Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

7 minut temu, anica napisał:

Sobotni obchód0winked.gif

Aniu kochana ja usunęłam ze swojego podpisu link do Twojego bazarku imiennego i Ty także go już nie masz :)   a chciałam sprawdzić czy podałam wszystkie wpłacone kwoty. Czy byłabyś tak dobra i wkleiła na wątku Luny link do tego bazarku? 

Chciałabym sprawdzić czy wszystkie wpłaty już wpłynęły i czy mogę już w takim razie dopisać całość wpływu z bazarku do majątku Luneczki :)

Link to comment
Share on other sites

W Nowym tygodniu, moc serdeczności, zostawiam buzki.gif bardzo się cieszę ,że mogłam chociaż troszeczkę pomóc, powiem szczerze ,że Luna mi się bardzo podoba!  jeszcze parę dni i można sunię ogłaszać ,chyba?

Eliczku ja już zakończyłam ten imienny bazareczek, Dziękuję za podliczenie, powiem ,że jest mi szczególnie miło ,bo nie liczyłam na taki wynik  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

W Nowym tygodniu, moc serdeczności, zostawiam buzki.gif bardzo się cieszę ,że mogłam chociaż troszeczkę pomóc, powiem szczerze ,że Luna mi się bardzo podoba!  jeszcze parę dni i można sunię ogłaszać ,chyba?

Dziękuję za serdeczności :) Tak miło i lekko sie na duszy robi, gdy od rana tyle życzliwości człek doznaje     1024091967_serce8.gif.c54f8d82010a12f12864e4c6f7decb18.gif

Teraz Luna to nie ta sama sunia :) Też myślę, że już można byłoby ją ogłaszać. Jeśli ktoś się w niej zakocha, to poczeka na sterylizację, a może pomoże w kosztach?   :)

Wszystkie Dziewczynki są bardzo zajęte i nie mam śmiałości prosić o ułożenie tekstu. Może któraś Dobra Duszyczka znajdzie chwilę czasu i ułoży rzewny tekścik dla Luneczki  727221937_gifniewinny.gif.77ccecc1a48a7507cb2ebee1ddd058ef.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2019 o 08:50, anica napisał:

Eliczku ja już zakończyłam ten imienny bazareczek, Dziękuję za podliczenie, powiem ,że jest mi szczególnie miło ,bo nie liczyłam na taki wynik  :)

Tak, bazarek zakończyłaś, a ja nie zorientowałam się, że to już wszystkie wpłaty wpłynęły na konto bazarku. Trzeba było mnie szturchnąć pod biedro, cobym się obudziła :)  Przelałam pełną kwotę z konta bazarkowego na konto Luneczki. Szkoda, że teraz nie można wklejać obrazów z dysku, tak jak dotychczas. Było to wygodne. Można było pokazać przelew, tytuł i kwotę. No cóż zechciało się właścicielowi ulepszyć portal.

Aneczko bardzo serdecznie dziękuję za ten bazarek. Luneczka także dziękuje :) Bardzo potrzebuje kasy na utrzymanie i szczepienia. Za około 1,5 miesiąca czeka ją sterylizacja, ale jestem deklarowiczką AS więc poproszę o zwrot kosztów. Będzie nam o tyle lżej :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

W poście rozliczeniowym widnieje ,że mój bazarek na rzecz Luny trwa. Jakoś nie pamiętam bym robiła bazarek dla niej. Czyżby tak wielka skleroza konsumuje mój mózg ?

Zdarza się :) Ja też czasem mam czarną dziurę :)

Jak klikniesz  w napis 50% z bazarku na pierwszej stronie tego wątku, to zostaniesz przekierowana do postu, w którym napisałaś.

Dnia 6.01.2019 o 21:16, Poker napisał:

Biedna sunia. Robię bazarek ,więc 50 % przeznaczę dla niej,

Ale jeśli w międzyczasie znalazłaś innego biednego psiaka, to nie będę miała Ci  za złe,  jeśli zmienisz zdanie :)

Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam,. Miałam pilne obowiązki w domu.

Link to comment
Share on other sites

Zakończył się mój bazarek cegiełkowy z nagrodą.

Zebrałam na nim 190 zł . Pieniążki już wpłynęły.

Przelewam dzisiaj 120 zł, bowiem trzy wpłaty w kwocie 70 zł poszły bezpośrednio do skarbnika  Luny.

Po otrzymaniu kwoty 120 zł proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym - link w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, MALWA napisał:

Zakończył się mój bazarek cegiełkowy z nagrodą.

Zebrałam na nim 190 zł . Pieniążki już wpłynęły.

Przelewam dzisiaj 120 zł, bowiem trzy wpłaty w kwocie 70 zł poszły bezpośrednio do skarbnika  Luny.

Po otrzymaniu kwoty 120 zł proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym - link w podpisie.

Agnieszko, kto i ile wpłacił bezpośrednio na moje konto?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Zakończył się mój bazarek cegiełkowy z nagrodą.

Zebrałam na nim 190 zł . Pieniążki już wpłynęły.

Przelewam dzisiaj 120 zł, bowiem trzy wpłaty w kwocie 70 zł poszły bezpośrednio do skarbnika  Luny.

Po otrzymaniu kwoty 120 zł proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym - link w podpisie.

 

7 godzin temu, elik napisał:

Agnieszko, kto i ile wpłacił bezpośrednio na moje konto?

Przepraszam, nie doprecyzowalam postu, już się poprawiam:

Nesiowata 30 zł , wpłacono 11.01., 

Guccio po 20 zł, łącznie 40 zl, wpłacono 15.01. ,  28.01.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

 

Przepraszam, nie doprecyzowalam postu, już się poprawiam:

Nesiowata 30 zł , wpłacono 11.01., 

Guccio po 20 zł, łącznie 40 zl, wpłacono 15.01. ,  28.01.

Mała poprawka - ja wpłaciłam z tytułu bazarku na konto skarbnika Luny kwotę 20 zł a nie 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Nesiowata napisał:

Aby wyjaśnić sprawę do końca - 20 zł bazarkowe wpłaciłam  08.01.2019. r.

Natomiast 30 zł z 11.01.2019 to pieniądze, które przelała ze swego konta Ewu. Wpłaciłam na jej konto w  czasie kiedy Luna nie miała jeszcze wątku na dogo. 

Dokładnie tak :) Dziękuję za wyjaśnienie :)

Link to comment
Share on other sites

Konto Luny zasiliły poniższe wpłaty:

  •   20,00 zł  -  Markofix1  -  4.02.
  •   25,00 zł  -  Anna G-R II  -  4.02.
  •   25,00 zł  -  Nuncek II -  4.02.
  • 120,00 zł  -  bazarek MALWA * -  5.02.
  •    5,00 zł  -  MILAGROS19853201  (dla Tesio)  -  6.02.
  •   30,00 zł  -  elik  II -  6.02.

* z bazarku zorganizowanego przez MALWA wpłynęło łącznie 180,00 zł. Na konto skarbnika wpłaciły jeszcze - 20,00 zł Nesiowata i 40,00 zł guccio.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

611981513_kwiatki5.jpg.bc08f039a1567989d42408b12c3f5f84.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję za potwierdzenie  i za piękne zdjęci888855286_buziaczki2.jpg.a89f8cd2fbfdff1939706353c1170e33.jpg:)

Kochana Luneczka jaką ma piękną sylwetkę i bez guziora   :)     Super zdjęcie do ogłoszenia.

  Piękna zima. U nas już nie ma śladu po śniegu.

IMG_7731.JPG

Zgrabnota,pięknota!Luna pełna psiej gracji.A jeszcze tak niedawno skazana na ból,cierpienie,skazana.........DOGOMANIA JEST WIELKA!!!

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Luna wygląda wspaniale. Bardzo zgrabna z niej dziewuszka. Jaka ona jest duża? wygląda na sporą.

Też jestem ciekawa, bo może czas byłby zacząć ją ogłaszać, a to istotna wiadomość.

Kasieńko powiedz proszę co można byłoby o Lunie powiedzieć ogłaszając ją.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kasiainat napisał:

Luna to taki typowy średniak. Ja mam 160 cm, Luna sięga mi przed kolano( w kłębie). Waży 14 kg.

To bardzo dobra wiadomość :)

A co jeszcze mogłabyś o Lunie powiedzieć, a co przydałoby się zamieścić w ogłoszeniu.

Czy mogłabyś zmierzyć ile Luna ma w kłębie, bo powiedzenie, przed kolano niewiele mówi :) Na różnych wysokościach bywają kolana :)  To ważna informacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...