napisał:

Sunia czuje się bardzo dobrze. Jest aktywna, chętnie wychodzi na ogród- na razie darowałam jej spacery. Pięknie utrzymuje czystość w domu. Z psiakami się dogadała chociaż zdarzają się jeszcze warknięcia i próby rządzenia się. Do domowników podchodzi sama i domaga się pieszczot. Zniszczyła kołnierz i była wczorajszy dzień tylko w ubranku, niestety cały czas dobierała się do szwów więc po południu założyłam jej drugi kołnierz. Wczoraj bez kołnierza była bardziej bojowo nastawiona do psiaków i ciężka w obsłudze ( oglądanie szwów). 

Dalej dostaje antybiotyk w masełku bo parówki zjadała a tabletkami pluła. Przeniosła się z kocyka na legowisko:-)

IMG_7005.JPG

IMG_7006.JPG

IMG_7011.JPG

IMG_7015.JPG

IMG_7016.JPG

Według mnie jest naprawdę super.Sunia narażona na wiele stresów,drastycznych zmian,ból..A opisane,że robi pozytywne postępy w kontaktach w obecnym położeniu/otoczeniu.Przecież dalej coś bidulkę boli lub pobolewa a jednak postępy w zachowaniu są i to spore.WIELKIE TRZYMANIE KCIUKÓW u mnie nadal trwa.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiadomości odnośnie zdrowia bardzo dobre  :) Dziękuje za info i za foteczki :)  

Tu wygląda na zadowoloną

IMG_7006.JPG

Ale tu widać, że nadal coś jej dolega

IMG_7011.JPG

Pewnie są  takie i takie momenty. Póki rana nie całkiem zagojona i póki abażur na karku, to ma prawo tak być. Jak pomyślę, że jeszcze czeka ją cięcie, to skóra mi cierpnie :(  Już teraz były problemy z naciągnięciem skóry, a co będzie przy sterylizacji? Dobrze, że nie jest świadoma tego co ją czeka.

Może dobrze byłoby pomiędzy jedną, a drugą operacją zaszczepić sunię p/wściekliźnie, a potem p/chorobom wirusowymi?

Kasiu przy najbliższej bytności w lecznicy bardzo proszę dopytaj kiedy będą możliwe szczepienia i ewentualnie kiedy sterylizacja.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Cieszą wieści ,ze z sunią coraz lepiej a i kontakty z czasem się polepszą , Za to trzymam kciuki! :)

Elu proszę o nr konta suni .

Z tego bazarku będzie kilka złotych dla suni :)

Boguniu bardzo serdecznie dziękujemy :)

Nr leci na PW :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Isiak napisał:

Poproszę o konto, z mojego bazarku będzie parę złotych dla suni za fanty, które podarowała themagda.

Bardzo serdecznie Wam obu dziękuję  2104606011_kwiatki2.gif.90863dbd7c91b482e91077a3a9ada1fe.gifZaraz podrzucę nr banku na PW :)

Gdybyś mogła wstawić link do tego bazarku, bo nie ma go w Twoim podpisie, to jak kasiorka wpłynie na konto suni,  potwierdzę na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ileż sunia ma dobrych dusz wokół siebie :)

Cieszę się, że warkolenie jej przechodzi. Roxi na początku była gryzeldą, z tego co pisała Moli :) Jednak to boli, nowe miejsce, nowe zapachy... pies broni się jak tylko może.

Tak, tak właśnie myślę, że to jeszcze wynik tego, że czuje się słaba i nadrabia warczeniem, żeby  psiaki się jej bały. Gdy całkiem dojdzie do siebie to z pewnością się zmieni jej nastawianie do współmieszkańców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...